...

Maciej Kubik i Sonia Gendera wygrali MOG!

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 30 Czerwca 2014

MOG 2014/foto by PZTS

Wyświetleń: 2286

Komentarzy: 4

Tagi:
Mini Olympic Games
MOG
Sonia Gendera
Maciej Kubik

Maciej Kubik (SCKiS HALS Warszawa) i Sonia Gendera (UKS SMECZ Milicz) wygrali turniej finałowy Mini-Olympic-Games i PKOl w tenisie stołowym.

klasyfikacje:

dziewczęta:

1. GENDERA Sonia 2002-03-12 UKS SMECZ Milicz dolnośląskie
2. KWIATKOWSKA Elżbieta 2003-01-24 MKS ROKITA Brzeg Dolny dolnośląskie
3-4. WIĘCKOWSKA Julia 2002-10-25 SKS 40 Warszawa mazowieckie
GRYKO Kamila 2002-02-11 UKS SOVIT Białystok podlaskie
5. SUŁEK Zuzanna 2003-11-17 LKTS Luboń wielkopolskie
6. ZDROJEWSKA Emilia 2002-04-23 UKS SKOCZEK Sopot pomorskie
7. LIS Martyna 2002-03-25 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie
8. JAKONIUK Gabriela 2002-02-02 LUKS FALA Piotrawin lubelskie
9. WRZOSEK Wiktoria 2004-03-17 LKS Biała Rawska łódzkie
10. STACHNIAK Martyna 2003-02-11 MLKS NURT Przemyśl podkarpackie
11. KORNACKA Oliwia 2002-11-28 UKS RETURN Piaseczno mazowieckie
12. REDNOWSKA Zuzanna 2002-01-22 GLKS Nadarzyn mazowieckie
13. CHRABĄSZCZ Milena 2002-11-19 MKS ROKITA Brzeg Dolny dolnośląskie
14. DOMINICZAK Zofia 2003-03-19 UKS NAŁĘCZ Ostroróg wielkopolskie
15. SZEWCZAK Weronika 2002-03-03 UKS AMICUS Łopiennik Górny lubelskie
16. GAWORSKA Zuzanna 2003-04-30 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie
17. ADAMSKA Wiktoria 2002-07-01 MKS EMDEK Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
18. KLUSZEWSKA Milena 2002-02-08 LUKS MGOKSiR Korfantów opolskie
19. NOWAK Aleksandra 2003-11-14 MKSTS WARTA Oborniki wielkopolskie
20-24. WIECZOREK Natalia 2003-05-08 KS LEGION Skierniewice łódzkie
GILEWSKA Dominika 2002-07-08 UKS TS ÓSEMKA Białystok podlaskie
JARECKA Marcelina 2002-02-28 MLKS VICTORIA Jelcz-Laskowice dolnośląskie
SIBILSKA Wiktoria 2002-05-06 UKS NAŁĘCZ Ostroróg wielkopolskie
RATAJ Gabriela 2002-01-02 LUKS MGOKSiR Korfantów opolskie
25-32. TERLECKA Milena 2002-03-27 UKS REMIK Stary Folwark podlaskie
WIELGOS Zuzanna 2005-11-08 LZS Kąkolówka podkarpackie
OŻGA Weronika 2003-12-03 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie dolnośląskie
KASPRZYK Michalina 2002-01-15 LUKS Skrzyszów małopolskie
ENGLOT Michelle 2002-07-26 LKS STRAŻAK Bratkówka podkarpackie
KOWALSKA Martyna 2002-09-02 niestowarzyszony pomorskie
MARGOL Katarzyna 2002-01-01 UKS REMIK Stary Folwark podlaskie
OSUCH Aleksandra 2004-02-25 LUKS FALA Piotrawin lubelskie
33-40. NAKONIECZNA Oliwia 2003-07-28 MTS Kwidzyn pomorskie
KUBIAK Anna 2004-11-05 JKTS Jastrzębie śląskie
KRÓLIKOWSKA Katarzyna 2003-09-23 UKS Niedźwiada Dolna podkarpackie
SKRZECZKOWSKA Martyna 2003-05-26 KS LEGION Skierniewice łódzkie
CITKO Magdalena 2003-08-02 UKS DOJLIDY Białystok podlaskie
ZALECH Aleksandra 2002-01-27 MTS Kwidzyn pomorskie
BREJNAK Nikola 2003-03-31 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie
SATŁAWA Adrianna 2002-11-21 GLKS ORLĘTA Krosnowice dolnośląskie
41-46. WYSMUŁEK Izabela 2002-02-24 KU AZS PWSIiP Łomża podlaskie
DOMBKA Weronika 2003-03-11 LKTS Luboń wielkopolskie
HADAŁA Gabriela 2003-01-03 LZS Kąkolówka podkarpackie
PIASECKA Aleksandra 2002-06-22 KU AZS PWSIiP Łomża podlaskie
RAKOWSKA Karolina 2002-04-21 LUKS MGOKSiR Korfantów opolskie
KOTARSKA Amelia 2004-05-16 UKS RETURN Piaseczno mazowieckie
49-55. ŁAWIŃSKA Agata 2002-02-12 KTS NOTEĆ Czarnków wielkopolskie



REKLAMA Czytaj dalej



JARKOWSKA Aleksandra 2003-07-19 KS GALAXY Białystok podlaskie
KLUCZYŃSKA Paula 2002-07-09 KS STELLA Gniezno wielkopolskie
MAJEWSKA Bogusława 2002-04-19 MKS SIEMIANOWICZANKA Siemianowice Śląskie śląskie
LEMAŃSKA Klara 2006-09-11 MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie kujawsko-pomorskie
SATŁAWA Aleksandra 2004-02-05 GLKS ORLĘTA Krosnowice dolnośląskie
TRUSZKOWSKA Magdalena 2004-04-08 UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą lubuskie
56-57. TATAREWICZ Barbara 2003-12-30 UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą lubuskie
BOGALSKA Wiktoria 2002-05-22 MKSTS WARTA Oborniki wielkopolskie

chłopcy:

1. KUBIK Maciej 2003-02-10 SCKiS HALS Warszawa mazowieckie
2. MIASTOWSKI Maksymilian 2003-05-04 KS SOPING Sochaczew mazowieckie
3-4. KULCZYCKI Samuel 2002-08-09 GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski lubuskie
KWAPIŚ Kuba 2003-05-30 MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka łódzkie
5. SOKOŁOWSKI Łukasz 2002-07-14 KS SPÓJNIA Warszawa mazowieckie
6. PYŚK Patryk 2003-12-08 LKTS Luboń wielkopolskie
7. CHŁODNICKI Piotr 2002-05-01 KU AZS POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ Rzeszów podkarpackie
8. KOWALCZYK Bartosz 2002-05-12 MKS LEWART Lubartów lubelskie
9. JANKOWSKI Jakub 2002-02-11 KS POLONIA Śmigiel wielkopolskie
10. KUTAJ Maksymilian 2002-01-26 UKS ROKICIE Szczytniki małopolskie
11. LUDWICZAK Filip 2002-02-25 KS POLONIA Śmigiel wielkopolskie
12. MAŁACHOWSKI Michał 2002-08-12 MTS Kwidzyn pomorskie
13. BOCHNACKI Filip 2002-10-12 MLKS NURT Przemyśl podkarpackie
14. MARUSZAK Jakub 2002-11-07 KST ENERGA-MANEKIN Toruń kujawsko-pomorskie
15. LILIEN Aleksander 2002-07-10 UKS HURAGAN Sosnowiec śląskie
16. RZEŹNIKIEWICZ Mateusz 2002-10-14 KU AZS POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ Rzeszów podkarpackie
17. DZIUBA Patryk 2003-05-07 KU AZS POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ Rzeszów podkarpackie
18. GÓRECKI Wojciech 2002-10-08 PKS PORTA Kraków małopolskie
19. JARZĄBKOWSKI Paweł 2002-09-29 KST ENERGA-MANEKIN Toruń kujawsko-pomorskie
20. LASOTA Marcin 2002-05-18 MUKS JEDYNKA Pszów śląskie
21-24. OLBRYCHT Michał 2004-09-08 UKS TKKF MOSiR Dukla podkarpackie
MACIOROWSKI Krystian 2002-03-01 MLUKS MOSiR Grajewo podlaskie
BANASIK Adam 2004-05-03 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie
WIELGOS Miłosz 2002-08-28 LZS Kąkolówka podkarpackie
25-32. JADACH Oskar 2002-11-11 LZS SKS Raszówka dolnośląskie
GOLEŃSKI Adam 2002-07-14 TOP Bolesławiec dolnośląskie
MICHALSKI Piotr 2003-07-15 KTS Wysokie Mazowieckie podlaskie
STYZIŃSKI Remigiusz 2002-04-10 KS POLONIA Śmigiel wielkopolskie
MISIUDA Miłosz 2003-09-26 KU AZS POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ Rzeszów podkarpackie
SIELSKI Paweł 2002-04-24 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie dolnośląskie
GWIZDON Oliwier 2003-11-30 KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice śląskie
KLIMCZEWSKI Jakub 2002-10-15 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie
33-40. KRUKAR Piotr 2003-01-03 UKS OLIMP Łęki Dukielskie podkarpackie
SZCZECKI Jacek 2002-03-01 LUKS JAWOR Janów Lubelski lubelskie
KORCZAK Damian 2003-09-06 AS PROGRES Kraków małopolskie
CHMIELOWSKI Jakub 2003-10-06 UMKS Dubiecko podkarpackie
ADAMCZYK Krystian 2003-04-26 ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz kujawsko-pomorskie
KOT Dominik 2002-07-04 MKS ROKITA Brzeg Dolny dolnośląskie
LIS Karol 2003-07-27 KU AZS POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ Rzeszów podkarpackie
MARCHLEWSKI Kacper 2003-03-06 KST ENERGA-MANEKIN Toruń kujawsko-pomorskie
41-48. ŻUREK Bartosz 2002-01-02 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry śląskie
ZGUCZYŃSKI Jakub 2002-12-04 SMS Włodawa lubelskie
CZAPLA Kamil 2002-01-03 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry śląskie
KRAJEWSKI Bartosz 2002-05-09 UKS REMIK Stary Folwark podlaskie
CIOŁKOWSKI Paweł 2002-11-20 ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz kujawsko-pomorskie
MARCINIEC Krzysztof 2002-03-12 MUKS JEDYNKA Pszów śląskie
ZIĘTARA Ksawery 2002-10-12 KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice śląskie
STECYSZYN Jakub 2003-04-15 MUKS JEDYNKA Pszów śląskie
49-56. RÓŻALSKI Krystian 2002-02-02 LUKS FALA Piotrawin lubelskie
ZUBRYCKI Xavier 2003-06-30 UKS TS ÓSEMKA Białystok podlaskie
SZYC Hubert 2002-02-01 MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie kujawsko-pomorskie
LEMAŃSKI Stanisław 2003-03-23 MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie kujawsko-pomorskie
OTUSZEWSKI Szymon 2002-04-06 KS STELLA Gniezno wielkopolskie
BORZĘCKI Damian 2003-06-06 MKS LEWART Lubartów lubelskie
MICHTA Paweł 2002-11-26 MLKS SPARTA Złotów wielkopolskie
PYŚK Damian 2006-08-24 LKTS Luboń wielkopolskie
57-61. PIĄTEK Hubert 2003-04-23 MOKS SŁONECZNY STOK Białystok podlaskie
NAREWSKI Kamil 2003-06-28 MOKS SŁONECZNY STOK Białystok podlaskie
MAŁYSZKO Cyprian 2003-08-18 MOKS SŁONECZNY STOK Białystok podlaskie
IDACZYK Dominik 2002-03-31 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry śląskie
WEREMCZUK Dariusz 2003-03-22 KU AZS PWSIiP Łomża podlaskie


Ilość komentarzy: 4

Trener napisał:
01 Lipca 2014
IP: 46.169.21.*
Gratulacje , choć poziom duuużo niższy niż przed rokiem ,szczególnie u dziewczynek.

Prokom napisał:
01 Lipca 2014
IP: 83.23.35.*
Niestety poziom u dziewczynek rocznik 2002-2003 faktycznie kiepski w porównaniu do 2000-2001

Trefl napisał:
03 Lipca 2014
IP: 95.49.172.*
U chłopaków bardzo wysoki poziom pierwszej ósemki. Świadczyć może o tym fakt, że Samuel Kulczycki zajął trzecie miejsce.

waw napisał:
03 Lipca 2014
IP: 46.238.103.*
A o czym świadczy fakt nie wejścia do 8 Dominiki Gilewskiej?

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.