...

Cezary Bossowski, Grzegorz Gumiński i Kamil Stepnowski wygrali GP Olsztyna amatorów

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 10 Czerwca 2014

Cezary Bossowski, Grzegorz Gumiński i Kamil Stepnowski wygrali 37. edycję Grand Prix Olsztyna amatorów w tenisie stołowym.

klasyfikacje:

Kategoria Open:

1 Cezary Bossowski 50
2 Artur Bossowski 47
3 Sebastian Główczyk 44
4 Andrzej Szczyt 41
5 Bartosz Rogalski 38
6 Grzegorz Gumiński 35
7 Mirosław Skrzypczyk 32
8 Wiesław Złakowski 30
9 Franciszek Jastrzębowski 28
10 Ryszard Gruszkiewicz 26
11 Maciej Dobrowolski 24
12 Andrzej Zalewski 22
13 Henryk Prusiński 20
14 Waldemar Wojsz 19
15 Mariusz Kania 18
16 Łukasz Salach 17
17 Adam Stankiewicz 16
18 Andrzej Olejniczak 15
19 Mariusz Samsel 14
20 Leszek Grochowski 13
21 Janusz Góralczyk 12
22 Jarosław Mańkut 11
23 Kamil Świątkowski 10
24 Bogdan Dzikiewicz 9
25 Gracjan Predko 8

Klasyfikacja końcowa open:

1 Cezary Bossowski 147
2 Jacek Barbachowski 147
3 Artur Bossowski 117
4 Grzegorz Gumiński 117
5 Andrzej Szczyt 111
6 Bartosz Rogalski 111
7 Sebastian Główczyk 109
8 Mariusz Kania 90
9 Wiesław Złakowski 86
10 Mirosław Skrzypczyk 77
11 Franciszek Jastrzębowski 74
12 Przemysław Wawrzyniak 70
13 Andrzej Zalewski 67
14 Waldemar Wojsz 59
15 Leszek Grochowski 58
16 Ryszard Gruszkiewicz  56
17 Kamil Stepnowski 56
18 Janusz Góralczyk 51
19 Henryk Prusiński 50
20 Tomasz Aleksiejczyk 47
21 Łukasz Salach 45
22 Piotr Mazurkiewicz  44
23 Dariusz Bartycha 41
24 Jarosław Czerwienko 35
25 Adam Stankiewicz 33
26 Grzegorz Rabij 33 
27 Dariusz Sikora 30
28 Jacek Masicki 27 
29 Maciej Dobrowolski 24
30 Damian Kurzelowski  24
31 Kamil Świątkowski 31
32 Piotr Frączek 22
33 Andrzej Olejniczak 22
34 Radosław Krasicki 19
35 Konrad Gotowski 16 
36 Henryk Wojciechowski 15
37 Jarosław Mańkut 15
38 Mariusz Samsel 14
39 Tomasz Korsak  12
40 Andrzej Podsiadłowicz 11
41Bogdan Dzikiewicz  9
42 Jakub Klimczewski 8
43 Gracjan Predko 8
44 Paweł Urban 3



REKLAMA Czytaj dalej



Kategoria +50:
1 Grzegorz Gumiński 50
2 Wiesław Złakowski 47
3 Henryk Prusiński 44
4 Janusz Góralczyk 41
5 Franciszek Jastrzębowski 38
6 Mirosław Skrzypczyk 35
7 Leszek Grochowski 32
8 Ryszard Gruszkiewicz 30
9 Jarosław Mańkut 28
10 Waldemar Wojsz 26
11 Bogdan Dzikiewicz 24
12 Tomasz Aleksiejczyk 22
13 Dariusz Życzko 20
14 Andrzej Olejniczak 19
15 Bolesław Krawczyk 18

Klasyfikacja końcowa +50:
1 Grzegorz Gumiński 147
2 Wiesław Złakowski 138
3 Franciszek Jastrzębowski 132
4 Bolesław Krawczyk 126
5 Henryk Prusiński 123
6 Mirosław Skrzypczyk 111
7 Waldemar Wojsz 105
8 Janusz Góralczyk 103
9 Dariusz Życzko 100
10 Ryszard Gruszkiewicz 84
11 Jarosław Mańkut 75
12 Tomasz Aleksiejczyk 74
13 Leszek Grochowski  54
14 Dariusz Bartycha 50
15 Andrzej Olejniczak  45
16 Henryk Wojciechowski 30
17 Zenon Kastrau 26
18 Czesław Szczawiński 24
18 Bogdan Dzikiewicz 24
20 Tomasz Korsak 22
21 Paweł Gołębiewski 22
22 Janusz Kossakowski 20

Kategoria Junior:
1 Łukasz Salach 50
2 Gracjan Predko 47
3 Marcin Sobczuk 44
4 Wiktor Predko 41

Klasyfikacja końcowa junior:
1 Kamil Stepnowski 147
2 Grzegorz Rabij 141
3 Łukasz Salach 138
4 Marcin Sobczuk 132
5 Gracjan Predko 47
6 Wiktor Predko 41
7 Jolanta Korsak 38
7 Jakub Klimczewski 38
9 Konrad Gotowski 35
 


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.