...

Wyjazd na Drużynowe Mistrzostwa Europy Weteranów

Kategoria: Inne wiadomości - Pozostałe / 23 Maja 2014

Adam Hnyda/foto by Wojciech Wojtasiński

Wyświetleń: 1115

Komentarzy: 2

Tagi:
weterani
Drużynowe Mistrzostwa Europy Weteranów

W Almerii, w południowo-wschodniej Hiszpanii, odbędą się Drużynowe Mistrzostwa Europy Weteranów w tenisie stołowym. Zawody będą rozgrywane w dniach 2-7 września 2014 r. Jedno z rzeszowskich biur podróży organizuje wyjazd na te mistrzostwa.

Istnieje możliwość zorganizowania przelotu i pobytu zawodników zainteresowanych udziałem w Drużynowych Mistrzostwach Europy Weteranów - poprzez rzeszowskie biuro "Why Not TRAVEL". Proponuje ono: noclegi (hotele w pięknym zakątku), wyżywienie i przelot. Dodatkowo - ubezpieczenie i wynajem samochodu.

Oferowane hotele położone są na Costa Almeria - atrakcyjnym miejscu oddalonym o ok. 25 - 30 km od Almerii, z możliwością poruszania się komunikacją miejską bądź wynajętym samochodem. Istnieje również możliwość wynajęcia hoteli bezpośrednio w samej Almerii, jednak wtedy koszt wzrasta o ok. 1000 - 1200 zł.REKLAMA Czytaj dalejOferty hoteli na Costa Almeria dotyczą terminu 1 - 8 września br. Są przygotowane z opisem obiektu i ceną za osobę w pokoju dwuosobowym. Wylot odbywa się bezpośrednio z Warszawy do Almerii, bez międzylądowań.

W przypadku zainteresowania organizacją samego przelotu, istnieje możliwość transportu samolotem czarterowym z Warszawy tylko do Malagi (brak bezpośredniego połączenia z Almerią) w cenie ok. 1500 zł od osoby. Do tego należy doliczyć dojazd z Malagi do Almerii (środkami komunikacji lub wynajem samochodu).

Biuro "Why Not TRAVEL" pozostaje jednocześnie otwarte na wszelkie sugestie ze strony zainteresowanych.

Osoba do kontaktu:
Sylwia Janaś
E-mail: sylwia.janas@whynotholidays.pl
Tel.: (17) 77 88 635, 781 228 522


Ilość komentarzy: 2

??????????????? napisał:
23 Maja 2014
IP: 89.25.246.*
Strasznie drogo!
Można dużo taniej.

weteran napisał:
26 Maja 2014
IP: 178.182.175.*
Informacja;w związku z tym iż weterani opłacają licencję weterana w kwocie 50 zł/sezon do PZTS,Pan Przybyłowicz ponoć podjął inicjatywę,że PZTS pokryje koszty wyjazdu na ME Weteranów...!!!

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.