...

Jacek Barbachowski, Wiesław Złakowski i Grzegorz Rabij wygrali II GP Olsztyna amatorów

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 14 Maja 2014

Jacek Barbachowski, Wiesław Złakowski i Grzegorz Rabij wygrali drugi turniej z cyklu Grand Prix Olsztyna amatorów w tenisie stołowym.

klasyfikacje:

Kategoria Open:

1 Jacek Barbachowski 50
2 Cezary Bossowski 47
3 Andrzej Szczyt 44
4 Sebastian Główczyk  41
5 Artur Bossowski  38
6 Mariusz Kania  35
7 Bartosz Rogalski  32
8 Henryk Prusiński 30
9 Mirosław Skrzypczyk 28
10 Wiesław Złakowski  26
11 Kamil Stepnowski 24
12 Janusz Góralczyk22
13 Jacek Masicki 20
14 Radosław Krasicki 19
15 Przemysław Wawrzyniak  18
16 Andrzej Zalewski 17
17 Waldemar Wojsz 16
18 Sławomir Wojciechowski 15
19 Łukasz Salach 14
20 Grzegorz Rabij 13
21 Damian Kurzelowski 12
22 Andrzej Podsiadłowicz 11
23 Franciszek Jastrzębowski  10
24 Tomasz Aleksiejczyk 9
25 Adam Stankiewicz 8
26 Andrzej Olejniczak 7



REKLAMA Czytaj dalej



Kategoria Open po 2 turniejach:
1 Jacek Barbachowski 47 50 50 147
2 Cezary Bossowski 50 47 47 144
3 Bartosz Rogalski 41 32 32 105
4 Artur Bossowski 32 22 38 92
5 Mariusz Kania 35 20 35 90
6 Grzegorz Gumiński 44 38 0 82
7 Sebastian Główczyk  24 16 40
8 Andrzej Szczyt 0 26 44 70
9 Przemysław Wawrzyniak 38 14 18 70
10 Wiesław Złakowski 0 30 26 50
11 Franciszek Jastrzębowski 18 28 10 56
12 Mirosław Skrzypczyk 11 17 28 56
13 Kamil Stepnowski 19 13 24 56
14 Andrzej Zalewski 28  9 17 54
15 Waldemar Wojsz 24 11 16 51
16 Tomasz Aleksiejczyk 20 18 9 47
17 Leszek Grochowski 26 19 0 45
18 Piotr Mazurkiewicz 0 44 0 44
19 Dariusz Bartycha 0 41 0 41
20 Janusz Góralczyk 17 0 22 39
21 Jarosław Czerwienko 0 35 0 35
22 Łukasz Salach 14 6 14 34
23 Grzegorz Rabij 10 10 13 33
24 Dariusz Sikora 30 0 0 30
24 Henryk Prusiński 0 0 30 30
26 Ryszard Gruszkiewicz 15 15 0 30
27 Jacek Masicki 0 7 20 27
28 Damian Kurzelowski 0 12 12 24
29 Piotr Frączek 22 0 0 22 
30 Adam Stankiewicz 9 5 8 22
31 Radosław Krasicki 0 0 19 19
32 Konrad Gotowski 0 16 0 16 
33 Henryk Wojciechowski 0 0 15 15
34 Kamil Świątkowski 13 0 0 13
35 Tomasz Korsak  12 0 0 12
36 Andrzej Podsiadłowicz 0 0 11 11
37 Jakub Klimczewski 0 8 0 8
38 Andrzej Olejniczak 0 0 7 7
39 Jarosław Mańkut 0 4 0 4
40 Paweł Urban 0 3 0 3

Kategoria +50:

1 Wiesław Złakowski 50
2 Franciszek Jastrzębowski 47
3 Henryk Prusiński 44
4 Bolesław Krawczyk 41
5 Dariusz Życzko 38
6 Waldemar Wojsz 35
7 Janusz Góralczyk 32
8 Henryk Wojciechowski 30
9 Tomasz Aleksiejczyk 28
10 Andrzej Olejniczak 26
11 Mirosław Skrzypczyk 24
12 Paweł Gołębiewski 22

Kategoria +50 po 2 turniejach:
1 Franciszek Jastrzębowski 47 38 47 132
2 Bolesław Krawczyk  41 44 41 126
3 Waldemar Wojsz 38 32 35 105
4 Mirosław Skrzypczyk 41 35 24 103
5 Dariusz Życzko 32 30 38 100
6 Grzegorz Gumiński 50 47 0 97
7 Wiesław Złakowski  0 41 50 91
8 Henryk Prusiński 35 0 44 79
9 Tomasz Aleksiejczyk 18 24 28 70
10 Janusz Góralczyk 30 0 32 62
11 Ryszard Gruszkiewicz 28 26 0 54
12 Dariusz Bartycha 0 50 0 50
13 Jarosław Mańkut 19 28 0 47
14 Henryk Wojciechowski  0 0 30 30
15 Andrzej Olejniczak  0 0 26 26
15 Zenon Kastrau 26 0 0 26
17 Czesław Szczawiński 24 0 0 24
18 Tomasz Korsak 22 0 0 22
18 Paweł Gołębiewski 0 0 22 22
20 Janusz Kossakowski 20 0 0 20

Kategoria Junior:
1 Grzegorz Rabij 50
2 Kamil Stepnowski 47
3 Łukasz Salach 44
4 Marcin Sobczuk 41

Juniorzy po 2 turniejach:
1 Kamil Stepnowski 50 50 47 147
2 Grzegorz Rabij 44 47 50 141
3 Marcin Sobczuk 47 41 41 129
4 Łukasz Salach 41 44  44 129
5 Jolanta Korsak 38 0 0 38
6 Jakub Klimczewski 0 38 0 38
7 Konrad Gotowski 0 35 0 35


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.