...

Waldemar Józala i Paweł Gąsiorski najlepsi w Wołczynie!

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 07 Maja 2014

Paweł Gąsiorski/foto by Patrycja Skupińska

Wyświetleń: 1513

Komentarzy: 0

Tagi:
Paweł Gąsiorski
Waldemar Józala
Wołczyn

Waldemar Józala (PONG Wieluń) i Paweł Gąsiorski (Kebab Cisie Częstochowa) wygrali III otwarty turniej tenisa stołowego o Puchar Banku Spółdzielczego w Wołczynie.

klasyfikacje:

zrzeszeni:

1. Józala Waldemar PONG Wieluń
2. Sinicki Maciej niestowarzyszony
3. Koczyba Mariusz Liswarta Lisów
4. Chybiński Marek Lelowia Lelów
5. Tobiasz Wojciech niestowarzyszony
6. Kolman Marcin AZS PWSZ Nysa
7. Głuszek Wojciech LUKS MGOKSiR Korfantów
8. Krąpiec Klaudiusz LUKS MGOKSiR Korfantów
9 – 12. Obermajer Cezary MKS Wołczyn
 Pawłowski Dariusz UKS Lotnik Olesno
 Pychynski Sławomir PONG Wieluń
 Witczak Filip MKS Wołczyn
13 – 16. Soczyński Tadeusz MKS Wołczyn
 Cyndera Jakub OKS Olesno
 Machoń Radosław LZS Odra Kąty Opolskie
 Kijak Maciej OKS Olesno
17 – 24. Wodniak Ireneusz LZS Żywocice
 Sobczyk Kacper GUKS Byczyna
 Mały Szczepan MKS Wołczyn
 Kuźmiński Paweł UKS Sokolik Niemodlin
 Mędrecki Rafał MKS Wołczyn
 Piasecki Piotr LZS Żywocice
 Kleszcz Krzesimir OKS Olesno
 Budkiewicz Szymon AZS PWSZ Nysa
25 – 28. Sobczyk Tobiasz GUKS Byczyna
 Pencz Jarosław UKS Sokolik Niemodlin
 Kuźmiński Piotr UKS Sokolik Niemodlin
 Morawiec Daniel LUKS MGOKSiR Korfantów
29 - 31 Polak Michał OKS Olesno
 Sobczyk Albin GUKS Byczyna
 Kleszcz Zdzisław OKS Olesno



REKLAMA Czytaj dalej




niezrzeszeni:
1. Gąsiorski Paweł Częstochowa
2. Wójcik Rafał Bytom
3. Ciekański Jerzy Wola Wiązowa
4. Janeczek Lesław Pajęczno
5. Piasecki Marek Opole
6. Szopa Dariusz Wieluń
7. Żurek Paweł Częstochowa
8. Hanas Andrzej Gorzów Śląski
9 – 12. Wiśniewski Mateusz Gorzów Śląski
 Poprawa Janusz Kluczbork
 Langhamer Krzysztof Wierzchy
 Wilk Marek Gorzów Śląski
13 – 16. Gogol Andrzej Mnichowice
 Skotnik Mieczysław Siemiunice
 Kunaszewski Leon Wołczyn
 Graczyk Jacek Działoszyn
17 – 24. Mały Anna Wołczyn
 Patrzałek Mateusz Skarbimierz Osiedle
 Kołbuc Radosław Polkowskie
 Kunaszewski Adam Wołczyn
 Baldy Jacek Kluczbork
 Matkowski Stanisław Włochy
 Bulak Kazimier Kluczbork
 Przebierała Tomasz Częstochowa
25 – 28. Poprawa Paweł Kluczbork
 Langner Piotr Bażany
 Rubin Dawid Wołczyn
 Wołowski Ryszard Wołczyn
29 – 32. Langner Dominik Bażany
 Frankiewicz Filip Wołczyn
 Chrzanowski Mariusz Namysłów
 Wateha Robert Brzeg
33 - 34 Drab Andrzej Pajęczno
 Skotnik Paweł Siemiunice
35 – 36. Mrówczyńska Bogusława
 Kania Bolesław Wołczyn
37. Abram Paweł Skałęgi


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.