...

Marcin Balcerzak i Aleksandra Wojciechowska wygrali III WTK juniorów na Śląsku

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 01 Maja 2014

Marcin Balcerzak (TTS POLONIA Bytom) i Aleksandra Wojciechowska (LKS 45 Bujaków) wygrali III WTK juniorów w woj. śląskim.

klasyfikacje:

juniorki:

1. 20806 WOJCIECHOWSKA Aleksandra LKS 45 Bujaków-Mikołów śląskie 70
2. 27431 SZYMURA Wiktoria KŚ AZS POLITECHNIKA ŚLĄSKA Gliwice śląskie 66
3. 25851 MAJEWSKA Zuzanna UKS HURAGAN Sosnowiec śląskie 62
4. 28759 BRAŚ Julia KTS Mysłowice śląskie 59
5. 27734 PASZEK Agata MKS CIESZKO Cieszyn śląskie 57
6. 20548 GUZDEK Natalia JKTS Jastrzębie śląskie 55
7. 21369 CIESIELSKA Agata SKS SPARTAKUS Gliwice śląskie 53
8. 29870 HETNAŁ Sandra LITS ANDERS JEDNOŚĆ Żywiec śląskie 51
9. 20801 ZYGADŁO Martyna nietowarzyszony śląskie 50
10. 26329 MARASZKIEWICZ Martyna UKS WOLEJ Ruda Śląska śląskie 48
11. 36853 GRABOŃ Magdalena PSKS BESKIDY Bielsko-Biała śląskie 46
12. 30954 KAPEK Patrycja LKS RÓJ Żory śląskie 44
13. 27052 JANUŚ Karolina PSKS BESKIDY Bielsko-Biała śląskie 42
14. 30625 KOPEĆ Justyna MKS Czechowice-Dziedzice śląskie 41
15. 26183 SIERUGA Karolina UKS DWÓJKA Sosnowiec śląskie 39
16. 23913 LEWANDOWSKA Karolina MKS CIESZKO Cieszyn śląskie 37
17-20. 29189 TRĘTOWSKA Aneta LKS RÓJ Żory śląskie 32
27053 JANUŚ Weronika PSKS BESKIDY Bielsko-Biała śląskie 32
29894 TOMECKA Julia KTS Mysłowice śląskie 32
36584 SIWECKA Dominika UKS DWÓJKA Sosnowiec śląskie 32
21-24. 35755 TOPÓR Marzena PSKS BESKIDY Bielsko-Biała śląskie 25
36869 KASPERKIEWICZ Monika KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice śląskie 25
33130 FRANASZCZUK Klaudia KTS Mysłowice śląskie 25
36943 KUBIAK Anna JKTS Jastrzębie śląskie 25
25-28. 38074 MIKA Patrycja MKS SKARBEK Tarnowskie Góry śląskie 18
26513 KAŁA Małgorzata UKS WOLEJ Ruda Śląska śląskie 18
38073 SOŁTYSIK Sylwia MKS SKARBEK Tarnowskie Góry śląskie 18
23018 SALA Magdalena KTS Mysłowice śląskie 18
29-32. 38875 MŁYNEK Natalia MKS SKARBEK Tarnowskie Góry śląskie 13
35509 SPENDEL Natalia MKS SOKÓŁ Orzesze śląskie 13
25884 MORYS Julia LKS LESZNIANKA Leszna Górna śląskie 13
37532 JĘSIEK Alicja UKS HURAGAN Sosnowiec śląskie 13
33-40. 34974 PYCIARZ Klaudia MOSM Tychy śląskie 11
33083 FURTAK Kinga MKS Czechowice-Dziedzice śląskie 11
33111 KRYPCZYK Zuzanna RKS CUKROWNIK Chybie śląskie 11
30925 ŻYŁA Justyna LKS ORZEŁ Stanica śląskie 11
39119 KULA Aneta KŚ AZS POLITECHNIKA ŚLĄSKA Gliwiceśląskie 11
27233 HEROK Magdalena RKS CUKROWNIK Chybie śląskie 11
38766 SASIŃSKA Klaudia UKS HURAGAN Sosnowiec śląskie 11
30913 URBANIAK Wiktoria KTS Mysłowice śląskie 11
41-48. 28775 SOSNA Oliwia RKS CUKROWNIK Chybie śląskie 9
17167 ROŻEK Monika LKS 45 Bujaków-Mikołów śląskie 9
21066 NIKIEL Marta RKS CUKROWNIK Chybie śląskie 9
35508 SPENDEL Weronika MKS SOKÓŁ Orzesze śląskie 9
28758 KULASIŃSKA Sonia KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice śląskie 9
40829 RATAJ Izabela MKS SKARBEK Tarnowskie Góry śląskie 9
28772 KRAJEWSKA Ewa RKS CUKROWNIK Chybie śląskie 9
40898 WAWRZYCZEK Edyta MKS CIESZKO Cieszyn śląskie 9
49. 40569 RYŚ Justyna MOSM Tychy śląskie 9



REKLAMA Czytaj dalej



juniorzy:
1. 25286 BALCERZAK Marcin TTS POLONIA Bytom śląskie 70
2. 32873 GRELA Paweł KS NAPRZÓD Borucin śląskie 66
3. 32874 GRELA Artur KS NAPRZÓD Borucin śląskie 62
4. 21758 TWARDOWSKI Szymon UKS HURAGAN Sosnowiec śląskie 59
5. 23321 BARAN Sebastian KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice śląskie 57
6. 30681 ZANDECKI Jan KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice śląskie 55
7. 26180 ŁODZIANA Maciej LITS ANDERS JEDNOŚĆ Żywiec śląskie 53
8. 30705 MATEJCZYK Mateusz MKS SKARBEK Tarnowskie Góry śląskie 51
9. 23390 CAPUTA Michał LITS ANDERS JEDNOŚĆ Żywiec śląskie 50
10. 21480 BŁAJET Mateusz TTS POLONIA Bytom śląskie 48
11. 30604 BOBROWSKI Łukasz SKS SPARTAKUS Gliwice śląskie 46
12. 28583 SIWIEC Michał LITS ANDERS JEDNOŚĆ Żywiec śląskie 44
13. 38350 MASTERNAK Jan UKS DĄBROWIAK Dąbrowa Górnicza śląskie 42
14. 25933 KUŹNIK Mariusz SKS SPARTAKUS Gliwice śląskie 41
15. 24512 DZIEMBAŁA Dawid LKS LESZNIANKA Leszna Górna śląskie 39
16. 33148 FABIŚ Adrian UKS DWÓJKA Sosnowiec śląskie 37
17-20. 26326 KRZEMIEŃ Patryk KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice śląskie 32
28423 KOWOL Marek MUKS JEDYNKA Pszów śląskie 32
28304 KEMPA Mateusz MUKS JEDYNKA Pszów śląskie 32
28763 ZYZAŃSKI Marcelian BISTS Bielsko-Biała śląskie 32
21-24. 29066 TROJANOWSKI Adrian LITS ANDERS JEDNOŚĆ Żywiec śląskie 25
22732 MROZIK Dawid MKS SOKÓŁ Orzesze śląskie 25
29908 KNEJSKI Paweł TTS POLONIA Bytom śląskie 25
20577 PIĘTAK Piotr UKS HURAGAN Sosnowiec śląskie 25
25-28. 18672 DZIEMBAŁA Dominik LKS LESZNIANKA Leszna Górna śląskie 18
27430 SZYMURA Adrian LKS ORZEŁ Stanica śląskie 18
30495 SKARŻYŃSKI Miłosz TTS POLONIA Bytom śląskie 18
35271 GANCARCZYK Krzysztof LITS ANDERS JEDNOŚĆ Żywiec śląskie 18
29-32. 33068 GOROL Dawid LITS ANDERS JEDNOŚĆ Żywiec śląskie 13
26294 WANDRAJ Marek LKS RÓJ Żory śląskie 13
33293 PAPAŁA Jakub TTS POLONIA Bytom śląskie 13
32296 WIATREK Sebastian MKS SKARBEK Tarnowskie Góry śląskie 13
33-40. 28424 BOREK Kamil MUKS JEDYNKA Pszów śląskie 11
25569 HOJKOWSKI Adrian MKS SKARBEK Tarnowskie Góry śląskie 11
33195 CZAKON Juliusz KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice śląskie 11
37177 MIKA Kamil MKS SKARBEK Tarnowskie Góry śląskie 11
18925 HAŁADUS Jakub UKS HURAGAN Sosnowiec śląskie 11
30673 BANDZEREWICZ Wojciech KS BURZA BOROWA WIEŚ Mikołów śląskie 11
33190 SMOLARCZYK Wiktor KS BURZA BOROWA WIEŚ Mikołów śląskie 11
24383 IZWORSKI Filip MKS SKARBEK Tarnowskie Góry śląskie 11
41-48. 34586 KAPUŚCIŃSKI Przemysław MKS SKARBEK Tarnowskie Góry śląskie 9
33189 SUCHOŃ Jakub KS POLONIA Łaziska Górne śląskie 9
33177 SZYMICZEK Szymon TTS POLONIA Bytom śląskie 9
35254 KOPIECKI Daniel SKS SPARTAKUS Gliwice śląskie 9
35510 UMLAUF Bartosz PKS WALUŚ Konopiska śląskie 9
35171 RATYŃSKI Royel UKS DWÓJKA Sosnowiec śląskie 9
39118 MIELCARZ Bartłomiej AKS Mikołów śląskie 9
38773 BABICZ Adam UKS HURAGAN Sosnowiec śląskie 9
49-56. 28752 BRACHMAŃSKI Kamil MUKS JEDYNKA Pszów śląskie 9
38346 BANASIK Piotr UKS DWÓJKA Sosnowiec śląskie 9
33187 BRZĄKALIK Rafał KS BURZA BOROWA WIEŚ Mikołów śląskie 9
36604 MALINOWSKI Dawid MOSM Tychy śląskie 9
34963 PAWŁOWSKI Krzysztof KS POLONIA Łaziska Górne śląskie 9
37084 PIĄTEK Adam MKS SOKÓŁ Orzesze śląskie 9
35402 JAWORSKI Łukasz MKS SOKÓŁ Orzesze śląskie 9
35249 SZOT Łukasz SKS SPARTAKUS Gliwice śląskie 9
57-64. 30541 KOMANDZIK Rafał SKS SPARTAKUS Gliwice śląskie 8
28750 LASOTA Marcin MUKS JEDYNKA Pszów śląskie 8
21156 CIERPIAŁ Michał PKS WALUŚ Konopiska śląskie 8
37144 KNAPEK Mateusz MKS SIEMIANOWICZANKA Siemianowice Śląskie śląskie 8
34243 WIECHEĆ Adrian LKS LESZNIANKA Leszna Górna śląskie 8
33151 ŚLĘCZKOWSKI Tomasz SKS SPARTAKUS Gliwice śląskie 8
35096 CZAPLA Kamil MKS SKARBEK Tarnowskie Góry śląskie 8
37120 KWAŚNIOK Dawid ULKS RUCH Pniów śląskie 8
65-96. 21157 CIERPIAŁ Piotr PKS WALUŚ Konopiska śląskie 6
36511 JACH Kacper UKS HURAGAN Sosnowiec śląskie 6
35187 PIĄTEK Paweł MKS SOKÓŁ Orzesze śląskie 6
34912 PTASZEK Grzegorz KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice śląskie 6
37560 MALINOWSKI Adam MOSM Tychy śląskie 6
37558 BOCHENEK Marcin MOSM Tychy śląskie 6
34584 SKÓRSKI Michał UKS HURAGAN Sosnowiec śląskie 6
23459 RYBICKI Filip AKS Mikołów śląskie 6
33520 PIOTROWICZ Daniel KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice śląskie 6
38778 KURAŚ Daniel LKS LESZNIANKA Leszna Górna śląskie 6
35252 RADŁO Szymon TTS POLONIA Bytom śląskie 6
30672 BANDZEREWICZ Tomasz MOSM Tychy śląskie 6
37143 ĆWIKLIŃSKI Krystian MKS SIEMIANOWICZANKA Siemianowice Śląskie śląskie 6
31008 WOŹNIAK Jakub MKS SOKÓŁ Orzesze śląskie 6
36503 FRUKACZ Kacper MOSM Tychy śląskie 6
38075 PARDON Sebastian MOSM Tychy śląskie 6
37080 SPENDEL Michał MKS SOKÓŁ Orzesze śląskie 6
39243 SPENDEL Jakub MKS SOKÓŁ Orzesze śląskie 6
37121 GRALLA Michał ULKS RUCH Pniów śląskie 6
38959 ROGALSKI Mikołaj MOSM Tychy śląskie 6
37554 IDACZYK Dominik MKS SKARBEK Tarnowskie Góry śląskie 6
35234 MOSKAL Karol AKS Mikołów śląskie 6
31887 GWIZDON Oliwier KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice śląskie 6
39103 GATNER Patryk KS BURZA BOROWA WIEŚ Mikołów śląskie 6
35214 RADZIK Mikołaj KS BURZA BOROWA WIEŚ Mikołów śląskie 6
29919 NOWAK Jakub UKS HURAGAN Sosnowiec śląskie 6
36940 LILIEN Aleksander UKS HURAGAN Sosnowiec śląskie 6
35158 KARWOT Kacper MKS SKARBEK Tarnowskie Góry śląskie 6
35097 ŻUREK Bartosz MKS SKARBEK Tarnowskie Góry śląskie 6
35099 OCHMAN Szymon MKS SKARBEK Tarnowskie Góry śląskie 6
39213 ADAMUS Paweł MKS SKARBEK Tarnowskie Góry śląskie 6
39117 KOCHAŃCZYK Łukasz AKS Mikołów śląskie 6
97-101.
Kowalski Konrad MKS SKARBEK Tarnowskie Góry śląskie 3
40929 SZCZODROWSKI Kacper UKS DĄBROWIAK Dąbrowa Górnicza śląskie 3
40871 SKRZYPCZYK Jakub AKS Mikołów śląskie 3
30922 STRZYMSZOK Kamil MOSM Tychy śląskie 3
36387 SZATNY Łukasz KS POLONIA Łaziska Górne śląskie 3


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.