...

ALTS: Wygrane faworytów

Kategoria: Liga amatorska - Częstochowa / 11 Kwietnia 2014

W jednym z najciekawszych meczów ostatnich spotkań Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego w Częstochowie, Spartakus Krzepice przegrał z Solidarność ISD Huta Częstochowa 3:7. Z kolei w półfinałowym meczu Pucharu Ligi ALTS, Solidarność/Sara wygrała z Medicusem Poraj 4:2.

wyniki ostatnich spotkań:

TKKF EnerGOsport - Corona Rudniki B 9:1

Janusz Całus Rafał Michalak 3 : 0
Arkadiusz Skupiński Rafał Siwek 3 : 0
Mariusz Nabiałek Jerzy Michalik 3 : 1
Mariusz Nabiałek / Arkadiusz Skupiński Rafał Michalak / Rafał Siwek 3 : 2
Arkadiusz Skupiński Rafał Michalak 2 : 3
Janusz Całus Jerzy Michalik 3 : 0
Mariusz Nabiałek Rafał Siwek 3 : 2
Arkadiusz Skupiński Jerzy Michalik 3 : 0
Mariusz Nabiałek Rafał Michalak 3 : 1
Janusz Całus Rafał Siwek 3 : 0



REKLAMA Czytaj dalej



OLIMP Koziegłowy - UKS MOSiR Myszków 1:9
Aneta Myrmus Jan Wieczorek 3 : 0
Dominik Witek Michał Machelski 0 : 3
Michał Pakuła Wojciech Żywiołek 0 : 3
Dominik Witek / Radosław Machowski Michał Machelski / Wojciech Żywiołek 0 : 3
Dominik Witek Jan Wieczorek 1 : 3
Aneta Myrmus Wojciech Żywiołek 1 : 3
Michał Pakuła Michał Machelski 0 : 3
Dominik Witek Wojciech Żywiołek 0 : 3
Michał Pakuła Jan Wieczorek 0 : 3
Aneta Myrmus Michał Machelski 0 : 3

Kebab Team II Częstochowa - TKKF EnerGOsport 5:5
Barbara Michalska Janusz Całus 0 : 3
Tomasz Przebierała Mariusz Nabiałek 3 : 2
Piotr Gęsiarz Arkadiusz Skupiński 0 : 3
Piotr Gęsiarz / Tomasz Przebierała Janusz Całus / Mariusz Nabiałek 3 : 2
Tomasz Przebierała Janusz Całus 3 : 2
Barbara Michalska Arkadiusz Skupiński 1 : 3
Piotr Gęsiarz Mariusz Nabiałek 2 : 3
Tomasz Przebierała Arkadiusz Skupiński 1 : 3
Piotr Gęsiarz Janusz Całus 3 : 2
Barbara Michalska Mariusz Nabiałek 3 : 2

Corona Rudniki B - Lisiniec 4:6
Rafał Michalak Jerzy Dróżdż 2 : 3
Rafał Siwek Marek Kacprzyk 2 : 3
Jerzy Michalik Michał Burzyński 3 : 2
Rafał Michalak / Rafał Siwek Marek Kacprzyk / Jerzy Dróżdż 1 : 3
Rafał Siwek Jerzy Dróżdż 0 : 3
Rafał Michalak Michał Burzyński 3 : 0
Jerzy Michalik Marek Kacprzyk 1 : 3
Rafał Siwek Michał Burzyński 3 : 0
Jerzy Michalik Jerzy Dróżdż 1 : 3
Rafał Michalak Marek Kacprzyk 3 : 1

Centralna Szkoła PSP Częstochowa - Medicus Poraj 0:10
Dariusz Jagusiak Cezary Pawlik 0 : 3
Urban Ciekański Piotr Wieloch 1 : 3
Wiesław Jagusiak Andrzej Wnęk 1 : 3
Dariusz Jagusiak / Wiesław Jagusiak Piotr Wieloch / Szymon Misiek 0 : 3
Urban Ciekański Cezary Pawlik 0 : 3
Dariusz Jagusiak Andrzej Wnęk 0 : 3
Wiesław Jagusiak Piotr Wieloch 0 : 3
Urban Ciekański Andrzej Wnęk 2 : 3
Wiesław Jagusiak Cezary Pawlik 1 : 3
Dariusz Jagusiak Piotr Wieloch 0 : 3

Spartakus Krzepice - Solidarność ISD Huta Częstochowa 3:7
Marek Chybiński Piotr Skubała 1 : 3
Krzysztof Jamborski Witold Stęchły 3 : 0
Kazimierz Więckowski Michał Minda 0 : 3
Marek Chybiński / Kazimierz Więckowski Michał Minda / Piotr Skubała 1 : 3
Krzysztof Jamborski Piotr Skubała 0 : 3
Marek Chybiński Michał Minda 0 : 3
Kazimierz Więckowski Witold Stęchły 3 : 0
Krzysztof Jamborski Michał Minda 1 : 3
Kazimierz Więckowski Piotr Skubała 0 : 3
Marek Chybiński Witold Stęchły 3 : 0

Sara Poczesna - Lisiniec 4:6
Marcin Woś Paweł Polański 3 : 0
Tomasz Zajko Jerzy Dróżdż 1 : 3
Zbigniew Sygut Marek Kacprzyk 3 : 1
Zbigniew Sygut / Tomasz Zajko Jerzy Dróżdż / Paweł Polański 0 : 3
Tomasz Zajko Paweł Polański 0 : 3
Marcin Woś Marek Kacprzyk 3 : 0
Zbigniew Sygut Jerzy Dróżdż 1 : 3
Tomasz Zajko Marek Kacprzyk 3 : 1
Zbigniew Sygut Paweł Polański 0 : 3
Marcin Woś Jerzy Dróżdż 0 : 3

ZŁOTE ARKADY TEAM - Corona Rudniki C 10:0
Rafał Szafrański Jakub Kobos 3 : 0
Piotr Langier Natalia Wawrzyniak 3 : 0
Jacek Szczerbak Konrad Dubiak 3 : 2
Rafał Szafrański / Piotr Langier Konrad Dubiak / Jakub Kobos 3 : 0
Piotr Langier Jakub Kobos 3 : 1
Rafał Szafrański Konrad Dubiak 3 : 2
Jacek Szczerbak Natalia Wawrzyniak 3 : 0
Piotr Langier Konrad Dubiak 3 : 2
Jacek Szczerbak Jakub Kobos 3 : 1
Rafał Szafrański Natalia Wawrzyniak 3 : 1

Music Mix - OSiR Kłobuck 5:5
Anna Kielar Artur Badura 3 : 1
Andrzej Lipski - 3 : 0
Szymon Kluszewski Artur Żurek 3 : 1
Szymon Kluszewski / Anna Kielar Artur Żurek / Artur Badura 0 : 3
Andrzej Lipski Artur Badura 1 : 3
Anna Kielar Artur Żurek 0 : 3
Szymon Kluszewski - 3 : 0
Andrzej Lipski Artur Żurek 0 : 3
Szymon Kluszewski Artur Badura 0 : 3
Anna Kielar - 3 : 0

Zacisze - Sara Poczesna 5:5
Konrad Mrożek Marcin Woś 3 : 0
Maciej Janik Tomasz Zajko 3 : 1
Waldemar Nowakowski Zbigniew Sygut 2 : 3
Waldemar Nowakowski / Konrad Mrożek Zbigniew Sygut / Marcin Woś 3 : 1
Maciej Janik Marcin Woś 1 : 3
Konrad Mrożek Zbigniew Sygut 3 : 2
Waldemar Nowakowski Tomasz Zajko 1 : 3
Maciej Janik Zbigniew Sygut 1 : 3
Waldemar Nowakowski Marcin Woś 0 : 3
Konrad Mrożek Tomasz Zajko 3 : 0

OLIMP Koziegłowy - Zacisze 4:6
Aneta Myrmus Ryszard Gawron 3 : 2
Michał Pakuła Waldemar Nowakowski 0 : 3
Radosław Machowski Maciej Janik 1 : 3
Aneta Myrmus / Michał Pakuła Maciej Janik / Konrad Mrożek 3 : 2
Michał Pakuła Ryszard Gawron 0 : 3
Aneta Myrmus Maciej Janik 3 : 0
Radosław Machowski Waldemar Nowakowski 0 : 3
Michał Pakuła Maciej Janik 0 : 3
Radosław Machowski Ryszard Gawron 2 : 3
Aneta Myrmus Konrad Mrożek 3 : 0

OLIMP Koziegłowy - Lisiniec 2:8

Aneta Myrmus Jerzy Dróżdż 3 : 0
Dominik Witek Paweł Polański 0 : 3
Michał Pakuła Marek Kacprzyk 1 : 3
Michał Pakuła / Dominik Witek Paweł Polański / Jerzy Dróżdż 0 : 3
Dominik Witek Jerzy Dróżdż 0 : 3
Aneta Myrmus Marek Kacprzyk 3 : 1
Michał Pakuła Paweł Polański 0 : 3
Dominik Witek Marek Kacprzyk 0 : 3
Michał Pakuła Jerzy Dróżdż 0 : 3
Aneta Myrmus Paweł Polański 2 : 3

Puchar Ligi:

Solidarność ISD Huta Częstochowa - OSiR Kłobuck 4:2

Michał Minda Paweł Żurek 3 : 1
Witold Stęchły Artur Badura 1 : 3
Piotr Skubała Krzysztof Waleszczyński 3 : 0
Witold Stęchły / Piotr Skubała Paweł Żurek / Artur Badura 2 : 3
Michał Minda Artur Badura 3 : 0
Piotr Skubała Paweł Żurek 3 : 0

Spartakus Krzepice - Music Mix II 4:0
Leszek Piotrowski Roman Burchacki 3 : 0
Mirosław Wydmuch Paweł Majewski 3 : 0
Leszek Piotrowski / Mirosław Wydmuch Roman Burchacki / Zbigniew Majewski 3 : 1

Solidarność/Sara - Medicus Poraj 4:2

Piotr Struś Szymon Misiek 3 : 0
Tomasz Lojtek Cezary Pawlik 2 : 3
Dariusz Molenda Piotr Wieloch 3 : 0
Piotr Struś / Tomasz Lojtek Szymon Misiek / Piotr Wieloch 3 : 2
Piotr Struś Cezary Pawlik 0 : 3
Dariusz Molenda Szymon Misiek 3 : 2

najbliższe spotkania - 14.04.2014 r. (poniedziałek):

godz. 18.30:
OSiR Kłobuck - Spartakus Krzepice
MOSiR Myszków - Zacisze
OLIMP Koziegłowy - SARA POCZESNA

godz. 20:15:
Pol-Cars Team - MOSiR Myszków
Solidarność/Sara - Spartakus Krzepice
Zacisze - Music Mix


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.