...

Znamy najlepszych zawodników I GP Bielska-Białej

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 05 Lutego 2014

Weronika Tomczak, Oliwier Gwizdon, Agata Paszek, Dawid Dziembała, Patrycja Paszek, Robert Waluś, Tadeusz Kurek, Marian Kołodziejczyk i Dawid Grabski wygrali pierwszy turniej z cyklu Grand Prix Bielska-Białej w tenisie stołowym.

klasyfikacje:

Żaczki:
1.Tomczak Weronika
2.Kos Agnieszka



REKLAMA Czytaj dalej



Żacy:
1.Gwizdon Oliwer
2.Ostachowski Piotr
3m.Rułka Filip
4m.Skórko Bartłomiej
5m.Gwizdon Maksymilian
6m.Rus Maksymilian
7.Szczyrbowski Krystian
8.Gałka Jakub
9-10 Kwoczyński Franciszek, Kubinek Krystian

Młodziczki:
1.Paszek Agata
2.Tomczak Weronika
3.Paciejewska Anna

Młodzicy:

1.Marciniec Krzysztof
2.Lilien Olek
3m.Gwizdon Oliwer
4m.Ostachowski Piotr
5m.Wiecheć Adrian
6m.Ćwiertnia Marcin
7m.Rułka Filip
8.Skórko Bartłomiej
9-12. Gwizdon Maksymilian , Kocemba Daniel, Gałka Jakub, Rus Maksymilian
13-16. Pawłowski Gabriel, Janyga Jakub, Kopaczka Damian, Kwoczyński Antoni

Kadetki:
1.Paszek Agata
2.Graboń Magdalena
3. Lukowiec Iza

Kadeci:
1.Dziembała Dawid
2.Marciniec Krzysztof
3.Gałka Jakub
4.Wróbel Przemysław
5.Lilien Olek
6.Wiecheć Adrian
7.Ćwiertnia Marcin
8.Szubiak Bartosz
9.Pawłowski adam

Juniorzy:
1.Dziembała Dawid
2.Zyzański Marcelian
3.Gocki Jan
4.Gałka Mateusz
5.Pszonka Michał
6.Szubiak Bartosz
7.Pniak Patryk
8.Mazur Mateusz

Seniorki:
1.Paszek Patrycja
2.Hetnał Sandra
3.Blachura Joanna
4.Paszek Agata
5.Baczewska Sara
6.Graboń Magdalena
7.Tokarczyk Karolina
8.Baczewska Barbara

Weterani 40-49:
1.Waluś Robert
2.Pełka Jerzy
3.Marciniec Grzegorz
4.Jochymczyk Adam
5.Graboń Adam
6.Pasieczny Jan
7.Śliwka Zdzisław

Weterani 50-59:
1.Kurek Tadeusz
2.Rybak Kazimierz
3.Budzyński Henryk
4.Richta Marian
5.Gracz Marek
6.Cieślar Marek
7.Michałowski Włodzimierz
8.Mirek Krzysztof
9-11 Chomicki Bogdan, Urbańczyk Henryk, Dwornik Zdzisław

Weterani 60+:
1.Kołodziejczyk Marian
2.Ćwik Roman
3.Pietrzak Henryk
4.Kowalczyk Lech
5.Tokarski Jerzy
6.Hajdusianek Stanisław
7.Kaptur Wojciech
8.Żyrek Edward
9-12. Paszek Władysław, Kmiecik Stanisław, Szwab Antoni, Banasik Zbigniew
13-14 Młocek Erwin, Plata Włodzimierz

Open:
1.Grabski Dawid
2.Piecowski Mirosław
3.Grela Artur
4.Grela Paweł
5.Richta Marian
6.Mirek Krzysztof
7.Rybak Kazimierz
8.Budzyński Henryk
9-12. Caputa Michał, Paszek Patrycja, Marciniec Grzegorz, Waluś Robert
13-16.Kurek Tadeusz, Michałowski Włodzimierz, Graboń Adam, Jochymczyk Adam
17-24. Pasieczny Jan, Szwab Antoni, Kupczak Adam, Brak Sławomir, Blachura Joanna, Żaczek Łukasz, Paszek Agata, Tokarczyk Karolina
25-32. Gocki Jan, Śliwka Zdzisław, Hetnał Sandra, Pełka Jerzy, Zyzak Jan, Kołodziejczyk Marian, Cieślar Marek, Baczewska Barbara
33-48 Katana Piotr, Plata Włodzimierz, Dwornik Zdzisław, Kulik Mateusz, Hetnał Sandra, Kaptur Wojciech, Chomicki Bogdan, Kurys Marek, Graboń Magdalena, Tokarki Jerzy, Cader Krzysztof, Kmiecik Stanisław, Żyrek Edward, Kowalczyk Lech, Banasik Zbigniew, Urbańczyk Henryk
 


Ilość komentarzy: 3

mt napisał:
06 Lutego 2014
IP: 77.254.3.*
brawo oliwier i dla maksymiliana

Pawłowski Adam napisał:
09 Lutego 2014
IP: 83.7.202.*
Proszę o napisanie mojego imienia z dużej litery.

wt napisał:
09 Lutego 2014
IP: 83.4.200.*
co sie dzieje ?z gra karoliny tokarczyk nadzieja slaskiego tenisa stolowego

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.