...

Mateusz Czernik i Roksana Załomska najlepsi w II WTK seniorów na Podkarpaciu

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 22 Grudnia 2013

Mateusz Czernik (GMKS Strzelec Frysztak) i Roksana Załomska (KTS Tarnobrzeg) zwyciężyli w II WTK seniorów w woj. podkarpackim.


REKLAMA Czytaj dalej

Pełna klasyfikacja seniorek:
1. Roksana Załomska (KTS Tarnobrzeg)
2. Zuzanna Koza (LKS Brzostowianka Brzostek)
3. Aneta Kręcidło (PUKS Arka Łętownia)
4. Beata Daszykowska (LKS Strażak Bratkówka)
5. Alina Sztaba (PUKS Arka Łętownia)
=. Magdalena Kawalec (LKS Brzostowianka Brzostek)
7. Wiktoria Rut (KS Pegaz Łańcut)
=. Dominika Kułacz (PUKS Arka Łętownia)
9. Aleksandra Makara (LKS Strażak Bratkówka)
=. Julia Stachiewicz (KS Pegaz Łańcut)
=. Karolina Pietrońska (PUKS Arka Łętownia)
=. Agata Jędrzejczyk (LKS Brzostowianka Brzostek)
13. Michelle Englot (LKS Strażak Bratkówka)

Pełna klasyfikacja seniorów:
1. Mateusz Czernik (GMKS Strzelec Frysztak)
2. Piotr Chmiel (GMKS Strzelec Frysztak)
3. Krzysztof Marcinowski (KS Pegaz Łańcut)
4. Bartosz Majcher (KS Pegaz Łańcut)
5. Michał Dąbrowski (GMKS Strzelec Frysztak)
=. Rafał Iwaniuch (MLKS Nurt Przemyśl)
7. Paweł Włodyka (KS Pegaz Łańcut)
=. Jacek Gałuszka (UKS TKKF Dukla)
9. Damian Wojdyła (GMKS Strzelec Frysztak)
=. Piotr Cyrnek (KS Pegaz Łańcut)
=. Jakub Wlizło (MLKS Nurt Przemyśl)
=. Grzegorz Tomoń (KSTS MOSiR Krosno)
13. Krzysztof Niemiec (GMKS Strzelec Frysztak)
=. Kamil Dziukiewicz (PKS Kolping Jarosław)
=. Jacek Broda (KS Pegaz Łańcut)
=. Rafał Niemiec (KSTS MOSiR Krosno)
17. Michał Jurczak (KSTS MOSiR Krosno)
=. Dawid Pelczar (KU AZS Politechnika Rzeszów)
=. Adam Piekarczyk (UKS Spin Jasło)
=. Karol Wiśniewski (KSTS MOSiR Krosno)
=. Bartłomiej Wiśniewski (KSTS MOSiR Krosno)
=. Mariusz Haduch (KSTS MOSiR Krosno)
=. Hubert Kopczyk (UKS TKKF Dukla)
=. Kazimierz Andreasik (LKS Brzostowianka Brzostek)
25. Kamil Klocek (PUKS Arka Łętownia)
=. Jarosław Drożdż (LZS Kąkolówka)
=. Tomasz Ziobro (KS Pegaz Łańcut)
=. Krzysztof Borowiak (MLKS Nurt Przemyśl)
=. Łukasz Kalinowski (MLKS Nurt Przemyśl)
=. Maciej Szurlej (GMKS Strzelec Frysztak)
=. Rafał Jamrogiewicz (KSTS MOSiR Krosno)
=. Andrzej Jakobik (GMKS Strzelec Frysztak)
33. Mateusz Włoch (KSTS MOSiR Krosno)
=. Adrian Szczurek (KTS GOSiR Krościenko Wyżne)
=. Bartłomiej Englot (LKS Strażak Bratkówka)
=. Wojciech Marszał (KS Pegaz Łańcut)
=. Dominik Żmuda (KS Pegaz Łańcut)
=. Dawid Kiełt (MLKS Nurt Przemyśl)
=. Krystian Czekański (MLKS Nurt Przemyśl)
=. Norbert Wojtuń (KTS GOSiR Krościenko Wyżne)
=. Jerzy Baran (PUKS Arka Łętownia)
=. Mateusz Nosek (KS Pegaz Łańcut)
=. Tomasz Góra (GMKS Strzelec Frysztak)
=. Filip Kociuba (KTS GOSiR Krościenko Wyżne)
=. Piotr Partyka (MLKS Nurt Przemyśl)


Ilość komentarzy: 3

najwierniejszy napisał:
22 Grudnia 2013
IP: 89.229.142.*
Mateusz jeszcze raz szczere gratulacje i dużo sukcesów bo twoje cieszą mnie bardziej jak moje

najwierniejszyk napisał:
22 Grudnia 2013
IP: 89.229.142.*
miało być najwierniejszy kibic ale odrzuciło mi drugi człon
pozdrawiam.

krzysiek napisał:
23 Grudnia 2013
IP: 78.8.111.*
- brawo Roksia!!!

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.