...

Joanna Drygas i Adrian Korzybski najlepsi w II WTK seniorów w Wielkopolsce

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 18 Listopada 2013

Joanna Drygas (LKTS Luboń) i Adrian Korzybski (KS KROTOSZ Krotoszyn) wygrali II WTK seniorów w woj. Wielkopolskim.

klasyfikacje:

kobiety:

1 DRYGAS Joanna 22.11.1992 LKTS Luboń 90
2 BUCHER Aleksandra 29.07.1991 KS HELIOS Czempiń 85
3 OPERMAN Sara 3.05.1993 KS STELLA NIECHAN Gniezno 81
4 IRACKA Monika 25.04.1997 UKS TS Oborniki 77
5 JACEK Monika 19.02.1989 KS STELLA NIECHAN Gniezno 74
6 WYSOCKA Magdalena 10.03.1995 KS STELLA NIECHAN Gniezno 72
7 JÓŹWIAK Barbara 28.07.1998 KS STELLA NIECHAN Gniezno 70
8 CHUDY Anita 19.08.2000 KS STELLA NIECHAN Gniezno 68
9_12 NOWACZYK Natalia 6.06.1989 UKS NAŁĘCZ Ostroróg 62
9_12 URBANIAK Martyna 29.11.1996 KS STELLA NIECHAN Gniezno 62
9_12 LIPSKA Agnieszka 6.12.1996 UKS TS Oborniki 62
9_12 KOCH Agnieszka 4.10.1996 UKS TS Oborniki 62
13_16 JENEK Adrianna 4.09.1996 UKS NAŁĘCZ Ostroróg 53
13_16 KLABIŃSKA Agata 15.06.1998 KS STELLA NIECHAN Gniezno 53
13_16 GLINIANY Małgorzata 30.04.1996 UKS TS Oborniki 53
13_16 KĘDZIA Aleksandra 26.03.1998 53
17_21 MAŚLAK Joanna 11.11.1999 GLKS ORLĘTA Czacz 40
17_21 NOWAK Maria 29.06.1998 LKTS Luboń 40
17_21 GRABOWSKA Katarzyna 10.12.1988 AZS KU UAM Poznań 40
17_21 PIĄTKOWSKA Klaudia 8.10.1995 UKS NAŁĘCZ Ostroróg 40
17_21 GROTOWSKA Anna 25.12.1998 UKS TS Oborniki 40



REKLAMA Czytaj dalej



mężczyźni:
1 KORZYBSKI Adrian 28.03.1984 KS KROTOSZ Krotoszyn 90
2 DURAJCZYK Tomasz 20.09.1979 KS KROTOSZ Krotoszyn 85
3 CEMBROWICZ Jakub 15.06.1996 UKS NAŁĘCZ Ostroróg 81
4 NIEDŹWIEDZKI Wojciech 24.08.1994 KS KROTOSZ Krotoszyn 77
5 GUHS Tomasz 14.03.1990 UKS NAŁĘCZ Ostroróg 74
6 WALIGÓRSKI Wojciech 22.05.1987 UKS TS Oborniki 72
7 SOBKOWIAK Miłosz 8.11.1993 UKS TS Oborniki 70
8 KOZŁOWSKI Tadeusz 15.04.1968 KS POLONIA Śmigiel 68
9_10 ŚMIGAJ Tomasz 15.11.1981 RLKTS OCHMAN Raszków 64
9_10 MARGRAF Mateusz 26.06.1986 TTS Trzemeszno 64
11_12 JUSZCZAK Andrzej 14.07.1997 KS POLONIA Śmigiel 60
11_12 MALINOWSKI Radosław 17.12.1981 KS KROTOSZ Krotoszyn 60
13_16 JANKOWIAK Adam 7.05.1986 RLKTS OCHMAN Raszków 53
13_16 KOŁDYKA Piotr 13.10.1983 AZS KU UAM Poznań 53
13_16 WALOSZCZYK Grzegorz 4.01.1985 AZS KU UAM Poznań 53
13_16 KACZMAREK Sławomir 19.09.1987 LKTS Luboń 53
17_24 CHWASTYNIAK Wojciech 28.02.1985 40
17_24 KUJAWA Filip 25.03.1998 KS STELLA NIECHAN Gniezno 40
17_24 WELKE Daniel 19.09.1974 TTS Trzemeszno 40
17_24 JERZYŃSKI Sławomir 28.07.1984 KS HELIOS Czempiń 40
17_24 TROSZCZYŃSKI Damian 1.11.1995 LKTS Luboń 40
17_24 IRACKI Michał 25.06.1995 UKS TS Oborniki 40
17_24 RÓŻAK Jakub 9.09.1998 KS STELLA NIECHAN Gniezno 40
17_24 FLIEGER Karol 17.09.1992 MKTS Opalenica 40
25_32 PODOBIŃSKI Marek 12.06.1970 AZS KU UAM Poznań 25
25_32 POLUS Bartosz 1.07.1985 TTS Trzemeszno 25
25_32 RASZEWSKI Robert 27.07.1988 UKS NAŁĘCZ Ostroróg 25
25_32 FRĄCKOWIAK Norbert 5.10.1984 KKS BIAŁY ORZEŁ Koźmin Wielkopolski 25
25_32 STRZĘPKA Jakub 28.05.1990 UKS TS Oborniki 25
25_32 WOŁODŹKO Patryk 1.02.1994 UKS TS Oborniki 25
25_32 NOWAK Michał 15.05.1994 KS STELLA NIECHAN Gniezno 25
25_32 STOPCZYŃSKI Artur 12.09.1990 MKTS Opalenica 25
33_40 BOLEWICZ Denis 14.05.1998 18
33_40 MIKOŁAJCZAK Maciej 8.12.1988 KKS BIAŁY ORZEŁ Koźmin Wielkopolski 18
33_40 MIZERACZYK Grzegorz 5.04.1992 LKTS Luboń 18
33_40 PIASKOWSKI Piotr 28.06.1972 UKS SMECZ Konin 18
33_40 RAKSIMOWICZ Kacper 14.09.1994 18
33_40 DERYŁO Tomasz 2.05.1980 LKS WIELKOPOLSKA Komorniki 18
33_40 PŁOCHARSKI Jarosław 25.10.1961 UKS SMECZ Konin 18
33_40 CHUDY Marcin 29.07.1996 KS STELLA NIECHAN Gniezno 18
41_48 GIMZIŃSKI Mateusz 8.12.1985 16
41_48 ZIELIŃSKI Sebastian 19.04.1995 UKS NAŁĘCZ Ostroróg 16
41_48 KIREŃCZUK Paweł 27.06.1986 LKS WIELKOPOLSKA Komorniki 16
41_48 BALCEROWIAK Jacek 14.12.1994 UKS TS Oborniki 16
41_48 GROTOWSKI Michał 11.12.1996 UKS TS Oborniki 16
41_48 KATAFIASZ Krzysztof 22.12.1999 TTS Trzemeszno 16
41_48 OLICHWER Marek 9.02.1987 MLKS ORLIK Miłosław 16
41_48 BARTOSZKIEWICZ Dawid 11.11.1977 16
49_56 ADAMCZYK Adam 22.02.1976 LKTS Luboń 15
49_56 WYPYSZYŃSKI Krzysztof 19.01.1993 15
49_56 JÓŹWIAK Dawid 19.10.1999 15
49_56 CICHACKI Janusz 11.09.1970 UKS NAŁĘCZ Ostroróg 15
49_56 RAPTIS Piotr 13.04.1958 LKS WIELKOPOLSKA Komorniki 15
49_56 TALAROWSKI Jarosław 24.06.1959 KTS JEZIORAK Międzychód 15
49_56 WOJDYŁO Daniel 1.04.1978 KTS JEZIORAK Międzychód 15
49_56 SAŁAMASZEK Dariusz 19.05.2000 LKTS Luboń 15
57_62 URBAN Marek 6.09.1973 UKS SMECZ Konin 13
57_62 TOPOREK Szymon 27.05.1989 MKTS Opalenica 13
57_62 KAZIMIRSKI Piotr 24.06.1993 KTS JEZIORAK Międzychód 13
57_62 MROZIŃSKI Maciej 24.05.1979 LKS WIELKOPOLSKA Komorniki 13
57_62 SIBILSKI Karol 25.07.1998 UKS NAŁĘCZ Ostroróg 13
57_62 SIWEK Dawid 8.02.1996 UKS SMECZ Konin 13


Ilość komentarzy: 4

sad napisał:
19 Listopada 2013
IP: 193.34.0.*
poziom niebotyczny

do sadu napisał:
19 Listopada 2013
IP: 78.8.166.*
ty to masz poziom grania - kosmiczny

on napisał:
19 Listopada 2013
IP: 89.76.19.*
W Mazowieckim bez szans by ktokolwiek z chłopaków mógł wejść do szesnastki...

do on napisał:
19 Listopada 2013
IP: 178.217.192.*
a ty byś nawet w świętokrzyskim nie wszedł do 16 pajacu

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.