...

Dariusz Wróbel, Ewa Kufel, Henryk Budzyński, Michał Ostanek i Dominik Pniaczek najlepsi w Oświęcimiu

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 15 Listopada 2013

Dariusz Wróbel, Ewa Kufel, Henryk Budzyński, Michał Ostanek i Dominik Pniaczek wygrali turniej tenisa stołowego z okazji Święta Niepodległości, który odbył się w Oświęcimiu.

klasyfikacje:

seniorzy:

1.  Wróbel        Dariusz        Żory
2.  Kufel        Ewa            KS Cukrownik Chybie
3.  Budzyński    Henryk        KTS Lędziny
4.  Skowron        Daniel        LKS Lachowice
5.  Łysak        Franciszek        Chrzanów
6.  Ostanek         Michał        KS Skawa Wadowice
7.  Papież        Filip            LKS Słopnice
8.  Melczyk        Marian        LKS Byczyna
9.  Chojna        Dawid        LKS Olmex Piotrowice
10.Polakow        Aleksander        Kęty
11.Rosiek        Michał        UKS Polfin  Oświęcim
12.Kufel        Tadeusz        KTS Lędziny   
13. Pietrańczyk    Jakub            UKS Polfin  Oświęcim
14.Tokarz        Dominik        ENERGY Oświęcim       
15.Dziedzic        Piotr            LKS Słopnice   
16.Przybyła        Damian        UKS Polfin  Oświęcim



REKLAMA Czytaj dalej



kobiety:
1.  Kufel        Ewa            KS Cukrownik Chybie
2.  Żak        Anngelika        UKS Polfin  Oświęcim

weterani:
1.  Budzyński    Henryk        KTS Lędziny
2.  Kufel        Tadeusz        KTS Lędziny
3.  Łysak        Franciszek        Chrzanów
4.  Melczyk        Marian        LKS Byczyna
5.  Drabek        Kazimierz        UKS Polfin Oświęcim
6.  Polakow        Aleksander        Kęty    
7.  Pilszyk        Kazimierz        Seniorzy Oświęcim
8.  Górczyński    Stanisław        Oświęcim
9.  Pawlus        Arkadiusz        Oświęcim

juniorzy:
1.  Ostanek         Michał        KS Skawa Wadowice
2.  Rosiek        Michał        UKS Polfin  Oświęcim
3.  Pniaczek        Dominik        LKS Lachowice
4.  Papież        Filip            LKS Słopnice
5.  Pietrańczyk    Jakub            UKS Polfin  Oświęcim
6.  Dziedzic        Piotr            LKS Słopnice
7.  Rosiek        Tomasz        UKS Polfin  Oświęcim
8.  Boczoń        Adrian        Świnna Poręba
9.  Mitoraj        Paweł            UKS Polfin  Oświęcim
10.Mitoraj        Jan            UKS Polfin  Oświęcim
11.Przybyła        Damian        UKS Polfin  Oświęcim
12.Żak        Anngelika        UKS Polfin  Oświęcim

kadeci:
1.  Pniaczek        Dominik        LKS Lachowice
2.  Papież        Filip            LKS Słopnice
3.  Pietrańczyk    Jakub            UKS Polfin  Oświęcim
4.  Dziedzic        Piotr            LKS Słopnice
5.  Boczoń        Adrian        Świnna Poręba
6.  Rosiek        Tomasz        UKS Polfin  Oświęcim
7.  Mitoraj        Jan            UKS Polfin  Oświęcim
8.  Mitoraj        Paweł            UKS Polfin  Oświęcim
9.  Żak        Anngelika        UKS Polfin  Oświęcim


Ilość komentarzy: 1

congratulations napisał:
16 Listopada 2013
IP: 83.26.70.*
gruuuby turniej

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.