...

Grzegorz Tomon, Konrad Federczak i Konstantyn Puszkariow wygrali turniej w Krośnie

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 13 Listopada 2013

Krosno

Wyświetleń: 1823

Komentarzy: 2

Tagi:
Grzegorz Tomon
Krosno
Konrad Federczak
Konstantyn Puszkariow

Grzegorz Tomon, Konrad Federczak i Konstantyn Puszkariow wygrali IV turnieju o puchar Prezydenta Miasta Krosna - memoriał Tadeusza Ciupryka i Jerzego Skublickiego z okazji Dnia Niepodległości.

klasyfikacje:

JUNIORZ rocznik 1996 i mlodsi
:
1. Tomon Grzegorz                                         KSTS MOSIR Krosno
      2. Tatarczuch Rafal                                        VILLA WERDE Olesno
      3. Kolek Damian                                             KS Jodlowa
      4. Wojtun Robert                                            GOSIR Krosnienko Wyzne
   5-6. Szczurek Adrian                                         GOSIR Kroscienko Wyzne
          Kociuba Filip                                              GOSIR Kroscienko Wyzne
   7-8. Poliniewicz Grzegorz                                  OLIMP Leki Dukielskie
          Lech Sylwester                                           VILLA WERDE Olesno
 9-12 Wisniewski Bartlomiej                                  KSTS MOSIR Krosno
         Wloch Mateusz                                            KSTS  MOSIR Krosno
        .Goscinski Dariusz                                       TECZA Zrecin
         Sliwinski Karol                                             OLIMP Leki Dukielskie
13-16.Englot Bartlomiej                                       STRAZAK Bratkowka
          Hyziak Konrad                                            OLIMP Leki Dukielskie
          Wywiorski Damian                                      STRAZAK Bratkowka
          Wladyka Marcin                                         Turze Pole
17-24.Wisniewski Karol                                        KSTS MOSIR Krosno
          Daszykowska Beata                                   STRAZAK Bratkowka
          Michna Konrad                                           KSTS MOSIR Krosno
          Baran Jakub                                               STRAZAK Bratkowka
          Gniady Tobiasz                                          BURZA Rogi
          Wilk Wiktoria                                              KSTS MOSIR Krosno
          Bakota Dawid                                             STRAZAK Bratkowka
25-26.Michna Adrian                                            KSTS MOSIR Krosno
          Turek Hubert                                              BURZA Rogi



REKLAMA Czytaj dalej



AMATOR:
1.Federczak Konrad                                   TURZE Pole
         2.Gromek Jakub                                         TURZE pOLE
         3.Fraczek Krystian                                      LKS TKKF Dukla
         4.Forys Arkadiusz                                       Jaroslaw
     5-6.Poliniewicz Grzegorz                                 OLIMP Leki Dukielskie
           Patla Wieslaw                                            STRAZAK  Bratkowka
     7-8.Kazalski Bartosz                                        KSTS MOSIR Krosno
           Sowa Dawid                                               AZS POLITECHNIKA Rzeszow
    9-12.Harsze Michal                                           Lesniowka
            Chwaszcz Mateusz                                    AZS POLITECHNIKA Rzeszow
            Wajda Zbigniew                                        BURZA Rogi
            Karas Dariusz                                           Burza Rogi
  13-16.Zygmunt Mariusz                                      BURZA Rogi
            Przybylski Krzysztof                                  Wojaszowka
            Pietruszka Slawomir                                  OLIMP Leki Dukielskie      
            Goscinski Dariusz                                     Tecza Zrecin
 17-24.Kisiolek Hubert                                           TECZA Zrecin
           Jamrozik Jakub                                           Jawornik
           Sliwinski Karol                                             OLIMP Leki Dukielskie
           Lubecki Mateusz                                         Turze Pole
           Hyziak Konrad                                             OLIMP Leki Dukielskie
           Litwin Pawel                                                 BURZA Rogi
           Tomkiewicz Radosla                                    Krosno
           Wladyka Jan                                                Turze Pole
 25-32.Wywiorski Damian                                        STRAZAK Bratkowka
          Piekos Albert                                                Ustrobna
          Daszzkowska Beata                                     STRAZAK Bratkowka
          Moskal Zygmunt                                           Zrecin
           Wladyka Albert                                             Turze Pole
           Englot Bartlomiej                                           Bratkowka
           Siencyak Kamil                                              Turze Pole
           Borek Tomasz                                               Zrecin
33-48.Dudek Jaroslaw                                              Stara Wies
          Michna Konrad                                               KSTS MOSIR Krosno
          Bednarz Jacek                                                Stalowa Wola
          Czech Mateusz                                               Stalowa Wola
          Tetla Tomasz                                                  Stalowa Wola
          Wasylewicz Jacek                                            Turze Pole
          Zygmunt Marcel                                               Jedlicze
          Zygmunt Ryszard                                             Jedlicze
          Padewski Marek                                               Jawornik
          Rysz Wieslaw                                                    BURZA Rogi
          Bakota Dawid                                                    STRAZAK Bratkowka
          Dydek Michal                                                     Stara Wies
          Wojdyla Dominik                                                Jedlicze
          Turecki Jozef                                                      Mielec
           Baran Jakub                                                      STRAZAK Bratkowka
           Michna  Adrian                                                  KSTS MOSIR Krosno
49-63.Wilk Wiktoria                                                      KSTS MOSIR Krosno
           Sporek Szymon                                                  UKS TKKF Dukla
           Polchlopek Jakub                                              Glowienka
           Sporek Mariusz                                                  UKS TKKF Dukla
           Makara  Aleksandra                                           STRAZAK Bratkowka
           Wojton Kamil                                                      Turze Pole
           Kostka Henryk                                                    Brzozow
           Watracz Janusz                                                  Mielec
           Kazalski Bogdan                                                 Moderowka
           Bolanowska  Paulina                                           Posada Gorna
           Skrzypek Sylwester                                             Stalowa Wola
           Kolodziejczyk Piotr                                               Iskrzynia
           Kedra Janusz                                                       Wojaszowka
           Kras Piotr                                                             Zrecin
           Kondej Tomasz                                                    Bratkowka

open:
      1.Puszkariow Konstantyn                                        VILLA WERDE Olesno
       2.Lubas Sebastian                                                  VILLA WERDE Olesno
       3.Cyrnek Piotr                                                         PEGAZ Lancut
       4.Wlodyka Pawel                                                     PEGAZ Lancut
   5-6.Niemiec Rafal                                                        KSTS MOSIR Krosno
         Kolek Damian                                                        KS Jodlowa          
   7-8.Jurczak Michal                                                       KSTS MOSIR Krosno
          Furtak Krzysztof                                                    VILLA WERDE Olesno
  9-12.Kociuba Filip                                                         GOSIR Kroscienko Wyzne
          Karas Dariusz                                                        BURZA Rogi
          Sliwinski Karol                                                        OLIMP Leki Dukielskie
13-16.Szczurek Adrian                                                     GOSIR Kroscienko Wyzne
           Tatarczuch Rafal                                                   VILLA WERDE Olesno
           Tomon Grzegorz                                                   KSTS MOSIR Krosno
            Sliwinski  Karol                                                     OLIMP Leki Dukielskie
 17-24.Wloch Mateusz                                                      KSTS MOSIR Krosno
            Wrobel Robert                                                      KSTS MOSIR Krosno
            Florek Grzegorz                                                    KS Jodlowa
            Federczak Kamil                                                   Turze Pole
            Kazalski Bartosz                                                    KSTS MOSIR Krosno
            Wojtun Norbert                                                      GOSIR Kroscienko Wyzne
            Wisniewski Karol                                                    KSTS MOSIR Krosno
            Sowa  Dawid                                                          AZS POLITECHNIKA Rzeszow
 25-31.Wisniewski Bartlomiej                                             KSTS MOSIR Krosno
            Poliniewicz Grzegorz                                              OLIMP Leki Dukielskie
            Chwaszcz Mateusz                                                 AZS POLITECHNIKA Rzeszow
            Gromek Jakub                                                       Turze Pole
            Lech Sylwester                                                       VILLA WERDE Olesno
            Patla Wieslaw                                                         STRAZAK Bratkowka
            Tatarczuch Marek                                                   VILLA WERDE Olesno


Ilość komentarzy: 2

dokładny napisał:
13 Listopada 2013
IP: 80.50.149.*
Karol Śliwiński w open grał w dwóch osobach. Jeden zajął miejsce 9-12, drugi 13-16 )

trik napisał:
13 Listopada 2013
IP: 31.175.94.*
Sliwinski zajal 9 -12 miejsce a na miejscach 13-16 Pietruszka Slawomir

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.