...

Sępólno Krajeńskie zaprasza na turniej

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 31 Października 2013

Sępólno Krajeńskie

Wyświetleń: 1256

Komentarzy: 1

Tagi:
turniej
Sępólno Krajeńskie

11 listopada w Sępólnie Krajeńskim odbędzie się turniej tenisa stołowego z okazji Święta Niepodległości.

komunikat:

1.    CEL:

Upowszechnienie gry w tenisa stołowego wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Uczczenie rocznicy odzyskania niepodległości.REKLAMA Czytaj dalej2.    ORGANIZATOR:
Urząd Miejski w Sępólnie Krajeńskim, Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim, Miejski Ludowy Klub Sportowy „Krajna” Sępólno Krajeńskie.

3.    TERMIN I MIEJSCE:
Turniej zostanie przeprowadzony na obiektach sportowych Centrum Sportu  i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim – Hala Krajna Arena ( ul. Chojnicka 19) w dniu 11 listopada 2013 r. o godz. 10.00. Zapisy przyjmowane będą telefonicznie pod numerem telefonu 693-049-714 do dnia 10 listopada 2013 roku lub osobiście w dniu zawodów do godziny 9.10. Losowanie rozpocznie się o godzinie 9.30.

4.    UCZESTNICTWO:
Turniej zostanie przeprowadzony w pięciu kategoriach - mężczyźni open, kobiety open, chłopcy rocznik 1999 i młodsi, dziewczęta rocznik 1999 i młodsze, amator.  Za amatora uważa się osobę, która przez ostatnie pięć lat nie brała udziału w rozgrywkach PZTS. Rozstawienie zawodników zrzeszonych wg listy PZTS, zawodników amatorów - losowanie. W przypadku małej ilości uczestników  organizator zastrzega sobie prawo do łączenia kategorii. Minimalna ilość uczestników dla rozegrania jednej kategorii to 6 osób.

5.    SPOSÓB PRZEPROWADZENIA:
System przeprowadzenia turnieju ustala organizator. Uzależniony jest od ilości zawodników biorących udział w turnieju. Turniej odbędzie się na 12 stołach, piłeczkami Double circle.

6.    SPRAWY FINANSOWE:
Wpisowe do turnieju wynosi 10 zł. Koszty organizacyjne pokrywają organizatorzy. Koszty przejazdu i diet pokrywają sami zainteresowani biorący udział w turnieju.

7.    NAGRODY:
Najlepsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach otrzymają puchary. Pierwszych trzech zawodników w każdej kategorii otrzyma nagrody rzeczowe – sprzęt sportowy związany z tenisem stołowym.

8.    POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
Zawodniczki i zawodnicy do 23 roku życia muszą posiadać aktualne orzeczenie lekarskie o zdolności do uprawiania tenisa stołowego. Zawodniczki i zawodnicy powyżej 23 roku życia wpisując się na listę zgłoszeń oświadczają, że uczestniczą w turnieju na własną odpowiedzialność. Wszyscy uczestnicy turnieju powinni posiadać strój sportowy. Organizator nie bierze odpowiedzialności za rzeczy pozostawione i zagubione w trakcie turnieju. Wszystkie sprawy nie ujęte w regulaminie rozstrzyga organizator.

 


Ilość komentarzy: 1

joorek napisał:
06 Listopada 2013
IP: 84.205.8.*
Idiotyczna definicja amatora, nieważne czy masz lat 20 czy 80, czy grałeś w ekstraklasie czy w V lidze. Na całym świecie podstawowym kryterium jest wiek zawodnika. Panowie, myślenie boli ?

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.