...

Agata Zakrzewska i Aleksander Werecki wygrali 1. GP Polski kadetów!

Kategoria: Turnieje w Polsce - OTK / 06 Października 2013

Agata Zakrzewska (SCKiS HALS Warszawa) i Aleksander Werecki (UKS Return Piaseczno) wygrali 1. Grand Prix Polski kadetów w tenisie stołowym.

wyniki finałów:

kadetki:

ZAKRZEWSKA Agata - ŚLĄZAK Julia 4:3 (9,-8,11,14,-8,-7,10)



REKLAMA Czytaj dalej



kadeci:
WERECKI Aleksander - NALEPA Kamil 4:3 (-11,4,-6,10,-9,8,4)

klasyfikacje:

kadeci:

1. WERECKI Aleksander 1999-02-14 UKS RETURN Piaseczno mazowieckie 170
2. NALEPA Kamil 1999-02-05 ZKS Drzonków lubuskie 155
3-4. KAPIK Krzysztof 1999-05-03 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 140
URBANOWICZ Kamil 1999-07-27 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 140
5. KULCZYCKI Samuel 2002-08-09 GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski lubuskie 120
6. WALASZEK Przemysław 2000-05-25 UKS BOBRY Bobrowniki lubelskie 120
7. MAJCHRZAK Adrian 1999-11-08 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 120
8. LIS Daniel 1999-08-17 UKS Olesno małopolskie 120
9. PETAŚ Kacper 2000-07-15 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 105
10. KLOCEK Kamil 1999-06-26 PUKS ARKA Łętownia podkarpackie 105
11. SZALIŃSKI Mikołaj 2000-11-25 SCKiS HALS Warszawa mazowieckie 105
12. KOWAL Adrian 1999-01-06 PKS KOLPING Jarosław podkarpackie 105
13. STANISZEWSKI Kamil 1999-04-11 KS AZS AWFiS Gdańsk pomorskie 90
14. ŻUK Arkadiusz 1999-08-31 MKS LEWART Lubartów lubelskie 90
15. WŁOSTOWSKI Jakub 1999-06-20 KTS Wysokie Mazowieckie podlaskie 90
16. CHOJNACKI Jakub 1999-01-02 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 90
17. LIPIŃSKI Mateusz 1999-11-01 UKS DOJLIDY Białystok podlaskie 85
18. BARANOWSKI Mateusz 2000-01-31 MKS LEWART Lubartów lubelskie 85
19. WŁOSZEK Sylwester 1999-07-09 KTS OPTIMA Lublin lubelskie 85
20. STĄPOR Rafał 1999-04-15 KU AZS POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ Rpzoesdzkóawrpackie 85
21-24. PISZCZATOWSKI Paweł 1999-08-20 KTS Wysokie Mazowieckie podlaskie 80
MODELEWSKI Kacper 1999-04-11 KS SPÓJNIA Warszawa mazowieckie 80
GRELA Artur 2000-06-21 KS NAPRZÓD Borucin śląskie 80
DZIADEK Kamil 2000-03-21 GKTS Gdańsk pomorskie 80
25-32. BALCERZAK Dawid 2000-01-26 KS STELLA NIECHAN Gniezno wielkopolskie 75
PETKA Krzysztof 1999-01-15 KS PODWAWELSKI Kraków małopolskie 75
GUZEK Mateusz 2002-09-23 UMKS KSIĘŻAK Łowicz łódzkie 75
GIERACH Jakub 1999-01-28 MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka łódzkie 75
ZAJĄC Kacper 2000-05-23 ZKS Drzonków lubuskie 75
SZCZEPANEK Michał 1999-08-05 UMKS KSIĘŻAK Łowicz łódzkie 75
CHRZĄSZCZ Wojciech 2000-03-24 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 75
MISZKURKA Jakub 2001-02-06 SCKiS HALS Warszawa mazowieckie 75
33-40. KUŹMICZ Jakub 2000-05-22 KTS Sandomierz świętokrzyskie 70
WACHOWIAK Łukasz 2000-09-02 LKS SPÓŁDZIELCA Kobylin wielkopolskie 70
KUŹMIŃSKI Paweł 2000-09-27 UKS SOKOLIK Niemodlin opolskie 70
ZANDECKI Jan 2001-01-20 KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice śląskie 70
KRĄPIEC Klaudiusz 2000-02-08 LUKS MGOKSiR Korfantów opolskie 70
WIŚNIEWSKI Karol 2000-08-24 KSTS Krosno podkarpackie 70
SUŁKOWSKI Bartosz 2002-03-30 UKS PŁOMIEŃ Limanowa małopolskie 70
KUCHARSKI Maciej 1999-07-08 KS AZS AWFiS Gdańsk pomorskie 70
41-48. JASZCZUK Marcin 2001-04-24 MKS LEWART Lubartów lubelskie 68
GALUS Mateusz 2001-02-19 LUKS Skrzyszów małopolskie 68
WITKOWSKI Jakub 2001-09-06 LKS ODRA Głoska dolnośląskie 68
PIWEK Maciej 2000-10-30 PKS POLONIA BIAŁOGON Kielce świętokrzyskie 68
ZĘBALA Mateusz 2001-05-18 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 68
WĄSIK Mateusz 1999-05-21 UPKS ARKA Ryki lubelskie 68
ZAJĄC Jacek 2000-01-18 MKS KSOS Kraków małopolskie 68
WERNER Jakub 2000-12-07 ZKS Drzonków lubuskie 68
49-56. JÓŹWIAK Dawid 1999-10-19 LKS BŁĘKITNI Niechłód wielkopolskie 64
WOŁOWIECKI Mariusz 2000-04-23 MRKS Gdańsk pomorskie 64
OLESIAK Grzegorz 1999-11-18 UKS PŁOMIEŃ Limanowa małopolskie 64
MALAREK Adam 1999-10-19 MKS JEDYNKA Łódź łódzkie 64
KUKKUK Adam 1999-11-01 KS ATS Stargard Szczeciński zachodniopomorskie 64
KAWIAK Krystian 1999-11-27 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 64
SŁOMSKI Bartosz 1999-11-04 LZS Jastrzębie kujawsko-pomorskie 64
PAPAŁA Jakub 1999-06-16 TTS POLONIA Bytom śląskie 64
57-64. KOŁOS Arkadiusz 2001-01-05 UKS ROKICIE Szczytniki małopolskie 60
WĘGOROWSKI Maciej 1999-09-21 KS ATS Stargard Szczeciński zachodniopomorskie 60
SKARŻYŃSKI Miłosz 2001-07-04 TTS POLONIA Bytom śląskie 60
ANGRYS Karol 2001-02-25 KU AZS POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ Rpzoesdzkóawrpackie 60
JACKOWIAK Karol 2000-01-09 KS GWIAZDA Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 60
SKÓRA Sebastian 1999-01-27 AKS Strzegom dolnośląskie 60
ZAKRZYŃSKI Dominik 1999-07-16 UKS ZARABIE Myślenice małopolskie 60
KOSMAL Dawid 2004-04-12 UKS PŁOMIEŃ Limanowa małopolskie 60
65-104. ADAMUS Sebastian 1999-01-14 CKiS Skawina małopolskie 0
MOLIŃSKI Kacper 2000-12-25 KS SPÓJNIA Warszawa mazowieckie 0
MOSKAŁA Grzegorz 2000-11-02 CKiS Skawina małopolskie 0
KRZEMIEŃ Patryk 1999-03-14 KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice śląskie 0
GONET Szymon 1999-06-30 KS PODWAWELSKI Kraków małopolskie 0
DZIEMBAŁA Dawid 1999-02-12 LKS LESZNIANKA Leszna Górna śląskie 0
MAJCHER Michał 2000-04-08 KU AZS POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ Rpzeosdzkóawrpackie 0
KOMANDZIK Rafał 1999-04-22 SKS SPARTAKUS Gliwice śląskie 0
MUSIAŁ Sebastian 2000-01-01 KS ATS Stargard Szczeciński zachodniopomorskie 0
KUTAJ Maksymilian 2002-01-26 UKS ROKICIE Szczytniki małopolskie 0
SUŁKOWSKI Kacper 1999-07-04 UKS PŁOMIEŃ Limanowa małopolskie 0
SEROKA Szymon 2001-11-30 KU AZS POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ Rpzeosdzkóawrpackie 0
BOŻEK Patryk 1999-06-08 GLKS Nadarzyn mazowieckie 0
CZERWIŃSKI Bartosz 2001-02-16 LUKS STRASZYN Straszyn pomorskie 0
PAPIEŻ Filip 2001-01-22 KS SPEKTRUM Słopnice małopolskie 0
PEREK Nikodem 2000-04-07 PKS PORTA Kraków małopolskie 0
KOBYLIŃSKI Dawid 1999-04-16 MKS POGOŃ Siedlce mazowieckie 0
NIENAJADŁO Jakub 2000-02-25 UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola podkarpackie 0
PIETRAŃCZYK Jakub 1999-04-01 UKS POLFIN Oświęcim małopolskie 0
DZIEDZIC Piotr 2001-01-21 KS SPEKTRUM Słopnice małopolskie 0
CIEŻ Michał 1999-11-09 KTS KŁODNICA Kędzierzyn Koźle opolskie 0
KICIŃSKI Mikołaj 2002-12-15 GLKS Nadarzyn mazowieckie 0
STOPKA Wojciech 1999-02-25 KS GORCE Nowy Targ małopolskie 0
PTASZEK Grzegorz 1999-07-10 KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice śląskie 0
KURUC Grzegorz 1999-01-03 KS GORCE Nowy Targ małopolskie 0
MROZIK Dawid 1999-06-25 MKS SOKÓŁ Orzesze śląskie 0
OLSZEWSKI Marcin 2001-04-01 MKS EMDEK Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 0
KAIM Michał 2000-05-02 KS SPEKTRUM Słopnice małopolskie 0
SMOLARCZYK Wiktor 1999-02-05 KS BURZA BOROWA WIEŚ Mikołów śląskie 0
GÓRECKI Wojciech 2002-10-08 PKS PORTA Kraków małopolskie 0
JAWORSKI Piotr 1999-09-27 SCKiS HALS Warszawa mazowieckie 0
KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000-01-19 KS GORCE Nowy Targ małopolskie 0
BIEŃCZYCKI Jakub 2003-06-30 KS PODWAWELSKI Kraków małopolskie 0
ŚWIĄTKOWSKI Paweł 2001-02-25 KS GORCE Nowy Targ małopolskie 0
BARANOWSKI Jakub 2000-01-21 ULKS Moszczenica łódzkie 0
LANGOSZ Łukasz 2000-11-28 KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice śląskie 0
MOREK Radosław 2000-03-18 KS PODWAWELSKI Kraków małopolskie 0
HAMZIUK Kamil 2000-08-26 SMS Włodawa lubelskie 0
PIÓRECKI Piotr 1999-05-14 CKiS Skawina małopolskie 0
KICIŃSKI Maciej 2000-05-06 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie dolnośląskie 0

kadetki:
1. ZAKRZEWSKA Agata 2000-02-16 SCKiS HALS Warszawa mazowieckie 170
2. ŚLĄZAK Julia 1999-06-18 MKS JEDYNKA Łódź łódzkie 155
3-4. KOZIOŁ Sandra 2000-12-03 KS PODWAWELSKI Kraków małopolskie 140
WĘGRZYN Anna 2001-01-09 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie dolnośląskie 140
5. UCHNAST Agata 1999-07-24 MKS ROKITA Brzeg Dolny dolnośląskie 120
6. SZCZUKA Agata 2000-12-28 LUKS Chełmno kujawsko-pomorskie 120
7. MAŃKIEWICZ Maja 1999-07-28 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 120
8. PASZEK Agata 2001-10-21 MKS CIESZKO Cieszyn śląskie 120
9. WĘGRZYN Katarzyna 2001-01-09 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie dolnośląskie 105
10. HENNIG Katarzyna 1999-08-30 LUKS Chełmno kujawsko-pomorskie 105
11. KOSMAL Kinga 1999-08-16 UKS PŁOMIEŃ Limanowa małopolskie 105
12. KASZUBA Ewelina 2000-02-04 GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski lubuskie 105
13. SZYMCZAK Julia 2000-09-22 IKTS NOTEĆ Inowrocław kujawsko-pomorskie 90
14. BRAŚ Julia 2000-04-22 KTS Mysłowice śląskie 90
15. BRZĘCZEK Eliza 2000-02-16 LKS Biała Rawska łódzkie 90
16. BORSZOWSKA Alicja 1999-03-09 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie dolnośląskie 90
17. ZIEMKIEWICZ Wiktoria 2000-04-01 GLKS Nadarzyn mazowieckie 85
18. CIURA Aleksandra 1999-05-09 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie dolnośląskie 85
19. KAWECKA Natalia 1999-01-08 MTS Kwidzyn pomorskie 85
20. GILEWSKA Dominika 2002-07-08 UKS TS ÓSEMKA Białystok podlaskie 85
21-24. JANIK Angelika 2000-01-09 KS PODWAWELSKI Kraków małopolskie 80
BOŻEK Weronika 2000-09-01 GLKS Nadarzyn mazowieckie 80
KOLCZYK Adrianna 2000-02-14 KTS MOKSiR Zawadzkie opolskie 80
JANUŚ Weronika 1999-03-23 PSKS BESKIDY Bielsko-Biała śląskie 80
25-32. GÓRNA Aleksandra 1999-03-09 ZKS Drzonków lubuskie 75
KWIATKOWSKA Urszula 1999-11-16 MKS ROKITA Brzeg Dolny dolnośląskie 75
SZEMIEL Julia 1999-12-05 UKS ORLIK Złocieniec zachodniopomorskie 75
SOKOŁOWSKA Joanna 2001-03-15 UKS KOKIS Kolno podlaskie 75
JANUŚ Karolina 1999-03-23 PSKS BESKIDY Bielsko-Biała śląskie 75
MIELNICKA Weronika 2000-12-05 UKS DOJLIDY Białystok podlaskie 75
BŁAŻEJEWICZ Zuzanna 2001-01-13 LUKS Chełmno kujawsko-pomorskie 75
ŁEBEK Alicja 1999-03-29 KS UNIA Lubiszyn-Tarnów lubuskie 75
33-40. MATWISZYN Natalia 2000-06-02 MKSTS Polkowice dolnośląskie 70
BARTOSZEK Julia 2001-06-11 KTS MOKSiR Zawadzkie opolskie 70
GIERACH Katarzyna 2000-05-07 MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka łódzkie 70
PYTEL Sara 1999-01-12 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 70
GENDERA Sonia 2002-03-12 UKS SMECZ Milicz dolnośląskie 70
RYBACKA Patrycja 2001-09-23 MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie kujawsko-pomorskie 70
WÓJCIK Julia 2000-04-12 LZS VICTORIA Chróścice opolskie 70
GÓRECKA Dominika 2000-02-29 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 70
41-48. CHUDY Anita 2000-08-19 KS STELLA NIECHAN Gniezno wielkopolskie 68
MAŚLAK Joanna 1999-11-11 GLKS ORLĘTA Czacz wielkopolskie 68
WITKOWSKA Julia 1999-07-10 MRKS Gdańsk pomorskie 68
KIELAR Anna 2000-10-09 KTS MOKSiR Zawadzkie opolskie 68
PIASECKA Karolina 1999-02-22 UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola podkarpackie 68
BURCHAŁA Urszula 2000-07-08 KSTS Krosno podkarpackie 68
KOŁODZIEJ Ewa 1999-04-05 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 68
GACA Alicja 2000-01-30 UZTS Barcin kujawsko-pomorskie 68
49-56. ŁOŻYŃSKA Agata 2000-07-05 UZTS Barcin kujawsko-pomorskie 64
DANAJ Natalia 2000-02-04 UKS ROKICIE Szczytniki małopolskie 64
MIKLASZEWSKA Maja 2001-06-29 MRKS Gdańsk pomorskie 64
ŻUKOWSKA Zuzanna 2000-02-21 TUKS SOKÓŁ-MECHANIK Tomaszów Lubelskie 64
PELCZAR Weronika 2001-08-09 KSTS Krosno podkarpackie 64
KOZUBEK Magda 1999-12-14 LZS VICTORIA Chróścice opolskie 64
PIETRZAK Agnieszka 2000-03-15 KS GORCE Nowy Targ małopolskie 64
DYSZKIEWICZ Gabriela 2000-01-01 UKS SOVIT Białystok podlaskie 64
57-64. GRABOŃ Magdalena 2000-01-07 PSKS BESKIDY Bielsko-Biała śląskie 60
DOMAŃSKA Agata 1999-06-26 LUKS Gryfice zachodniopomorskie 60
RINK Oliwia 1999-12-22 MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie kujawsko-pomorskie 60
JEZIOROWSKA Oliwia 1999-07-02 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 60
MOLSKA Paulina 2000-07-30 UKS BIELANY 273 Warszawa mazowieckie 60
KRZYŻANOWSKA Celina 1999-01-08 KS OGNIWO Chełm lubelskie 60
KULIGA Katarzyna 1999-11-06 KTS Krościenko Wyżne podkarpackie 60
GACH Klaudia 2001-03-12 KS GORCE Nowy Targ małopolskie 60
65-96. TOMECKA Julia 2002-09-05 KTS Mysłowice śląskie 0
MIDERA Amelia 2000-11-14 ULKS Moszczenica łódzkie 0
RODZIEWICZ Sylwia 2000-07-08 UKS SOVIT Białystok podlaskie 0
HETNAŁ Sandra 1999-09-03 LITS ANDERS JEDNOŚĆ Żywiec śląskie 0
SZYMURA Wiktoria 2000-01-15 KŚ AZS POLITECHNIKA ŚLĄSKA Gliwice śląskie 0
KUWERSKA Karina 2001-10-25 ULKS Moszczenica łódzkie 0
GRYKO Kamila 2002-02-11 UKS SOVIT Białystok podlaskie 0
GARB Aleksandra 2001-10-09 KS GORCE Nowy Targ małopolskie 0
OLESZCZAK Agnieszka 1999-05-26 UKS SKOCZEK Sopot pomorskie 0
KULASIŃSKA Sonia 2000-03-29 KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice śląskie 0
CHYL Kinga 1999-11-30 UKS PŁOMIEŃ Limanowa małopolskie 0
PARUSZEWSKA Aleksandra 2000-02-22 ULKS TĘCZA Budki Piaseckie mazowieckie 0
WEREDA Barbara 1999-02-05 UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola podkarpackie 0
WOJTCZAK Aleksandra 2000-05-26 ULKS TĘCZA Budki Piaseckie mazowieckie 0
MARASZKIEWICZ Martyna 1999-05-08 UKS WOLEJ Ruda Śląska śląskie 0
KURDZIEL Magdalena 1999-04-11 UKS SKOCZEK Sopot pomorskie 0
PIOTROWSKA Emilia 2000-04-17 UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola podkarpackie 0
PLUTA Dominika 2000-04-02 UMLKS Radomsko łódzkie 0
KWIATKOWSKA Alicja 2000-04-20 LUKS Chełmno kujawsko-pomorskie 0
KOWALSKA Oliwia 2002-10-29 UMLKS Radomsko łódzkie 0
BARAŃSKA Aleksandra 2000-01-20 UMLKS Radomsko łódzkie 0
GĄDEK Natalia 2001-08-07 UKS ROKICIE Szczytniki małopolskie 0
KOWALCZYK Zuzanna 2003-08-27 KS GORCE Nowy Targ małopolskie 0
BACZYŃSKA Marika 1999-03-26 UZTS Barcin kujawsko-pomorskie 0
KASPERKIEWICZ Monika 1999-09-21 KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice śląskie 0
JACKOWSKA Julia 2001-05-06 UZTS Barcin kujawsko-pomorskie 0
FILICZAK Ewa 2001-03-10 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 0
KAŁA Małgorzata 2000-06-14 UKS WOLEJ Ruda Śląska śląskie 0
CUR Klaudia 2000-08-05 SCKiS HALS Warszawa mazowieckie 0
CZEKAŁA Natalia 2000-09-13 GLKS ORLĘTA Czacz wielkopolskie 0
KARCZMARCZYK Aneta 2000-03-03 MKS TARNOVIA Tarnów małopolskie 0
KARCZMARCZYK Kaludia 2005-06-25 MKS TARNOVIA Tarnów małopolskie 0


Ilość komentarzy: 32

uff napisał:
06 Października 2013
IP: 83.14.127.*
dobrze że przynajmniej się o 3 miejsce nie gra, bo wtedy 4 to było by bardzo nie fajne

Foto napisał:
06 Października 2013
IP: 83.24.220.*
Ale zdjęcie to wypadałoby już wymienić...

ttyr napisał:
06 Października 2013
IP: 88.199.129.*
Mecz turnieju walaszek-chojnacki świetne akcje swietna walka i dramatyczna końcówka super!

prezes napisał:
06 Października 2013
IP: 5.172.252.*
Brawo kadeci z kuj-pom 60-64.Poprzedni sezon był wysyp a teraz klęska.

Okos napisał:
07 Października 2013
IP: 83.11.36.*
No to prawda kadeci z kuj-pom kompletna porażka dobrze że dziewczyny coś zagrały chociaż też mogło być lepiej

123 napisał:
07 Października 2013
IP: 164.126.220.*
Nie jestem z kuj-pom ale czy nie jest to wina osób odpowiedzialnych za szkolenie kadry województwa? Czy to funkcjonuje, czy jak w innych województwach wynik jest odzwierciedleniem pracy trenera z klubu (jeśli trener w klubie jest i ma faktycznie umiejętności), zaangażowania rodziny (grający ojciec, brat, wujek), prywatnych treningów. Nie wymagajcie od dzieci, jak nie robicie nic, żeby ich poziom był lepszy

123 napisał:
07 Października 2013
IP: 164.126.220.*
Wiele razy na portalach pisano, jak wygląda szkolenie w Niemczech. Zdolne dziecko jest dostrzegane i zamiast trenera z jego klubu zaczyna się nim zajmować osoba bardziej kompetentna z okręgu, landu itd. U nas nic się nie zmieni.

kujawsko-pomors napisał:
07 Października 2013
IP: 89.231.145.*
trenerzy kadr wojewódzkich mają zawodników od 20 do 30 dni w roku na obozach jak w taki sposób wyszkolić zawodnika w ubiegłym roku byliśmy najsilniejszym województwem w Polsce w kadetach ale to tylko częściowa zasługa trenerów kadry jak obecna sytuacja

znawca napisał:
07 Października 2013
IP: 83.9.7.*
finał kadetek mega emocje super promocja tenisa brawa dla Julki i Agaty

trener napisał:
07 Października 2013
IP: 83.3.145.*
123 masz całkowita rację, bez dobrego trenera i ogromnego zaangażowania rodziców nie wyszkoli sie zawodnika. Przykładem niech bedzie Agata Paszek, tak sie składa, że znam jej trenera i opiekunów, mała ma wszystko co najlepsze, wypasione treningi, sparingowców, kilka komercyjnych obozów w wakacje i ferie. Na niej nikt nie oszczędzą i są juz widoczne wyniki. Niestety nie każde dziecko może mieć takie warunki. Dlatego aby wyjść z niszy tenisowej PZTS powinien zadbać o dzieci które sa w rankingu np do 10 w każdej kategori i stworzyć im mozliwość rozwoju. Nie każdy rodzic ma pieniądze, a ci co nawet maja też powinni miec wsparcie.

olo napisał:
07 Października 2013
IP: 83.23.57.*
Zobaczymy jak długo Agata będzie tak wysoko moim zdaniem niedługo

trener napisał:
07 Października 2013
IP: 89.231.145.*
po co było rozgrywać o każde miejsce skoro pkt takie same

do trener napisał:
07 Października 2013
IP: 83.22.195.*
To samo pytanie chciałem zadać wczoraj ale nie przeszło bo wpisałem w komentarz nazwisko adresata pytania pana P i włączył się jakiś filtr hehe.

kibic napisał:
07 Października 2013
IP: 83.10.65.*
Jak to po co zeby sprzedac obiady, i przetrzymac na sali

js napisał:
07 Października 2013
IP: 178.42.81.*
Ja dodatkowo mam pytanie, dlaczego eliminacje rozpoczynają się w piątki o 9,00, a nie np. o 11,00, czy 12,00? Liczba uczestników eliminacji na pewno by znacznie wzrosła, a więc i wpływy z wpisowego, tak ważne dla organizatorów, dla zbilansowania kosztów imprezy.

Acer napisał:
07 Października 2013
IP: 212.160.172.*
W otwartym GP Małopolski tubylcy dwa razy na podium!

. napisał:
07 Października 2013
IP: 31.63.180.*
Widać ze nigdy nie gralsicie .. Dla rozwoju zawodnika a także dla uciechy z gry najlepiej jest rozgrywać jak najwiecej gier

obserwator napisał:
07 Października 2013
IP: 89.228.138.*
bardzo podobal mi sie ten maly Kulczycki, widac u niego talent!Gratuluje i trzymam kciuki,

Regulamin napisał:
07 Października 2013
IP: 178.42.135.*
Tak w ogóle, to jak ma się sposób przeprowadzania turniejów eliminacyjnych (młodzików, kadetów) do zapisów w Regulaminie rozgrywek na sezon 2013/2014, a w szczególności, że w pierwszej fazie gra się w grupach po 3 zawodników w grupie? Nie ma też w regulaminach żadnych zasad dotyczących rozstawiania i losowania na tym szczeblu )

sd napisał:
07 Października 2013
IP: 83.20.44.*
ile osób się utrzymuje na OTK?

zaw napisał:
07 Października 2013
IP: 83.10.65.*
wg regulaminu 16

talent napisał:
07 Października 2013
IP: 46.215.19.*
Może i mały ma talent,ale to wie i może ocenic ktos kto z nim pracuje i wie ile wysilku włożył na treningach.Łatwo mylić wybitny talent z efektami duuużej pracy.Jeszcze raz podkreslam, możliwe że akurat ma talent,nie nam to oceniać LUDZIE.
Często piszecie na forum o wielkich talentach (zawodnikach w czołówce)a może to zasługa ciężkiej pracy-pewnie to też pewien rodzaj talentu,ale nie o takim pisze się.
Prawdziwe talenty trafiają się raz na milion, i sztuką trenera jest go dostrzec i szlifować

zks napisał:
07 Października 2013
IP: 82.143.185.*
Szeryf dumny musi byc z Wlepki

trener napisał:
07 Października 2013
IP: 89.231.145.*
w kategoriach młodzik i kadet bawmy się wynikaki zawodnióww dajmy im szanse bez farozyfpofania i dołowania w juniorkach wyjdzie talent

znawca napisał:
08 Października 2013
IP: 178.42.100.*
Dwie pierwsze kadetki grają w seniorkach
w Ostródzie z listy to o czymś świadczy
zobaczymy jak im tam pójdzie

może napisał:
08 Października 2013
IP: 31.1.170.*
może to talenty, a może bardzo pracowite dziewczyny-za co duży szacun,i dobre warunki do pracy.W każdym razie na ta chwile graja swietnie,i widac skutecznie
pozdr wszystkich fanow sportu

Szymon Kulczyck napisał:
09 Października 2013
IP: 31.61.176.*
Talent i praca to tylko dwa czynniki z wielu które decydują o tym czy ktoś osiągnie sukces czy tez nie.Więc nikt nie jest w stanie teraz powiedzieć kto z tych wszystkich dzieci kiedyś dojdzie na swój wymarzony szczyt.Mam nadzieję że jak najwięcej.Powodzeni a wszystkim w dążeniu do celu i dziękujemy z Samuelem za wsparcie.

Tak panie Szymo napisał:
09 Października 2013
IP: 88.199.129.*
Zgadzam się z panem, że talent i praca są ważne, ale atmosfera, która im towarzyszy równie ważna jest. Wielu chłopców grało jak z nut, ale u niektórych w drugim dniu zawodów spadek formy, zupełnie nie istnieli. Mam tu na Myśli Gieracha, Włostowskiego, Chojnackiego, Kawiaka.

sędzina napisał:
09 Października 2013
IP: 83.14.127.*
Ale jedna z sędzin to była laska !

Wielbiciel napisał:
09 Października 2013
IP: 46.205.70.*
Proszę o inicjały tej sędziny.

do wielbiciela napisał:
11 Października 2013
IP: 79.190.171.*
Aleksandra Falarz

Wielbiciel napisał:
16 Października 2013
IP: 46.205.36.*
Dzięki ci dobry człowieku za odpowiedź.

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.