...
Nocny Maraton 2014

Józef Janus i Stanisław Zagajewski wygrali I GP Wołowa

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 02 Października 2013

Wołów - herb

Wyświetleń: 624

Komentarzy: 0

Tagi:
Stanisław Zagajewski
Wołów
Grand Prix Wołowa
Józef Janus

Józef Janus (Wołów) i Stanisław Zagajewski (Świebodzice) wygrali pierwszy turniej z cyklu Grand Prix wołowa w tenisie stołowym.

klasyfikacje:

do 54 lat:

1    Janus     Józef    Wołów
2    Sobków     Zbigniew    Ziębice
3    Jaskulski    Grzegorz    Ziębice
4    Mielko    Piotr    Wołów
5    Sobkowiak    Tomasz    Trzebnica
6    Białek    Marek    Trzebnica
7    Wałkuski     Mirosław    Kaczorów
8    Parzych     Krzysztof    Wałbrzych
9    Laszuk    Czesław    Legnica
10    Kapica     Marek    Wrocław
11    Krejci    Petr    Mezimesti
12    Poręba     Sylwester    Boguszów Gorce
13    Marszałek     Mariusz    Legnica
14    Chabiński     Andrzej    Trzebnica
15    Jurgoński    Tomasz    Zielona Góra
16    Hankus     Artur    Raszówka
17    Nowicki     Piotr    Międzybórz
18    Ostasiewicz     Robert    Bolków
19    Iłowski     Wiesław    Wołów
20    Żochowski    Jan    Wrocław
21    Tutaj    Waldemar    Legnica
22    Haznar    Dariusz    Legnica
23    Możejko     Piotr    Legnica
24    Radulewicz     Tomasz    Miłorodzice
25    Mrozek    Andrzej    Mieroszów
26    Gawroński     Roman    Wrocław
27    Dawicki     Bernard    Legnica
28    Moliński    Jan    Wołów
29    Kasendra     Jan    Kępno
30    Antosik     Ireneusz    Kąty Wrocławskie
31    Grieger    Szymon    Syców
32    Kaca     Andrzej    Michalowice
33    Nowacki    Olgierd    Mieroszów
34    Roszak     Wojciech    Legnica
35    Gogol    Andrzej    Miechowice
36    Jaroszewski     Zygmunt    Wrocław
37    Wypustek     Dariusz    Wrocław
38    Grabowski    Dariusz    Kępno
39    Jurkiewicz     Rafał    Wrocław
40    Skraba     Andrzej    Trestno
41    Zięba     Tadeusz    Bolków

pow. 55 lat:
1.    Zagajewski    Stanisław    Świebodzice
2.    Okołotowicz    Zbigniew    Boguszów Gorce
3.    Frączek    Stanisław    Wrocław
4.    Banaszkiewicz     Ryszard    Brzeg Dolny
5.    Dawid    Leon    Świdnica
6.    Podgórski    Zbigniew    Lubin
7.    Brzęcki    Piotr    Mieroszów
8.    Marczewski    Kazimierz    Wrocław
9.    Chorzępa    Jan    Żmigród
10.    Osicki    Jerzy    Polkowice
11.    Gliński    Zbigniew    Brzeg Dolny
12.    Tatar    Andrzej    Bolesławiec
13.    Żerdzicki    Stefan    Wrocław
14.    Marchalewicz    Wacław    Jelenia Góra
15.    Figlewicz    Jan    Jawor
16.    Nowak    Andrzej    Wołów
17.    Skrzypicka    Alicja    Lubin
18.    Pomachaczi    Franciszek    Wrocław
19.    Chabierski    Czesław    Strzegom
 


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.