...

Znamy zwycięzców turnieju MINI CUP Drzonków 2013

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 23 Września 2013

Patryk Pyśk (LKTS Luboń), Amelia Wiącek (MUKS Bocian Słońsk), Adam Janicki (TTF Richstberg), Sonia Gendera (UKS Milicz), Marvin Werner (Niemcy) i Agata Uchnast (Rokita Brzeg Dolny) wygrali MINI CUP Drzonków 2013 w tenisie stołowym. Łącznie w zawodach wystartowało ponad 220. zawodników i zawodniczek.

klasyfikacje:

żacy:

1 Pyśk Patryk LKTS  Luboń Polska
2 Dziuba Patryk Politechnika Rzeszów  Polska
3 Lewaszkiewicz Filip MUKS Bocian Słońsk/ZS w
4 Kużbiński Michał Gorzovia Polska
5 Gwizdoń Oliwier KO MOSiR Mysłowice Polska
6 Matkowski Jakub GOKiS Polska
7 Misiuda  Miłosz Politechnika Rzeszów  Polska
8 Krzywniak Filip SP Drzonków Polska
9 Wnęk Stanisław TSK Granit Strzelin Polska
10 Żelengowski Mateusz KS Jofrakuda Polska
11 Kulczycki Alan Gorzovia Polska
12 Klein Matti Germania Neuendorf Niemcy
13 Czarniak Fabian Gorozvia Polska
14 Sergiel Szymon ZKS Drzonków Polska
15 Danowski Damian SP Drzonków Polska
16 Rogowski Paweł ZKS Drzonków Polska
17 Pyśk D Damian LKTS  Luboń Polska
18 Misztal Michał ZS w Otyniu Polska
19 Perkowski Kacper ZS w Otyniu Polska
20 Kopaczel Tomasz ZS w Otyniu Polska
21 Podyma Kamil SP Zabór Polska
22 Kmieć Stanisław ZS w Otyniu Polska
23 Dawidowicz Oskar JOFRAKUDA Świebodzin Polska



REKLAMA Czytaj dalej



żaczki:
1 Wiącek Amelia MUKS Bocian Słońsk Polska
2 Gaworska  Zuzanna AZS UE Wrocław Polska
3 Sułek Zuzanna LKTS Luboń Polska
4 Dominiczak Zofia Zespół Szkół Ostroróg  Polska
5 Kaszuba Paulina Gorzovia Polska
6 Kwiatkowska  Elżbieta Rokita Brzeg Dolny Polska
7 Wolschina Lisa Frauendorfer SV Niemcy
8 Truszkowska Magdalena UKS Warta Kostrzyn Polska
9 Tatarewicz Barbara UKS Warta Kostrzyn Polska
10 Wojtalak Roksana SP Niechanowo Polska
11 Dombka Weronika LKTS Luboń Polska
12 Wiśniewska Aleksandra Rokita Brzeg Dolny Polska
13 Glińska Zuzanna SP Choszczno 1 Polska
14 Gałka Zuzanna GOKiS Polska
15 Puchała Klaudia ZS w Otyniu Polska
16 Gerc Daria Orzeł Mięzyrzecz Polska
17 Żok Aleksandra ZS w Otyniu Polska
18 Rady Katarzyna UKS Czarni Żagań Polska
19 Sidoruk Magda SP Zabór Polska
20 Fornal I Iga UKS Czarni Żagań Polska
21 Fornal J Julia UKS Czarni Żagań Polska
22 Nowacka Daria UKS Czarni Żagań Polska
23 Czwojda  Kaja SP Zabór Polska

młodzicy:
1 Janicki Adam Niemcy- TTF  Richstberg Niemcy
2 Witkowski J Jakub LKS Odra Głoska Polska
3 Seroka Szymon AZS Rzeszów  Polska
4 Chłodnicki Piotr AZS Rzeszów  Polska
5 Biewer Steve Luksemburg Luksemburg
6 Aramowicz  Stanisłąw SP Drzonków Polska
7 Krzywniak  Jakub SP Drzonków Polska
8 Kosiński Dawid UKS Stępnica Polska
9 Kopecki  Andrzej SP Drzonków Polska
10 Angrys  Karol Politechnika Rzeszów Polska
11 Georges Steven Luksemburg Luksemburg
12 Wojtyła  Norbert LKS Odra Głoska Polska
13 Blatkiewicz Bartosz UKS Stępnica Polska
14 Stańczuk  Mateusz Gorzovia Polska
15 Kot Dominik Rokita Brzeg Dolny Polska
16 Rohte Erik Frauendorfer SV Niemcy
17 Kukkuk Maksymilian Uks Trzynastka Szczecin Polska
18 Rydz Patryk SP nr 1 Wrocław Polska
19 Jadach  Oskar LZS Raszówka Polska
20 Sielski  Paweł GOKIS Kąty Wrocławskie Polska
21 Witkowski Tomasz LKS Odra Głoska Polska
22 Ligowski Kacper Spójnia Ośno Lubuskie Polska
23 Kowalczyk Jakub ZS w Otyniu Polska
24 Goleński J Jan Bolesławiec Polska
25 Najder Szymon MKS Spójnia Ośno Lubuskie Polska
26 Kiełbasa Wojciech Gorzovia Polska
27 Schöne Lukas Frauendorfer SV Niemcy
28 Wiącek Kacper MUKS Bocian Słońsk Polska
29 Kuźniarek Jan LKTS Luboń Polska
30 Pawlak Łukasz ZKS Drzonków Polska
31 Witkowski K Krzysztof LKTS Luboń Polska
32 Rhönisch Leon Germania Neuendorf Niemcy
33 Goleński A Adam Bolesławiec Polska
34 Ucherek Adam GOKIS Kąty Wrocławskie Polska
35 Derewońko Jakub ZS w Otyniu Polska
36 Dykiel Krzysztof GOKIS Kąty Wrocławskie Polska
37 Waśniewski Maksymilian LKS Odra Głoska Polska
38 Atłachowicz  Michał SP 1 Zielona Góra Polska
39 Radczyc Michał SP Drzonków Polska
40 Vogt Louis Germania Neuendorf Niemcy
41 Wawryszkiewicz Artur GOKIS Kąty Wrocławskie Polska
42 Ołpiński Mateusz SP Przylep Polska
43 Morgała Tomasz ZS w Otyniu Polska
44 Michalski Bartek SP Przylep Polska
45 Perkowski Jakub ZS w Otyniu Polska
46 Kołaczkiewicz Michał ZS w Otyniu Polska
47 Kuczak Piotr UKS Czarni Żagań Polska
48 Surkont  Dariusz KS ORZEŁ Międzyrzecz Polska
49 Kaczmarek Daniel ZS w Otyniu Polska
50 Fassian Benedict Merserburg Niemcy

młodziczki:
1 Gendera Sonia UKS Milicz Polska
2 Jarecka Marcelina Jelcz Laskowice Polska
3 Skórzewska Natalia Gorzovia Polska
4 Marx Nina Frauendorfer SV Niemcy
5 Zielińska Maja LKTS Luboń Polska
6 Dolińska Patrycja Ośno Lubuskie Polska
7 Cembrowicz Katarzyna Zespół Szkół Ostroróg Polska
8 Haupt Lea Frauendorfer SV Niemcy
9 Ławińska  Agata MKS Czarnków Polska
10 Chrabąszcz Milena Rokita Brzeg Dolny Polska
11 Sokołowska Gabrysia SP OCHLA Polska
12 Nawrot Agnieszka MUKS Bocian Słońsk Polska
13 Pietkiewicz Marianna SP Wrocław Polska
14 Krippes Julie Luksemburg Luksemburg
15 Quandt Lisa Germania Neuendorf Niemcy
16 Grzebielucha Natalia JOFRAKUDA Świebodzin Polska
17 Girulska Julia KU AZS UE Wrocław Polska
18 Maślak Alicja GLKS Orlęta Czacz Polska
19 Przylibska Kinga KU AZS UE Wrocław Polska
20 Dawidowicz Dominika JOFRAKUDA Świebodzin Polska
21 Dobrowolska J Julia SP Drzonków  Polska
22 Olbińska Julia LKS Odra Głoska Polska
23 Dobrowolska N Natalia SP Drzonków  Polska
24 Grzyb Mirella SP Zabor Polska
25 Gładka  Paulina SP Drzonków  Polska
26 Dawid  Martyna ZS w Otyniu Polska
27 Słowikowska  Julia UKTS Lubsko Polska
28 Drążkowska Dominika MUKS Bocian Słońsk Polska
29 Chmielik  Marta SP OCHLA Polska
30 Turk Madlene Frauendorfer SV Niemcy
31 Toczek Amanda UKS Czarni Żagań Polska
32 Lech Weronika UKTS Lubsko Polska
33 Wuchold Anne Germania Neuendorf Niemcy
34 Petruś Marika LKS Odra Głoska Polska
35 Borowiecka Wiktoria ZS w Otyniu Polska
36 Balicka  Wiktoria SP Zabor Polska
37 Nebelska Ewa ZS w Otyniu Polska
38 Kiderys P Patrycja SP Drzonków  Polska
39 Cyrulik Patrycja ZS w Otyniu Polska
40 Świętocka Natalia UKS Czarni Żagań Polska
41 Kiderys D Daria SP Drzonków  Polska
42 Kubańska Katarzyna UKS Czarni Żagań Polska

kadeci:
1 Werner Marvin Niemcy Niemcy
2 Zając Kacper ZKS Drzonków Polska
3 Nalepa Kamil ZKS Drzonków Polska
4 Wachowiak Łukasz Spółdzielca Kobylin Polska
5 Malaika David TTC Assenheim Niemcy
6 Kukkuk Adam UKS Trzynastka Szczecin Polska
7 Saładajczyk Oskar UKS Zalew Stepnica Polska
8 Kuchta  Hubert ZKS Drzonków Polska
9 Flesch Mike Luksemburg Luksemburg
10 Kozłowski Wiktor Gorzovia Polska
11 Kiciński Maciek GOKiS Kąty Wrocławskie Polska
12 Gassan Dustin Frauendorfer SV Niemcy
13 Nguyen Minh Frauendorfer SV Niemcy
14 Skóra Sebastian Strzegom Polska
15 Rabe Cris ESV Forst Niemcy
16 Winter Eryk Bolesławiec Polska
17 Balcerzak Dawid pryw Polska
18 Cisakowski F Filip Gorzovia Polska
19 Urban Wojciech pryw Polska
20 Moro Alberto Luksemburg Luksemburg
21 Cisakowski A Aleksander Gorzovia Polska
22 Szumera Bartłomiej LKS Odra Głoska Polska
23 Sielski Jan GOKiS Kąty Wrocławskie Polska
24 Ruhle Lukas ESV Forst Niemcy
25 Gliński Michał Gimnazjum Choszczno Polska
26 Marek Krzysztof Bolesławiec Polska
27 Tokarski Kacper ZKS Drzonków Polska
28 Krahl Markus ESV Forst Niemcy
29 Sabadach Sebastian ZS w Otyniu Polska
30 Panczewski Szymon UKS Czarni Żagań Polska
31 Kubicki Aleksander MUKS Bocian Słońsk Polska
32 Podkidacz Szymon UKS Czarni Żagań Polska
33 Nawrot Przemysław MUKS Bocian Słońsk Polska
34 Marschalleck Ian SC Berlin Niemcy
35 Kettlitz Christopher Germania Neuendorf Niemcy
36 Żyletko  Kacper Gimnazjum nr 2 Nowa Sól Polska
37 Iwanyk Michał PG Choszczno Polska
38 Ulrich Fabian Merserburg Niemcy
39 Wilczek Cyprian UKS Czarni Żagań Polska
40 Turek Adrian UKS Czarni Żagań Polska
41 Zaciek  Bartosz UKS Czarni Żagań Polska
42 Machowski Dawid UKS Czarni Żagań Polska

kadetki:
1 Uchnast Agata Rokita Brzeg Dolny Polska
2 Kwiatkowska  Urszula Rokita Brzeg Dolny Polska
3 Kaszuba E Ewelina Gorzovia Polska
4 Stephan Jasmin Frauendorfer SV Niemcy
5 Górna Aleksandra ZS w Otyniu Polska
6 Maślak Joanna GLKS Orlęta Czacz Polska
7 Bąk Magdalena UKS Warta Kostrzyn Polska
8 Zapłata Aleksandra ZS w Otyniu Polska
9 Chudy Anita SP Niechnowo Polska
10 Butrym Sandra LZS Włosień Polska
11 Zielińska Marta Zespół Szkół Ostroróg Polska
12 Czekała Natalia GLKS Orlęta Czacz Polska
13 Dominiczak  Agnieszka Zespoł Szkół Ostroróg  Polska
14 Scheuer Tamara Luksemburg Luksemburg
15 Maśląg Greta ZS w Otyniu Polska
16 Grzebielucha Alicja JOFRAKUDA Świebodzin Polska
17 Tomków Sara ZS w Otyniu Polska
18 Fałat Karolina UKS Warta Kostrzyn Polska
19 Waśniewska  Emilia LKS Odra Głoska Polska
20 Rozenblut Justyna UKS Warta Kostrzyn Polska
21 Kozłowska Aleksandra Gorzovia Polska
22 Wielgus Roksana LKS Odra Głoska Polska
23 Balicka Natalia SP Zabór Polska
24 Panek Angelika UKS Warta Kostrzyn Polska
25 Petruś Nikola LKS Odra Głoska Polska
26 Dudek Patrycja ZS w Otyniu Polska


Ilość komentarzy: 3

Ewa napisał:
23 Września 2013
IP: 77.253.225.*
Gratulacje dla Stasia Wnęka ze Strzelina!

za napisał:
24 Września 2013
IP: 83.29.111.*
gratki dla wszystkich

qwerty napisał:
25 Września 2013
IP: 79.190.240.*
finał nie godny finału (kadeci)

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.