...

Natalia Bajor i Nestor Wasylkowski wygrali I WTK seniorów w woj. dolnośląskim

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 22 Września 2013

Natalia Bajor (KU AZS UE Wrocław) i Nestor Wasylkowski (LKS Odra Głoska) wygrali I WTK seniorów w woj. dolnośląskim.

klasyfikacje:

kobiety:

1 47 BAJOR NATALIA 07.03.97 KU AZS UE WROCŁAW 90
2 1480 MICHORCZYK NATALIA 08.03.94 MKSTS POLKOWICE 85
3 2375 JAWORSKA ANITA 20.01.90 MKS ROKITA BRZEG DOLNY 81
4 48 JOŃCZYK ADA 13.11.95 KU AZS UE WROCŁAW 77
5-6 1482 MATWISZYN EWELINA 15.12.97 MKSTS POLKOWICE 73
50 CHRABĄSZCZ MARTA 13.06.97 KU AZS UE WROCŁAW 73
7-8 2497 WĘGRZYN KATARZYNA 09.01.01 UKS MLKS ŚNIEŻNIK STRONIE ŚL. 69
1997 KASENBERG MAGDALENA 14.12.97 UKS DWUNASTKA WROCŁAW 69
9-12 2496 WĘGRZYN ANNA 09.01.01 UKS MLKS ŚNIEŻNIK STRONIE ŚL. 62
1484 MATWISZYN NATALIA 02.06.00 MKSTS POLKOWICE 62
0 MARCHEWSKA AGNIESZKA 14.04.95 MLKS VICTORIA JELCZ-LASKOWICE 62
2378 JAWORSKA ALEKSANDRA 06.11.96 MKS ROKITA BRZEG DOLNY 62
13-16 2492 CIURA ALEKSANDRA 09.05.99 UKS MLKS ŚNIEŻNIK STRONIE ŚL. 53
1883 BROMBOSZCZ BARBARA 28.03.51 GLKS ORLĘTA KROSNOWICE 53
0 KRAWCZYK PATRYCJA 03.04.96 LKTS ZENIT MIĘDZYBÓRZ 53
1995 RYDZ PAULINA 15.09.95 UKS DWUNASTKA WROCŁAW 53
17-20 0 KARWACKA JUSTYNA 18.12.88 MLKS VICTORIA JELCZ-LASKOWICE 44
0 ISAŃSKA ALEKSANDRA 26.0594 LZS BŁĘKITNI KRZEWIE WIELKIE 44
0 KLIMEK ANGELIKA 08.01.01 LKTS ZENIT MIĘDZYBÓRZ 44



REKLAMA Czytaj dalej



mężczyźni:
1 855 WASYLKOWSKI NESTOR 26.02.92 LKS ODRA GŁOSKA 90
2 1473 KACZMAREK KRZYSZTOF 03.11.71 UKS DWUNASTKA WROCŁAW 85
3 1305 BEREZIUK PIOTR 27.01.84 TKS GRANIT STRZELIN 81
4 1472 GALAS MICHAŁ 13.11.95 UKS DWUNASTKA WROCŁAW 77
5-6 1471 DWORAKOWSKI RAFAŁ 08.10.92 UKS DWUNASTKA WROCŁAW 73
1307 BURGER DARIUSZ 12.08.94 TKS GRANIT STRZELIN 73
7-8 0 ROGÓŻ GRZEGORZ 31.08.83 TOP BOLESŁAWIEC 69
858 BUREK SZYMON 10.05.97 LKS ODRA GŁOSKA 69
9-12 1319 LEHR MATEUSZ 17.08.85 TKS GRANIT STRZELIN 62
857 DUGIEL ADRIAN 15.11.97 LKS ODRA GŁOSKA 62
0 WALENCKI MICHAŁ 17.04.91 MKS POGOŃ GÓRA 62
1614 ŁUCZYK MACIEJ 26.01.97 KU AZS UE WROCŁAW 62
13-16 0 KNOSKI MACIEJ 04.06.76 MKS POGOŃ GÓRA 53
1477 RACZYŃSKI MACIEJ 08.04.92 UKS DWUNASTKA WROCŁAW 53
1613 CZAJA CEZARY 01.04.97 KU AZS UE WROCŁAW 53
0 KOWAL MATEUSZ 29.12.88 MKS BOBRY JELENIA GÓRA 53
17-20 1475 MOCZKO MATEUSZ 11.07.90 UKS DWUNASTKA WROCŁAW 44
1900 ZAŁUSKI JAKUB 05.05.97 GLKS ORLĘTA KROSNOWICE 44
861 MAĆKOWSKI NIKODEM 25.06.98 LKS ODRA GŁOSKA 44
0 KAPŁON ANDRZEJ 10.03.72 MKS POGOŃ GÓRA 44
21-24 0 WALENCKI WOJCIECH 14.12.93 MKS POGOŃ GÓRA 36
1889 KWASZYŃSKI PRZEMYSŁAW 12.01.95 GLKS ORLĘTA KROSNOWICE 36
1327 SOBKÓW ZBIGNIEW 12.05.69 TKS GRANIT STRZELIN 36
2011 KRZAK KONRAD 29.03.98 UKS DWUNASTKA WROCŁAW 36
25-32 859 KOTYL WOJCIECH 29.09.96 LKS ODRA GŁOSKA 25
0 ADAMCZUK ANDRZEJ 10.11.67 LZS TS ZARĘBA 25
1329 SUŁKOWSKI KAMIL 14.07.97 TKS GRANIT STRZELIN 25
0 MAKAJEW MACIEJ 02.11.97 LZS NYSA WOLBROMEK 25
1313 JASKULSKI GRZEGORZ 07.11.65 TKS GRANIT STRZELIN 25
1312 JAKUBOWSKI TOMASZ 24.08.96 TKS GRANIT STRZELIN 25
1612 BŁASZCZYK GRZEGORZ 29.12.97 KU AZS UE WROCŁAW 25
1485 SULIKOWSKI ARTUR 10.10.92 MKSTS POLKOWICE 25
33-48 0 ADAMCZUK MATEUSZ 05.09.93 LZS TS ZARĘBA 17
1617 SZARSKI JACEK 11.04.95 KU AZS UE WROCŁAW 17
0 KORZYSTKA ARKADIUSZ 18.02.83 GLKS JAWORZYNA ŚLASKA 17
0 GADZIŃSKI JACEK 06.07.88 MLKS VICTORIA JELCZ-LASKOWICE 17
1891 KOWALCZYK KACPER 02.08.98 GLKS ORLĘTA KROSNOWICE 17
0 ŻMIJA ARTUR 21.03.83 GLKS ŚWIDNICA 17
0 MARAŃDA MARCIN 27.03.85 MKS BOBRY JELENIA GÓRA 17
860 DELIKATNY KAMIL 14.01.96 LKS ODRA GŁOSKA 17
1888 KWASZYŃSKI DANIEL 13.02.97 GLKS ORLĘTA KROSNOWICE 17
1308 CUPAK ŁUKASZ 10.06.95 TKS GRANIT STRZELIN 17
1486 MALINOWSKI PIOTR 26.07.95 MKSTS POLKOWICE 17
1315 KORZYŃSKI MAREK 09.07.65 TKS GRANIT STRZELIN 17
2494 MAJEWSKI DANIEL 19.01.98 UKS MLKS ŚNIEŻNIK STRONIE ŚL. 17
1616 ŚLIWA MATEUSZ 11.07.98 KU AZS UE WROCŁAW 17
0 ADAMCZUK ŁUKASZ 18.12.94 LZS TS ZARĘBA 17
0 KLIMEK DAMIAN 11.06.97 LKTS ZENIT MIĘDZYBÓRZ 17
49-60 0 GRONCZEWSKI ADRIAN 13.08.98 AKS STRZEGOM 14
0 SKONIECZNY ŁUKASZ 13.11.96 LKTS ZENIT MIĘDZYBÓRZ 14
0 WENDROWSKI WIKTOR 11.09.97 AKS STRZEGOM 14
0 ABRAMCZUK ALBERT 04.07.81 AKS STRZEGOM 14
0 MISZTAL MARCIN 24.12.84 KU AZS UE WROCŁAW 14
2317 ZDANOWSKI PAWEŁ 30.11.83 GLKS ŚWIDNICA 14
0 KORKUŚ BARTŁOMIEJ 21.04.97 TKS GRANIT STRZELIN 14
1884 JURKIEWICZ BARTOSZ 12.01.96 GLKS ORLĘTA KROSNOWICE 14
0 OSICKI JERZY 31.10.48 MKSTS POLKOWICE 14
2117 ROBAK PIOTR 28.11.91 KS AJDE OLEŚNICA 14
0 GREGORCZYK MARCIN 08.04.97 LKTS ZENIT MIĘDZYBÓRZ 14
2526 TRAWICKI DANIEL 27.04.98 LZS WŁOSIEŃ 14


Ilość komentarzy: 3

kibic napisał:
22 Września 2013
IP: 195.210.25.*
wszystko fajnie, tylko dworakowski wygral z galasem 3:0 w grze o 3-4 i to on zajal 4 miejsce, nie wiem kto to wpisywal te wyniki na dozts.pl Chyba to takie trudne nie jest..

tr napisał:
24 Września 2013
IP: 83.7.116.*
gratulacej

Ona napisał:
24 Września 2013
IP: 87.207.80.*
Super, gratulacje ;**

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.