...

Patrycja Moska i Mateusz Guzek wygrali I WTK młodzików w woj. łódzkim

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 19 Września 2013

Wyświetleń: 1493

Komentarzy: 0

Tagi:
młodzicy
WTK
łódzkie
Patrycja Moska
Mateusz Guzek

Patrycja Moska (WKS Prosna Wieruszów) i Mateusz Guzek (UMKS Księżak Łowicz) wygrali I WTK młodzików w woj. łódzkim.


REKLAMA Czytaj dalej

klasyfikacje:

młodziczki:

1    MOSKA    PATRYCJA      WKS PROSNA    WIERUSZÓW
2    KUWERSKA    KARINA    ULKS    MOSZCZENICA
3    WŁODARCZYK    MAGDALENA    ULKS    MOSZCZENICA
4    KOWALSKA    OLIWIA    UMLKS "RADOMSKO"    RADOMSKO
5    WRZOSEK    WIKTORIA    LKS    BIAŁA RAWSKA
6    ZWIERZ    JUSTYNA    MLUKS DWÓJKA    RAWA MAZ.
7    WIECZOREK    NATALIA    KS LEGION    SKIERNIEWICE
8    POCHRZĘST    KAROLINA    STS SDK MOS "PONG"    WIELUŃ
9-12    MADEJSKA    MARTYNA    KS LEGION    SKIERNIEWICE
    KURCZEWSKA    NATALIA    ULKS KUSY    ŁOBUDZICE
    RYTYCH    NATALIA    ULKS    MOSZCZENICA
    WALACIK    KAROLINA    WKS PROSNA    WIERUSZÓW
13-16    GRZESIAK    WERONIKA    KS ELTA    ŁÓDŹ
    DZIEDZIC    MARTA    TG "SOKÓŁ"    ZGIERZ
    FRĄTCZAK    ANETA    ULKS KUSY    ŁOBUDZICE
    SKRZECZKOWSKA    MARTYNA    KS LEGION    SKIERNIEWICE
17-20    RATAJ    MAGDALENA    ULKS    MOSZCZENICA
    KUŚMIERSKA    WIKTORIA    PIKTS WOBISTAL    PIOTRKÓW  TRYB.
    NICIAK    ZUZANNA    LTSR    BUCZEK
    KROC    ZUZANNA    KS LEGION    SKIERNIEWICE
21-24    WIŚNIEWSKA    IZABELA    LKS    BIAŁA RAWSKA
    SZYMAŃSKA     DOMINIKA    TG SOKÓŁ    ZGIERZ
    HOLAK    MARTA    ŁTSR    BUCZEK
    BACHURA                 JULIA            MLUKS DWÓJKA            RAWA MAZOWIECKA
25-31    PIASKOWSKA    ANNA    LKS    KOLUSZKI
    GRANATOWSKA    ALEKSANDRA    UKS    MAKÓW
    KUCZERSKA    JULIA    GUKS    GORZKOWICE
    TROJAK    ZUZANNA    LKS    KOLUSZKI
    SZEWCZYK    ANIELA    IKS START    ZDUŃSKA WOLA
    JANKOWSKA    MARTYNA    GUKS    GORZKOWICE
    KRAWCZYK    NATALIA    GUKS    GORZKOWICE
32-33    JACCZYK    MONIKA    UKS    MAKÓW
    PLACEK    KLAUDIA    UKS    MAKÓW

młodzicy:

1    GUZEK    MATEUSZ    UMKS KSIĘŻAK    ŁOWICZ
2    GRABOWICZ    MATEUSZ    MKS JEDYNKA    ŁÓDŹ
3    KOWALSKI    HUBERT    UMLKS "RADOMSKO"    RADOMSKO
4    DERDAK    KAMIL    WKS PROSNA    WIERUSZÓW
5    ZBOROWSKI    MATEUSZ    LKS     DOBRYSZYCE
6    NOWACKI    PAWEŁ    MLUKS DWÓJKA    RAWA MAZ.
7    OLEŚ    ROBERT    WKS PROSNA    WIERUSZÓW
8    WIŚNIEWSKI    HUBERT    WKS PROSNA    WIERUSZÓW
9-12    JASKIEWICZ    MACIEJ    KS ENERGETYK    ŁÓDŹ
    POCHRZĘST    KACPER    STS SDK MOS "PONG"    WIELUŃ
    TEMPKA    JAN    MLUKS DWÓJKA    RAWA MAZ.
    IZNEROWICZ    KACPER    GUKS    GORZKOWICE
13-16    KERNEROWICZ    MARCEL    KS ENERGETYK    ŁÓDŹ
    ZOCHNIAK    KUBA    GUKS    GORZKOWICE
    OLEJNICZAK    ARTUR    GLKS    SZCZERCÓW
    PERDASZEK    MACIEJ    STS SDK MOS "PONG"    WIELUŃ
17-20    CZAPLA    MATEUSZ    UMLKS "RADOMSKO"    RADOMSKO
    OSIŃSKI    MARCIN    GLKS    SZCZERCÓW
    KANIOWSKI    JONASZ    GUKS    GORZKOWICE
    ROCHMIŃSKI    BARTOSZ    MKS JEDYNKA    ŁÓDŹ
21-24    SZCZEPANIK    JAKUB    PIKTS WOBISTAL    PIOTRKÓW  TRYB.
    BOROWSKI    DANIEL    LUKS POD DĘBEM    DĘBOWA GÓRA
    BŁASZCZYK    MARCEL    MLUKS DWÓJKA    RAWA MAZ.
    OLSZAK    PATRYK    KS ENERGETYK    ŁÓDŹ
25-28    WINIARSKI    TOMASZ    MLUKS DWÓJKA    RAWA MAZ.
    ŁĄCZKOWSKI    DAWID    MLUKS DWÓJKA    RAWA MAZ.
    MIRKOWSKI    WIKTOR    LKS    BIAŁA RAWSKA
    REJMICZ                 ADRIAN           LKS STOMIL              BEŁCHATÓW     
29-32    ZAWIŚLAK    MAKSYMILIAN    PIKTS WOBISTAL    PIOTRKÓW  TRYB.
    LANDOS    HUBERT    MKS JEDYNKA    ŁÓDŹ
    BRZĘCZEK    IGOR    LKS     BIAŁA RAWSKA
    KOWALSKI                BARTOSZ          ŁTSR                    BUCZEK        
33-40    MIKORĘDA    MIŁOSZ    KS ELTA                ŁÓDŹ          
    GOCEK                KAMIL            LKS                     NIESUŁKÓW     
    BŁASZCZYK    BRAJAN    MLUKS DWÓJKA    RAWA MAZ.
    SKWAREK    PATRYK    WKS PROSNA    WIERUSZÓW
    MICHALAK    KACPER    LKS                     NIESUŁKÓW     
    WIECZOREK    ADRIAN    LKS    KOLUSZKI
    PILUCH                  HUBERT           WKS PROSNA              WIERUSZÓW     
    SKWAREK    KRYSTIAN    WKS PROSNA              WIERUSZÓW     
41-48    RUDZKI    JAKUB    MKS JEDYNKA      ŁÓDŹ          
    PISARSKI                SEWERYN          ŁTSR                    BUCZEK        
    BISKUP    MARCIN    ULKS-ASTS    ŁASK
    ANDRZEJCZAK    KAMIL    IKS START    ZDUŃSKA WOLA
    MAREK                   TOMASZ           LKS STOMIL              BEŁCHATÓW
    KOWALCZYK    TOMASZ    UKS    MAKÓW
    KOZŁOWSKI    BARTOSZ    UMKS KSIĘŻAK    ŁOWICZ
    ŁOŚ    WOJCIECH    LKS     BIAŁA RAWSKA
 


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.