...
Nocny 2019

Znamy zwycięzców 1. GP Polski weteranów

Kategoria: Turnieje w Polsce - OTK / 15 Września 2013

Anna Osińska, Wojciech Tebecio, Wojciech Potrykus, Marian Woźniak, Janusz Olbiński, Henryk Glura i Adam Hnyda pierwszy turniej z cyklu Grand Prix Polski weteranów w tenisie stołowym. Zawody odbyły się w Lidzbarku Warmińskim.

klasyfikacje:

kobiety pow. 40 lat:

1. 091 OSIŃSKA Anna 1963 SIEDLCE MAZOWIECKIE 250
2. 056 RUMIŃSKA Grażyna 1951 SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE 230
3-4. 171 JASKUŁA Małgorzata 1955 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 210
025 MICHLIK Aleksandra 1968 ZIELONA GÓRA LUBUSKIE 210
5. 058 SKRZYPICKA Alicja 1948 LUBIN DOLNOŚLĄSKIE 200
6. 060 KAMAN Halina 1961 OSTRÓW WIELKOPOLSKI WIELKOPOLSKIE 190



REKLAMA Czytaj dalej



mężczyźni 40-49 lat:
1. 135 TEBECIO Wojciech 1974 SKARSZEWY POMORSKIE 250
2. 170 GRZELAK Ryszard 1972 ELBLĄG WARMIŃSKO-MAZURSKIE 230
3-4. 134 SZURGOT Piotr 1971 STAROGARD GDAŃSKI POMORSKIE 210
108 PIŃSKI Krzysztof 1969 NOWA WIEŚ LĘBORSKA POMORSKIE 210
5-6. 227 ŚWIĄTEK Dariusz 1970 RADOM MAZOWIECKIE 195
250 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław 1967 BIAŁYSTOK PODLASKIE 195
7. 197 BARAN Robert 1972 LUBARTÓW LUBELSKIE 180
8-12. 001 PIOTROWSKI Krzysztof 1969 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 160
049 RAMENDA Krzysztof 1970 CZECHOWICE-DZIEDZICE ŚLĄSKIE 160
126 WARDZYŃSKI Marian 1973 BIAŁA PODLASKA LUBELSKIE 160
220 PAGA Paweł 1968 ŁASIN KUJAWSKO-POMORSKIE 160
WIECZERZAK Jacek 1966 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 160
13-16. 189 ZIELIŃSKI Artur 1966 WARSZAWA MAZOWIECKIE 125
146 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967 KOŚCIELISKO MAŁOPOLSKIE 125
121 IWANICKI Sebastian 1971 SIEMOŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 125
UNRUH Marek 1971 OLSZTYN WARMIŃSKO-MAZURSKIE 125
17. 190 BOSSOWSKI Artur 1971 OLSZTYN WARMIŃSKO-MAZURSKIE 115
18. 214 LIPOWSKI Daniel 1970 ROGÓŹNO KUJAWSKO-POMORSKIE 110
19-20. 249 BARUCH Dariusz 1965 BIAŁYSTOK PODLASKIE 107
088 MATEJEK Mariusz 1970 KOSZALIN ZACHODNIOPOMORSKIE 107
21-24. 198 PROKURAT Zbigniew 1968 SIEDLCE MAZOWIECKIE 100
224 LIBURA Tomasz 1972 ELBLĄG WARMIŃSKO-MAZURSKIE 100
216 SKŁADANEK Paweł 1967 WARSZAWA MAZOWIECKIE 100
013 WOJEWÓDZKI Tomasz 1970 WARSZAWA MAZOWIECKIE 100
25-32. 182 RÓŻYŃSKI Robert 1971 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 90
219 SZEPAROWICZ Piotr 1968 BIAŁYSTOK PODLASKIE 90
222 KACZMARZYK Arkadiusz 1968 ELBLĄG POMORSKIE 90
205 KLECZKOWSKI Adam 1967 LUBLIN LUBELSKIE 90
164 BERKA Ryszard 1972 NAKŁO NAD NOTECIĄ KUJAWSKO-POMORSKIE 90
086 LEWANDOWSKI Maciej 1972 WARSZAWA MAZOWIECKIE 90
120 TRZYMKOWSKI Sławomir 1972 ŁUBIANKA KUJAWSKO-POMORSKIE 90
106 BREŃSKI Remigiusz 1968 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 90
33-34. 154 SZABLEWSKI Piotr 1971 WARSZAWA MAZOWIECKIE 60
252 KUTEK Piotr 1974 WARSZAWA MAZOWIECKIE 60

mężczyźni 50-59 lat:

1. POTRYKUS Wojciech 1959 LĘBORK POMORSKIE 250
2. 144 SKOWROŃSKI Dariusz 1964 WARSZAWA MAZOWIECKIE 230
3-4. 211 WIDYŃSKI Janusz 1963 WANDZIN LUBELSKIE 210
123 PIECHNIK Roman 1964 LUBLIN LUBELSKIE 210
5-6. 244 CZYCZEL Tadeusz 1960 OSTRÓDA WARMIŃSKO-MAZURSKIE 195
015 FOLWARSKI Wojciech 1964 PRUSZKÓW MAZOWIECKIE 195
7-8. 095 MOLĘDA Jan 1959 RADOM MAZOWIECKIE 180
246 KASTRAU Zenon 1959 OLSZTYN WARMIŃSKO-MAZURSKIE 180
9-12. 165 ŻYLIŃSKI Kazimierz 1963 KRASNOPOL PODLASKIE 160
024 JURGOŃSKI Tomasz 1960 ZIELONA GÓRA LUBUSKIE 160
253 PATER Edward 1958 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 160
245 CZARNECKI Dariusz 1962 CZARNA BIAŁOSTOCKA PODLASKIE 160
13-16. 113 JAŚKIEWICZ Jacek 1960 RADOM MAZOWIECKIE 125
241 GUMIŃSKI Grzegorz 1964 MORĄG WARMIŃSKO-MAZURSKIE 125
194 HATAŁA Bohdan 1961 IŁAWA WARMIŃSKO-MAZURSKIE 125
207 SOSNOWSKI Grzegorz 1960 KIELCE ŚWIĘTOKRZYSKIE 125
17. 240 BARTYCHA Dariusz 1962 BISKUPIEC WARMIŃSKO-MAZURSKIE 115
18. 122 KRAUSE Krzysztof 1962 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 110
19-20. 248 RYBACZEK Marek 1963 LĘBORK POMORSKIE 107
166 ORŁÓW Janusz 1957 KRASNOPOL PODLASKIE 107
21-24. 184 CHOJNOWSKI Ferdynand 1960 DZIAŁDOWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE 100
228 JASTRZĘBOWSKI Franciszek 1958 OLSZTYN WARMIŃSKO-MAZURSKIE 100
036 CIESIELSKI Robert 1962 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 100
183 KOSEWSKI Witold 1961 DĄBRÓWNO WARMIŃSKO-MAZURSKIE 100
25-32. 193 LEWCZUK Dariusz 1964 ŚWIDNIK LUBELSKIE 90
230 SKROCKI Dariusz 1957 KWIDZYN POMORSKIE 90
243 KARNIEJ Andrzej 1963 OLECKO WARMIŃSKO-MAZURSKIE 90
196 PĘDA Leszek 1957 WARSZAWA MAZOWIECKIE 90
089 ZBYLUT Władysław 1956 KOSZALIN ZACHODNIOPOMORSKIE 90
213 TYLSKI Krzysztof 1958 WARSZAWA MAZOWIECKIE 90
231 MALARCZYK Andrzej 1961 KWIDZYN POMORSKIE 90
132 ZŁAKOWSKI Wiesław 1962 OLSZTYN WARMIŃSKO-MAZURSKIE 90
33-38. 174 OMELIANIUK Tadeusz 1960 AUGUSTÓW PODLASKIE 60
009 BIAŁKOWSKI Ryszard 1958 WARSZAWA MAZOWIECKIE 60
229 GRAJKOWSKI Jan 1955 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 60
110 GUZIŃSKI Mirosław 1962 RADOM MAZOWIECKIE 60
101 MELLER Kazimierz 1960 PŁĄCHAWY KUJAWSKO-POMORSKIE 60
151 SZUMLAS Adam 1959 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 60

mężczyźni 60-64 lata:
1. 112 WOŹNIAK Marian 1950 RADOM MAZOWIECKIE 250
2. 085 PRUSIŃSKI Henryk 1953 OLSZTYN WARMIŃSKO-MAZURSKIE 230
3-4. 142 GŁUCHOWSKI Jerzy 1950 SIEDLCE MAZOWIECKIE 210
226 KRAWCZYK Bolesław 1952 OLSZTYN WARMIŃSKO-MAZURSKIE 210
5-6. 105 CYWIŃSKI Roman 1953 MEŁNO KUJAWSKO-POMORSKIE 195
102 OSTROWSKI Wiesław 1952 MEŁNO KUJAWSKO-POMORSKIE 195
7-8. 204 ŻOCHOWSKI Stefan 1953 CIECHANÓW MAZOWIECKIE 180
223 SIELSKI Janusz 1952 ELBLĄG WARMIŃSKO-MAZURSKIE 180
9. 128 ROZWADOWSKI Adam 1953 SZCZEBRZESZYN LUBELSKIE 170
10. 180 JANICKI Stanisław 1950 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 155
11-12. 239 GRUSZKIEWICZ Ryszard 1954 OLSZTYN WARMIŃSKO-MAZURSKIE 145
178 WLEKLIŃSKI Marek 1951 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 145
13-16. 225 BRZESKI Leszek 1954 GRONOWO ELBLĄSKIE WARMIŃSKO-MAZURSKIE 135
232 GRACZKOWSKI Jerzy 1951 KWIDZYN POMORSKIE 135
217 KIELAK Zbigniew 1953 CHEŁMŻA KUJAWSKO-POMORSKIE 135
051 DOBRZELECKI Bogusław 1954 GDYNIA POMORSKIE 135

mężczyźni 65-69 lat:
1. 038 OLBIŃSKI Janusz 1948 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 250
2. 014 MARKIEWICZ Jan 1948 WARSZAWA MAZOWIECKIE 230
3-4. 011 OFIARSKI Marek 1947 PRZEMYŚL PODKARPACKIE 210
018 PYTKOWSKI Tadeusz 1947 ŁOWICZ ŁÓDZKIE 210
5. 210 ŻYWOTEK Sylwester 1949 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 200
6. 034 PAWŁOWSKI Lech 1947 WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 190
7-8. 163 KUJAWSKI Aleksander 1946 GŁĘBOKIE WIELKOPOLSKIE 180
203 JAGIELSKI Roman 1946 OTOLICE ŁÓDZKIE 180
9. 185 FLESZAR Zygmunt 1947 OSTRÓDA WARMIŃSKO-MAZURSKIE 160

mężczyźni 70-74 lata:
1. 179 GLURA Henryk 1941 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 250
2. 044 BUDREWICZ Benedykt 1943 GDAŃSK POMORSKIE 230
3-4. 027 BANASZKIEWICZ Ryszard 1941 BRZEG DOLNY DOLNOŚLĄSKIE 210
053 ORZECHOWSKI Zdzisław 1940 ŁOWICZ ŁÓDZKIE 210
5-6. 046 MATRACKI Zygmunt 1941 GDAŃSK POMORSKIE 195
033 HRECZUCH Jan 1941 WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 195
7-8. 048 PIŃSKI Mariusz 1942 GDAŃSK POMORSKIE 180
080 CIOCH Józef 1944 ELBLĄG WARMIŃSKO-MAZURSKIE 180
9. 238 GĘSICKI Marian 1942 DZIAŁDOWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE 170
10. 076 GLINIECKI Sylwester 1941 ELBLĄG WARMIŃSKO-MAZURSKIE 155
11-12. 050 KARCZMARCZYK Mirosław 1940 GDYNIA POMORSKIE 145
186 KRAJEWSKI Tadeusz 1944 OSTRÓDA WARMIŃSKO-MAZURSKIE 145
13. 045 DZIĘGIELEWSKI Zygmunt 1944 GDAŃSK POMORSKIE 135

mężczyźni 75-79 lat:
1. 008 HNYDA Adam 1938 ŚWIERKLANIEC ŚLĄSKIE 250
2. 047 NOWAK Edward 1936 GDAŃSK POMORSKIE 230
3-4. 070 SZNAJDERSKI Adam 1936 WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 210
077 PYKA Józef 1937 ELBLĄG WARMIŃSKO-MAZURSKIE 210
5-6. 181 ROSZAK Ryszard 1938 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 195
078 PIASECKI Tadeusz 1936 ELBLĄG WARMIŃSKO-MAZURSKIE 195
7-8. 066 GROMADZKI Zbigniew 1936 GDYNIA POMORSKIE 180
079 PODHORODECKI Franciszek 1936 ELBLĄG WARMIŃSKO-MAZURSKIE 180
9. 055 GOSPODARCZYK Wiesław 1939 WARSZAWA MAZOWIECKIE 170
10. 061 DOJKA Lech 1935 GDYNIA POMORSKIE 155
 


Ilość komentarzy: 2

czkamyk napisał:
15 Września 2013
IP: 89.72.68.*
Brawo nauczyciele

VIP napisał:
30 Marca 2014
IP: 78.10.172.*
Brawo Wojtek,!

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.