...

Polacy medalistami Andro Kids Open

Kategoria: Turnieje za granicą - Pozostałe turnieje / 04 Września 2013

Bartoszek Julia, Paszek Agata, Wrzosek Wiktoria, Sokołowski Łukasz, Kaszuba Ewelina, Tatarewicz Barbara, Kaszuba Paulina, Miastowski Maksymilian to tegoroczni polscy medaliści 24. Międzynarodowego Turnieju Andro Kids Open 2013.

 W największym w Europie w Międzynarodowym Turnieju Tenisa Dzieci i Młodzieży 'Andro Kids Open', który odbył się w dniach 30 sierpnia - 1 września w niemieckim Düsseldorfie, wystartowała 25 osobowa grupa z Polski.

Barw Polski bronili Bartoszek Dominik i  Julia , Paszek Agata, Kaszuba Ewelina i  Paulina, Wrzosek Diana i Wiktoria, Pyśk Patryk i Damian, Wachowski Mateusz i Krzysztof, Witkowski Krzysztof, Bąk Magdalena, Tatarewicz Barbara,  Weber Oliwia, Werner Jakub, Kuźniarek Jan, Zając Kacper, Zielińska Maja, Krzywniak Jakub, Kapecki Andrzej, Balcerzak Dawid, Dziadek Kamil, Miastowski Maksymilian, Sokołowski Łukasz.REKLAMA Czytaj dalejFenomenalnie zagrała nasza drużyna młodziczek Bartoszek Julia i Paszek Agata, zgarniając wszystkie trofea w kategorii dziewcząt z rocznika 2001-2002. Dziewczyny sprawiły największą niespodziankę turnieju,  ogrywając po półtoragodzinnym, wielce emocjonującym pojedynku półfinałowym  faworyzowany chiński duet Yufan Hu i Rulin Chen 3:1. Polki wykazały się niezwykła charyzmą, a mecz w ich wykonaniu wzbudził uznanie wśród innych ekip i organizatorów. Finał dla Juli i Agaty nad reprezentacją Szwajcarii był tylko formalnością i mimo ogromnego zmęczenia  dziewczyny zakończyły go szybkim 3:0 wynikiem. Turniej indywidualny również został rozegrany pod dyktando Julii i Agaty. W  grach singlowych Polki udowodniły, że triumf w grze podwójnej nie był dziełem przypadku. Obie dotarły do finału, eliminując po drodze, wyżej notowane rywalki. Nasze młodziczki pokazały , że złoto turnieju drużynowego nie było przypadkowo, kolejno eliminowały zdecydowanie wyżej notowane przeciwniczki by w finale podzielić się medalami. Złoto dla Julii i srebro dla Agata. Kolejny medal dla naszej reprezentacji zdobyła 9 letnia Wrzosek Wiktoria wygrywając część lekkoatletyczna i gry na mini stołach w Turnieju Talent Cap przeznaczonym dla dzieci z rocznika 2004 i młodszych, Do  puli srebrnych medali dołączył Sokołowski Łukasz, natomiast brązowe krążki dorzuciła drużyna naszych żaczek w składzie Kaszuba Paulina i Tatarewicz Barbara, a także indywidualnie Kaszuba Ewelina i Miastowski Maksymilian. W ogólnej klasyfikacji medalowej Polska ekipa z dorobkiem 3 złotych, 2 srebrnych i 3 brązowych medali została   sklasyfikowana na 3pozycji.

Izabela Paszek


Ilość komentarzy: 6

Ortograf napisał:
05 Września 2013
IP: 95.49.206.*
Wielkie gratulacje dla nadziei polskiego tenisa stołowego!!!
Pani Izabelo, podziękowania za newsa, ale najpierw pisze się imię a potem nazwisko.
Kowalski Jan

Drogi Janie napisał:
05 Września 2013
IP: 89.231.147.*
to nie maturalne wypracowanie.

kikir napisał:
05 Września 2013
IP: 87.205.43.*
ha ha ha ... ... ha ha ... .

Ortograf napisał:
06 Września 2013
IP: 83.9.238.*
W gazetach też tak piszą: "właśnie na ekrany wszedł nowy film o Wałęsie Lechu. Boll Timo zagra w nowym sezonie w Polsce, Tomaszewski Jan znów kontrowersyjnie wypowiedział się o homoseksualistach. Tusk Donald przyjechał z wizytą do Krakowa.
SZANUJMY SIĘ I ZAWODNIKÓW O KTÓRYCH PISZEMY

jeden z rodzicó napisał:
06 Września 2013
IP: 79.191.66.*
Humanista trochę idź poćwicz na powietrze i nie baw się w nauczyciela, gdyby ktoś tutaj na forum nie szanował dzieci to nie wysilałby sie żeby napisać nazwisko i imię każdego dziecka grającego w tym turnieju i o tych dzieciach które nie zdobyły medali nikt nawet by nie wiedział.

tenis napisał:
06 Września 2013
IP: 83.5.176.*
Ortograf ty chyba jesteś porąbany jak piszesz
na tej stronie o ortografii tu sie pisze o tenisie stołowym dziewczyny fajnie zagrały i to się liczy a nie jak napisał najpierw imię a potem nazwisko albo odwrotnie

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.