...

Znamy najlepszych zawodników w Łaziskach Górnych

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 30 Maja 2013

Magdalena Graboń, Jakub Suchoń, Karolina Januś, Rafał Komandzik, Mateusz Kowalczyk, Agnieszka Ochman, Sabina Wyrobek, Rafał Wójcik, Jacek Balawajder, Kazimierz Rybak i Artur Szołtysek wygrali XI otwarty turniej tenisa stołowego w Łaziskach Górnych.

klasyfikacje:

Szkoły Podstawowe - dziewczęta:

1.Magdalena GRABOŃ
2.Nicole WINNICKA
3.Roksana POTEMPA
4.Julia KŁOCZKO
5.Julia TKOCZ
6.Agata WALICA
7.Wiktoria CEBULA
8,Marta MATOGA
9.Weronika KACZANOWSKA
10.Wiktoria BEDNAREK
11.Justyna CZYRNIA
12.Larysa DRAPA



REKLAMA Czytaj dalej



Szkoły Podstawowe - chłopcy:
1.Jakub SUCHOŃ
2.Krzysztof PAWŁOWSKI
3.Jan SZUSTER
4.Rafał BRZĄKALIK
5.Krzysztof POSIEWKA
6.Adam PIĄTEK
7.Stanisław WITKOWSKI
8.Karol MOSKAL
9.Łukasz KOŁODZIEJ
10.Szymon SZYKULSKI
11.Jakub DZIADKOWIEC
12.Mateusz JADASZ
13.Marek FARON
14.Maciej SMOŁKA
15.Tomasz MORAWSKI
16.Rafał RYGUŁA
17.Paweł LEŚNICZUK
18.Jakub SZYMURA
19.Maciej URBAŚ
20.Mateusz MAJER
21.Michał FARON
22.Kacper GÓRNIOCZEK
23.Piotr ŚWIDER
24.Marcin PATERMAN

Gimnazjum - dziewczęta(czołowa trójka):
1.Karolina JANUŚ
2.Weronika JANUŚ
3.Sylwia SZOŁTYSIK

Gimnazjum - chłopcy:
1.Rafał KOMANDZIK
2.Dawid MROZIK
3.Mateusz MATEJCZYK
4.Dawid DZIEMBAŁA
5.Jakub PAPAŁA
6.Wojciech BANDZEREWICZ
7.Wojciech SONTAG
8.Kacper KARWOT
9.Paweł PIĄTEK
10.Piotr NOWAK
11.Ryszard KURASZ
12.Paweł ADAMUS
13.Wojciech SZCZYRBA
14.Daniel KURAŚ
15.Michał KUTA
16.Michał SPENDEL
17.Marcin SŁOWIK
18.Adrian WARTAK
19.Piotr ADAMCZYK
20.Piotr WIDENKA
21.Łukasz TURSKI

Szkoły Ponadgimnazjalne - chłopcy:
1.Mateusz KOWALCZYK
2.Wojciech WYCISŁO
3.Fabian KALISZ
4.Daniel WIETRZYCKI
5.Artur NOSIADEK
6.Sebastian PŁACZEK
7.Łukasz JAWORSKI
8.Adrian RZĄSA
9.Paweł MACHULEC
10.Marcin KOSIOREK

Szkoły ponadgimnazjalne-dziewczęta(czołowa trójka):
1.Agnieszka OCHMAN
2.Karolina TABACKA
3.Monika SŁOWICKA

Kobiety:
1.Sabina WYROBEK
2.Monika JAROSIŃSKA
3.Lucyna STRZYMSZOK
4.Agnieszka OCHAMN
5.Karolina TABACKA
6.Monika KWIATKOWSKA

Amatorzy do 35 lat:
1.Rafał WÓJCIK
2.Szymon PATYK
3.Dawid SZATKOWSKI
4.Przemysław ŁUKASZEWSKI
5.Robert SAWCZUK
6.Kamil SĘDA
7.Mateusz ŻEMŁA

Amatorzy 35-50 lat:
1.Jacek BALAWAJDER
2.Wojciech DRWIĘGA
3. Robert KLAFCZYŃSKI
4.Mirosław KAPICA
5.Wiesław BAŃCZYK
6.Grzegorz WILASZEK
7.Roman TERMIN
8.Bogdan URBAŃCZYK
9.Jan ZELEWSKI
10.Michał KLEJNOT
11.Adam STANICZEK
12.Adam PŁACZEK
13.Tadeusz BILGOŃ
14.Krzysztof ZIĘTY
15.Tadeusz ŻERDZIŃSKI
16.Czesław KOŁODZIEJ
17.Tomasz SOREK
18.Arkadiusz SZYMAŃSKI
19.Marek PAPAŁA

Amatorzy powyżej 50 lat:
1.Kazimierz RYBAK
2.Rafał SERWATA
3.Krzysztof BADOWSKI
4.Jerzy MIŚKOWIEC
5.Antoni BIADUŃ
6.Wojciech KAPTUR
7.Krystian STRZYMSZOK
8.Marian BUDZIŃSKI
9.Ryszard KACZMAREK
10.Antoni SZWAB
11.Marek JAWORSKI
12.Józef ERKIER
13.Marian KURCOK
14.Andrzej TYTKO
15.Grzegorz GAWĘDA
16.Jan HANUSEK
17.Benek KURCOK

OPEN:
1.Artur SZOŁTYSEK
2.Mateusz KOWALCZYK
3.Tomasz PAŹDZIORNY
4.Kazimierz RYBAK
5.Jacek BRODA
6.Wojciech DRWIĘGA
7.Jakub PAPAŁA
8.Artur NOSIADEK
9.Roman TERMIN
10.Zdzisław PAŁĘGA
11.Ryszard KURASZ
12.Przemysław ŁUKASZEWSKI
13.Arkadiusz SZYMAŃSKI


Ilość komentarzy: 1

AA napisał:
18 Czerwca 2013
IP: 94.231.3.*
Rafał jeeeeeeeee

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.