...

Mikołaj Piotrowski, Jacek Wieczerzak i Patryk Jendrzejewski wygrali memoriał Wiesława Witeckiego

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 21 Maja 2013

Mikołaj Piotrowski, Jacek Wieczerzak i Patryk Jendrzejewski wygrali III memoriał Wiesława Witeckiego w tenisie stołowym.

klasyfikacje:

weterani:

1.    Jacek Wieczerzak    Krajna Sępólno Kraj.
2.     Janusz Wojnarski    Gostynin
3.     Sławomir Borkowski    Piast Kruszwica
4.     Sławomir Golaśiński    UKS Lubienianka
5.     Tomasz Majewski    Piast Kruszwica
6.     Józef Wojciechowski    TKKF Radziejowianka
7.     Wiesław Ostrowski    Iskra Plemięta
8.    Zbigniew Ostrowski    Iskra Plemięta
9-12    Krzysztof Skowroński    Gostynin
    Ryszard Szudzikowski    Unia Choceń
    Radosław Jurzyk    Tęcza Budki Piaseckie
    Tomasz Korczak    Nadwiślanin Płock
13-16    Piotr Wojciechowski    TKKF Radziejowianka
    Zdzisław Szulc     Rogóźno
    Jarosław Prykowski    LZS Wichowo
    Ryszard Sobociński    Rogóźno
17-24    Konstanty Idziak    Polonia Bytoń
    Marek Strzelecki    Ekonomik Rypin
    Benedykt Milewski    Arka Grążawy
    Mariusz Chojecki    Energa- Manekin Toruń
    Romuald Papis    LZS Jastrzębie
    Arkadiusz Goździk    Polonia Bytoń
    Andrzej Chojnicki    LZS Jastrzębie
    Waldemar Kępczyński    LZS Jastrzębie
25-32    Sławomir Guzek    Księża Łowicz
    Edward Chojnicki    LZS Jastrzębie
    Leszek Małkowski     Wielgie
    Józef Chojnicki    LZS Jastrzębie
    Rafał Ręczkowski    LZS Jastrzębie
    Danuta Chylicka    Czernikowo
    Paweł Cackowski    LZS Wichowo
    Jacek Baprowski     Grębocin



REKLAMA Czytaj dalej



seniorzy:
1    Patryk Jendrzejewski     Gwiazda Bydgoszcz
2.     Mateusz Woskowicz     Emdek Bydgoszcz
3.    Rafał Wiśniewski    Energia - Manekin Toruń
4.     Zbigniew Leszczyński    Gwiazda Bydgoszcz
5.     Tomasz Kurtyka    Energia - Manekin Toruń
6.     Robert Wojnarski    Victoria Płock
7.     Wojciech Maćkowiak    Unia - Olimpia Grudziądz
8.     Krystian Łukaszewski    Emdek Bydgoszcz
9-12    Michał Buła    Victoria Płock
    Marcin Sliwiński    OSiR Brodnica
    Michał Gutkowski    OSiR Brodnica
    Jacek Niedzielak    Nadwiślanin Płock
13-16    Arkadiusz Jachimowicz    Olimpijczyk Jeżewo
    Mirosław Narowski    Unia Choceń
    Marcin Chojnicki    LZS Jastrzębie
    Andrzej Niemiecki    OSiR Brodnica
17-24    Arkadiusz Kalisz    Olimpijczyk Jeżewo
    Grzegorz Bończak    Piast Kruszwica
    Paweł Kostański    OSiR Brodnica
    Adrian Nowak     Tęcza Budki Piaseckie
    Krzysztof Rakowski    LZS Jastrzębie
    Adam Wasilewski    Emdek Bydgoszcz
    Adam Jażdżewski    Kutno
    Andrzej Desselberger    Unia Choceń
25-32    Arkadiusz Górski    Arka Grążawy
    Marek Urbański    Aleksandrów Kujawski
    Tomasz Celmer    Unia Choceń
    Patryk Papis     LZS Jastrzębie
    Janusz Stawski    Aleksandrów Kujawski
    Dawid Rydzyński    LZS Jastrzębie
    Leszek Sznajder    Arka Grążawy
    Radosław Świątecki    Czernikowo
33-37    Gabriel Szulkowski    Elektronik Rypin
    Przemysław Idziak    Polonia Bytoń
    Mirosław Zabłocki    OSiR Brodnica
    Marek Milewski    Arka Grążawy
    Hubert Flisiak    Energia – Manekin Toruń

kadeci:
1.     Mikołaj Piotrowski    Gwiazda Bydgoszcz
2.     Bartosz Słomski    LZS Jastrzębie
3.    Jakub Chojecki    Energia – Manekin Toruń
4.     Karol Behrendt    Unia – Olimpia Grudziądz
5.     Mateusz Guzek    Księża Łowicz
6.    Aleksandra Wojtczak    Tęcza Budki Piaseckie
7.     Aleksandra Paruszewska    Tęcza Budki Piaseckie
8.     Kacper Janowicz    UKS 22 Włocławek
9-12    Patryk Zabłocki    OSiR Brodnica
    Jakub Ślusarek    Piast Kruszwica
    Piotr Garlik    Piast Kruszwica
    Paweł Ciołkowski    Unia – Olimpia Grudziądz
13-16    Filip Falkowski    LZS Jastrzębie
    Krystian Strzelecki    Elektronik Rypin
    Szymon Ratke    LZS Jastrzębie
    Dominik Deja    Unia- Olimpia Grudziądz
17-24    Andrzej Błażewicz    Piast Kruszwica
    Aleksandra Panek    Tęcza Budki Piaseckie
    Jakub Stembarski    Arka Grążawy
    Piotr Pawłowski    LZS Jastrzębie
    Bartosz Niedzielski    UKS 22 Włocławek
    Hubert Szulkowski    Elektronik Rypin
    Paweł Milewski    Arka Grążawy
    Eryk Prajwos    UKS 22 Włocławek
25.     Oliwia Prykowska    LZS Wichowo
 


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.