...

Katarzyna Węgrzyn, Jakub Witkowski, Natalia Bajor i Michał Galas mistrzami Dolnego Śląska

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 24 Kwietnia 2013

Katarzyna Węgrzyn (MLKS Śnieżnik Stronie Śląskie), Jakub Witkowski (MKS Rokita Brzeg Dolny), Natalia Bajor (KU AZS UE Wrocław) i Michał Galas (UKS Dwunastka Wrocław) zostali mistrzami Dolnego Śląska młodzików i juniorów w tenisie stołowym.

klasyfikacja:

juniorzy:

1 GALAS MICHAŁ 13.11.95 UKS DWUNASTKA WROCŁAW 90
2 ŁUCZYK MACIEJ 26.01.97 KU AZS UE WROCŁAW 85
3 KOTYL_W WOJCIECH 29.09.96 LKS ODRA GŁOSKA 79
4 ZAŁUSKI JAKUB 05.05.97 GLKS ORLĘTA KROSNOWICE 79
5 CZAJA CEZARY 01.04.97 KU AZS UE WROCŁAW 71
6 KWASZYŃSKI DANIEL 13.02.97 GLKS ORLĘTA KROSNOWICE 71
7 MALINOWSKI PIOTR 26.07.95 MKSTS POLKOWICE 71
8 BŁASZCZYK GRZEGORZ 29.12.97 KU AZS UE WROCŁAW 71
9-16 KOŚCIAK MACIEJ 20.03.97 SL SALOS DZIERŻONIÓW 57
SKOWRONEK SZYMON 10.02.96 LZS NYSA WOLBROMEK 57
JAKUBOWSKI TOMASZ 24.08.96 TKS GRANIT STRZELIN 57
HUMELT KRZYSZTOF 11.08.96 TKS GRANIT STRZELIN 57
MAKAJEW MACIEJ 02.11.97 LZS NYSA WOLBROMEK 57
MOCZKO MICHAŁ 23.05.96 UKS DWUNASTKA WROCŁAW 57
NEBESNY KAMIL 28.09.95 TOP BOLESŁAWIEC 57
SUŁKOWSKI KAMIL 14.07.97 TKS GRANIT STRZELIN 57
17-28 SKONIECZNY ŁUKASZ 13.11.96 LKTS ZENIT MIĘDZYBÓRZ 34
KLIMEK DAMIAN 11.06.97 LKTS ZENIT MIĘDZYBÓRZ 34
JANISZEWSKI PAWEŁ 23.02.95 UKS GOKIS KĄTY WROCŁ. 34
KOTOWICZ RAFAŁ 13.07.97 UKS GOKIS KĄTY WROCŁ. 34
WILCZOPOLSKI RAFAŁ 24.10.97 UKS ŻAK GIERAŁTOWIEC 34
WALOWSKI MATEUSZ 08.08.95 GUKS SOKÓŁ JERZMANOWA 34
CUPAK ŁUKASZ 10.06.95 TKS GRANIT STRZELIN 34
SZARSKI JACEK 11.04.95 KU AZS UE WROCŁAW 34
KOTYL_M MARIUSZ 02.06.95 LZS ORION BUKOWICE 34
RYBKA SEBASTIAN 01.07.97 UKS "SMECZ" MILICZ 34
CUCH PATRYK 04.06.97 MLKS ŚNIEŻNIK STRONIE ŚL. 34
ŚWIRSKI MARCIN 24.03.96 UKS ŻAK GIERAŁTOWIEC 34



REKLAMA Czytaj dalej



juniorki:
1 BAJOR NATALIA 07.03.97 KU AZS UE WROCŁAW 90
2 KNYSZEWSKA PAULINA 16.08.97 KU AZS UE WROCŁAW 85
3-4 CHRABĄSZCZ MARTA 13.06.97 KU AZS UE WROCŁAW 79
JOŃCZYK ADA 13.11.95 KU AZS UE WROCŁAW 79
5-8 MATWISZYN EWELINA 15.12.97 MKSTS POLKOWICE 71
MARCHEWSKA AGNIESZKA 14.04.95 MLKS VICTORIA JELCZ-LASKOWICE 71
WOŁK AGATA 09.03.95 LZS ORION BUKOWICE 71
JAWORSKA ALEKSANDRA 06.11.96 NIESTOW.- W.DOLNOŚLĄSKIE 71
9-12 KASENBERG MAGDALENA 14.12.97 UKS DWUNASTKA WROCŁAW 62
KOWALCZYK INES 21.01.96 GLKS ORLĘTA KROSNOWICE 62
RYDZ PAULINA 15.09.95 UKS DWUNASTKA WROCŁAW 62
KRAWCZYK PATRYCJA 03.04.96 LKTS ZENIT MIĘDZYBÓRZ 62
13-15 HAJNISZ PATRYCJA 27.02.97 SL SALOS DZIERŻONIÓW 53
WIERZBICKA ANNA 01.09.96 UKS ŻAK GIERAŁTOWIEC 53
BARCZYCKA DOROTA 13.06.97 UKS ŻAK GIERAŁTOWIEC 53

młodzicy:
1 WITKOWSKI_J JAKUB 06.09.01 MKS ROKITA BRZEG DOLNY 60
2 DRZYZGA KAMIL 08.04.00 UKS ŻAK GIERAŁTOWIEC 56
3-4 BŁACHUTA KACPER 27.04.02 TKS GRANIT STRZELIN 52
KOT DOMINIK 04.07.02 MKS ROKITA BRZEG DOLNY 52
5-8 GOLEŃSKI_A ADAM 14.07.02 TOP BOLESŁAWIEC 46
GRZEGOREK ARKADIUSZ 11.03.00 UKS ŻAK GIERAŁTOWIEC 46
ŻYCHOWSKI JAKUB 06.01.00 MKS NYSA KŁODZKO 46
KICIŃSKI MACIEJ 06.05.00 UKS GOKIS KĄTY WROCŁ. 46
9 SEJ SZYMON 02.03.03 UKS ŻAK GIERAŁTOWIEC 42
10-17 CENTNER MARIUSZ 01.10.01 KS AZS PW WROCŁAW 35
KOZŁOWSKI BARTŁOMIEJ 15.12.03 GLKS ORLĘTA KROSNOWICE 35
KRĘCICHWOST PIOTR 27.07.00 ULKS URSUS ZŁOTORYJA 35
WITKOWSKI_T TOMASZ 06.09.01 MKS ROKITA BRZEG DOLNY 35
GOLEŃSKI_J JAN 02.03.01 TOP BOLESŁAWIEC 35
WNĘK STANISŁAW 15.10.04 TKS GRANIT STRZELIN 35
NOWACKI MATEUSZ 01.01.01 LKTS ZENIT MIĘDZYBÓRZ 35
OPYD OSKAR 28.11.01 ULKS URSUS ZŁOTORYJA 35
18-31 WINTER ERYK 11.03.00 TOP BOLESŁAWIEC 19
JANKOWICZ MATEUSZ 19.11.00 MKS NYSA KŁODZKO 19
RYDZ PATRYK 21.03.01 UKS DWUNASTKA WROCŁAW 19
ŻUBEREK JAKUB 20.08.01 LKTS ZENIT MIĘDZYBÓRZ 19
KOLEŚNIAK ERYK 28.06.02 MKS ROKITA BRZEG DOLNY 19
KASZUBA KACPER 06.08.00 MKS NYSA KŁODZKO 19
MACHACZ MAREK 18.10.03 UKS ŻAK GIERAŁTOWIEC 19
KOPEĆ_M MICHAŁ 12.12.02 MKS NYSA KŁODZKO 19
KOPEĆ_T TYMOTEUSZ 25.05.01 MKS NYSA KŁODZKO 19
SIELSKI PAWEŁ 24.04.02 UKS GOKIS KĄTY WROCŁ. 19
GŁAZOWSKI KACPER 14.04.05 TKS GRANIT STRZELIN 19
JAKUBOWSKI JACEK 05.06.01 TKS GRANIT STRZELIN 19
WAPIŃSKI MACIEJ 28.09.01 MKS ROKITA BRZEG DOLNY 19
UCHEREK ADAM 14.06.02 UKS GOKIS KĄTY WROCŁ. 19

młodziczki:
1 WĘGRZYN_K KATARZYNA 09.01.01 MLKS ŚNIEŻNIK STRONIE ŚL. 60
2 WĘGRZYN_A ANNA 09.01.01 MLKS ŚNIEŻNIK STRONIE ŚL. 56
3-4 MATWISZYN NATALIA 02.06.00 MKSTS POLKOWICE 52
GENDERA SONIA 12.03.02 UKS "SMECZ" MILICZ 52
5-8 JARECKA_Mr MARCELINA 28.02.02 MLKS VICTORIA JELCZ-LASKOWICE 46
CHRABĄSZCZ MILENA 19.11.02 MKS ROKITA BRZEG DOLNY 46
BUTRYM SANDRA 31.05.00 LZS WŁOSIEŃ 46
MALICHA NATALIA 05.05.01 KS AZS PW WROCŁAW 46
9 ŻYWIECKA AGNIESZKA 16.01.01 KU AZS UE WROCŁAW 42
10-11 NEBESNA MARTA 14.12.00 TOP BOLESŁAWIEC 40
KWIATKOWSKA ELŻBIETA 24.01.03 MKS ROKITA BRZEG DOLNY 40
12-19 PRZYLIBSKA KINGA 24.11.01 KU AZS UE WROCŁAW 32
PIETKIEWICZ MARIANNA 02.10.01 KS AZS PW WROCŁAW 32
KLIMEK ANGELIKA 08.01.01 LKTS ZENIT MIĘDZYBÓRZ 32
SOŁOTWIŃSKA OLIWIA 11.10.02 GLKS ORLĘTA KROSNOWICE 32
SATŁAWA_Ad ADRIANNA 21.11.02 GLKS ORLĘTA KROSNOWICE 32
GAWORSKA ZUZANNA 30.04.03 KU AZS UE WROCŁAW 32
PIECH SANDRA 03.05.00 KS AZS PW WROCŁAW 32
SATŁAWA_Al ALEKSANDRA 05.02.04 GLKS ORLĘTA KROSNOWICE 32
20-23 PETRUŚ_M MARIKA 02.08.02 LKS ODRA GŁOSKA 22
SARWA ANNA 04.01.02 LZS ORION BUKOWICE 22
PETRUŚ_N NIKOLA 31.12.00 LKS ODRA GŁOSKA 22
SAJEWSKA MARTYNA 04.02.02 UKS GOKIS KĄTY WROCŁ. 22


Ilość komentarzy: 1

asdd napisał:
24 Kwietnia 2013
IP: 89.70.84.*
UKS!!

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.