...

Międzynarodowo w Korfantowie

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 23 Kwietnia 2013

Marek Kądziela, Aleksandra Nowak, Oldrich Vrtal i UKS 12 Wrocław wygrali VIII międzynarodowy turniej tenisa stołowego w Korfantowie.

klasyfikacje:

Turniej drużynowy:

1.    UKS 12 Wrocław
2.    ULKS Tajfun Ligota Łabędzka
3.    UKS Polfin Oświęcim
4.    Granit Strzelin
5.    AZS PWSZ Nysa I
6.    LUKS MGOKSiR Korfantów I
7-8    Bass Sambre(Belgia)
AZS PWSZ Nysa II
9-12 Avion I (Francja)
             UKS Wolej Ruda Śląska
             KS Naprzód Borucie
             LUKS MGOKSiR Korfantów III
13-16 Betune (Francja)
             Frydlandt( Czechy)
             Avion II (Francja)
             LUKS MGOKSiR Korfantów II



REKLAMA Czytaj dalej



Open:
1.    Marek Kądziela
2.    Aurelien Szulkowski (Belgia)
3.    Steve Bouvenisty ( Belgia)
4.    Frederic Anciaux (Belgia)
5-6    Julien Dehaes ( Belgia)
Stanisław Sójka
7-8  Piotr Bereziuk
Lukas Svoboda (Czechy)
9-12 Remigiusz Jamróz
              Oldrich Vrtal ( Czechy)
              Piotr Brożek
              Piotr Oleś
13-16 Bogusław Szandała
               Błażej Cioch
               Szymon Budkiewicz
               Grzegorz Jaskulski
17-24 Artur Grela
              Thomas Bono(Francja)
              Kamil Durak
              Nicolas Badoux (Francja)
              Jurij Fomin
              Jerzy Kasperowicz
              Maciej Sinicki
              Teddy Mobarek (Francja)
25-32 Witold Buczyński
              Wojciech Głuszek
               Valentin Rainguez (Francja)
               Kacper Sobczyk
               Matthieu Catez (Francja)  
               Patryk Gamrot
               Szczepan Szczepaniak
               Damian Wojtyła
33-48 Jakub Cyndera
               Paweł Grela
               Igor Dąbrowski
               Daniel Morawiec
               Vojtich Blahut (Czechy)  
               Maciej Kijak
               Anthony Caron (Francja)
               Klaudiusz Krąpiec
               Dawid Połoszczański
               Jacek Barański
               Dominik Bartoszek
               Mateusz Burkacki
               Krzysztof Albrycht
               Morgan Depoorter (Francja)
               Marcin Kozubek
               Remigiusz Wachowski
49-62    Francis Leroy (Francja)
Artur Badura
Marc Vasseur (Francja)
Michał Polak
Frederic Boussier (Francja)
Mateusz Gamrot
Marcin Bula
Artur Bomba
Dariusz Zonenberg
Marcin Tomaszczuk
Krzesimir Kleszcz
Daniel Blahut (Czechy)
Adam Maksym
Patryk Marsalik (Czechy)

Kobiety:

1.    Aleksandra Nowak
2.    Maria Hrahova ( Czechy)
3.    Karolina Zając
4.    Anna Kurek
5-6    Beata Łacny
        Magda Kozubek
7-8    Marta Sinicka
Anna Gosztyła
9-12 Paulina Poźniak
              Elodie Korczak (Francja)
              Wiktoria Szymura
Julia Wójcik
13.Natalia Kasperowicz

Weterani:

1.    Oldrich Vrtal (Czechy)
2.    Jurij Fomin
3.    Eric Valdeman ( Francja)
4.    Ryszard Sarna
5-6. Marek Skiba
       Artur Ikoniak
7-8. Raynald Jasica (Francja)
       Grzegorz Jaskulski
9-12.Krzysztof Gąsior
              Wojciech Krzyżanowski
              Patrick Dupont
              Otto Janke
13-16. Witold Kula
              Wacław Marchalewicz
              Alain Boussier (Francja)
              Zdzisław Kleszcz
17-19. Edward Kozubek
             Zbigniew Bartkiewicz
             Dariusz Zonenberg                 
 


Ilość komentarzy: 4

sadd napisał:
23 Kwietnia 2013
IP: 89.70.84.*
UKS!!

tomo napisał:
23 Kwietnia 2013
IP: 83.29.198.*
To był najlepszy turniej z tych wszystkich który sie odbył

aaa napisał:
24 Kwietnia 2013
IP: 83.22.131.*
Gdzie mogę znaleźć zdjęcia z tego turnieju?

aspp napisał:
24 Kwietnia 2013
IP: 79.191.95.*
zdjęcia ma Pani Maria Żabińska MGOKSiR Korfantów tel. 774343865

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.