...

Antoni Rejterowski i Weronika Pelczar wygrali III WTK młodzików na Podkarpaciu

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 03 Marca 2013

Antoni Rejterowski (PKS Kolping Jarosław) i  Weronika Pelczar (KKTS MOSiR Krosno) wygrali III WTK młodzików w woj. podkarpackim.


REKLAMA Czytaj dalej

Pełna klasyfikacja młodziczek:
1. Weronika Pelczar (KKTS MOSiR Krosno) - awans do III OTK
2. Urszula Burchała (KKTS MOSiR Krosno)
3. Wiktoria Rut (UKS MAAWSport Dedal Urzejowice)
4. Martyna Motyka (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)
5. Beata Daszykowska (LKS Strażak Bratkówka)
6. Emilia Piotrowska (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)
7. Julia Stachiewicz (UKS MAAWSport Dedal Urzejowice)
8. Natalia Chruściel (LKS Jar Kielnarowa)
9. Patrycja Szpyrka (LUKS ZSP Zasów)
10. Alicja Przydzielska (LUKS ZSP Zasów)
11. Justyna Typer (LUKS ZSP Zasów)
12. Klaudia Froń (UKS Wielopole)
13. Patrycja Wąchała (TKS Pro-Familia Wojaszówka)
14. Justyna Sas (MLKS Nurt Przemyśl)
15. Wiktoria Wilk (KKTS MOSiR Krosno)
16. Julia Błażejowska (KKTS MOSiR Krosno)
17. Martyna Stachniak (MLKS Nurt Przemyśl)
18. Dominika Szozda (LZS Kąkolówka)
19. Natalia Hadała (LZS Kąkolówka)
20. Barbara Antochów (LZS Kąkolówka)
21. Ewelina Solińska (UKS Olimp Łęki Dukielskie)
22. Paulina Przybysz (PUKS Arka Łętownia)
23. Dominika Hejnosz (UKS MAAWSport Dedal Urzejowice)
24. Martyna Jarema (UMKS Dubiecko)
25. Michelle Englot (LKS Strażak Bratkówka)
26. Gabriela Hadała (LZS Kąkolówka)
27. Karolina Patruś (UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna)
28. Klaudia Kolano (PUKS Arka Łętownia)
29. Julia Pasieka (LKS Strażak Bratkówka)
30. Barbara Struś (UKS MAAWSport Dedal Urzejowice)
31. Maja Krukar (UKS Olimp Łęki Dukielskie)
32. Wiktoria Puzio (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)

Pełna klasyfikacja młodzików:
1. Antoni Rejterowski (PKS Kolping Jarosław) - awans do III OTK
2. Dominik Stańko (PUKS Arka Łętownia)
3. Łukasz Madej (PUKS Arka Łętownia)
4. Miłosz Wielgos (LZS Kąkolówka)
5. Dawid Łapa (UKS SP Korzeniów)
6. Jakub Zastyrec (PKS Kolping Jarosław)
7. Adam Sowula (UMKS Dubiecko)
8. Jakub Kondrat (PKS Kolping Jarosław)
9. Jakub Nienajadło (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)
10. Filip Bochnacki (MLKS Nurt Przemyśl)
11. Mateusz Rzeźnikiewicz (KU AZS Politechnika Rzeszów)
12. Kamil Nowak (TKS Pro-Familia Wojaszówka)
13. Adam Wąsik (niestowarzyszony)
14. Michał Klocek (PUKS Arka Łętownia)
15. Piotr Chłodnicki (KU AZS Politechnika Rzeszów)
16. Michał Wójcik (UKS Gryfek Dębica)
17. Marcel Mroczka (LKS Kańczuga)
18. Konrad Gąsiorek (UKS SP Korzeniów)
19. Karol Angrys (KU AZS Politechnika Rzeszów)
20. Gabriel Tokarz (KS Nagórzany)
21. Artur Wrzesień (KTS Tarnobrzeg)
22. Patryk Dziuba (KU AZS Politechnika Rzeszów)
23. Marcel Bal (UMKS Dubiecko)
24. Dominik Futoma (LKS Kańczuga)
25. Hubert Pieszczoch (KS Nagórzany)
26. Filip Kołek (TKS Pro-Familia Wojaszówka)
27. Jacek Duda (KTS Tarnobrzeg)
28. Łukasz Flis (PUKS Arka Łętownia)
29. Michał Węgrzyn (UKS Olimp Łęki Dukielskie)
30. Dominik Grzebyk (LKS Jar Kielnarowa)
31. Mateusz Sałęga (PUKS Arka Łętownia)
32. Bartosz Cisek (PKS Kolping Jarosław)


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.