...

81. IMP: Patryk Chojnowski największą rewelacją!

Kategoria: Turnieje w Polsce - Mistrzostwa Polski / 01 Marca 2013

Patryk Chojnowski, obok Mai Krzewickiej i Grzegorza Adamiaka, jest największą rewelacją 81. Indywidualnych Mistrzostw Polski w tenisie stołowym. Chojnowski z kwitkiem odprawił m.in. Bartosza Sucha i Jakuba Kosowskiego, dzięki czemu awansował do ćwierćfinału.


REKLAMA Czytaj dalej

wyniki do ćwierćfinału:
mężczyźni
kobiety


Ilość komentarzy: 6

- napisał:
01 Marca 2013
IP: 195.205.139.*
niech wygra!!

Jerry napisał:
01 Marca 2013
IP: 83.23.250.*
Tak a propos, iluż to jest "uprawnionych uczestników" do gry w MP? 48-miu?
No to poczytajcie sobie to, informacja o rozgrywanych mistrzostwach Hiszpanii. Dwa krótkie zdania, a kto potrafi jeszcze odrobine myśleć, niech się troszeczkę wysili i porówna ten system z naszym, rodem z komuszych czasów, gdzie waaadza "dawała uprawnienia" itd. No więc czytajcie
Spanish national Championships started on February 23rd in Pontevedra in all categories. It is the impressive event with 900 players playing at 40 tables.
900 zawodników! I do tego wszystkie kategorie w tym samym czasie! Nie ma tego, że jeden kadet, kadetka, junior, juniorka obstawia dwie a nawet trzy kategorie, robiąc za tłum ku uciesze działaczy.
Wszystko na ten temat!

Sherif27 napisał:
02 Marca 2013
IP: 31.6.157.*
U nas też by tylu wystartowało a nawet i więcej. Co to za problem? Tylko jedno pytanie. Kto by chciał oglądać czwartoligowców na Mistrzostwach kraju? Poprzez organizacje takiego turnieju na pewno można zarobić. Sportowo to nic nie wnosi, a takiego produktu to oni nie sprzedadzą. Już na pewno nie w Polsce.

kibic napisał:
02 Marca 2013
IP: 31.42.16.*
Powinno sie zlikwidować limity i powinni 32 zawodników startować z listy a reszta czyli 16 z mistrzostw województw byłoby sprawiedliwie bo ci co otrzymali limity jak skończyli na pierwszej rundzie kto darmo dostaje tego nie szanuje mamy tego teraz przykład. Tak samo zlikwidować limity na otk po co ktoś ma być uprzywilejowany i ma mieć to gdzieś a tak zwiękrzyć o pare miejsc zawodników z listy byłoby to najbardziej sprawiedliwe.

Jerry napisał:
02 Marca 2013
IP: 83.11.41.*
A teraz to kibice się zabijają o prawo oglądania "sportowego poziomu koryfeuszy polskiego TS"? Bilety sprzedają się jak świeże bułeczki a "koniki" nie nadążają z dostarczaniem biletów z wtórnego obiegu? Nooo, rzeczywiście - argument w samo sedno problemu!
Zorganizowanie MP w jednym terminie, oprócz pokazania prawdziwego obrazu poszczególnych kategorii wiekowych w tej dyscyplinie sportu, zaowocowałoby co najmniej tym, że środki na organizację byłyby skumulowane, a nie rozpraszane na kilka przedsięwzięć w różnych terminach, wynajmowanie wielu sal itp. Dlatego też się zapytowywuję: CO ZA PROBLEM TAK ZROBIĆ?
A już o systemie WTK-OTK rodem z głębokiego komunizmu to nawet nie chce mi się gadać!

china friend napisał:
02 Marca 2013
IP: 153.19.223.*
Hiszpania za przykład spoko, ale Chiny są lepsze rozgrywki narodowe 10tys zawodników turniej przez cały miesiąc. Jak sami zawodnicy nie wymyślą nic lepszego i będa sie godzić na to co narzucają im ludzie niespełnieni ambicjonalnie którzy po za czubkiem wlasnego nosa nic nie widzą to będzie cały czas wyglądać jak wygląda. Po za tym w lepszej jakości moge sobie obejrzeć protour na najwyższym światowym poziomie niż naszą lige, może ewentualnie na jakość HD filmów mógłbym sie przełamać.

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.