...

Milena Kluszewska, Marek Kolman, Adrianna Kolczyk i Dawid Połoszczański wygrali III WTK żaków i kadetów w woj. opolskim

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 19 Lutego 2013

Milena Kluszewska (LUKS MGOKSiR Korfantów), Marek Kolman (UKS Sokolik Niemodlin), Adrianna Kolczyk (KTS MOKSiR Zawadzkie) i Dawid Połoszczański (LZS Victoria Chróścice) wygrali III WTK żaków i kadetów w woj. opolskim.

klasyfikacje:

żaczki:

1. Kluszewska Milena 2002 LUKS MGOKSiR Korfantów 20 pkt.
2. Rakowska Karolina 2002 LUKS MGOKSiR Korfantów 18 pkt.
3. Białowąs Patrycja 2003 UKS Sokolik Niemodlin 16 pkt.
4. Rataj Gabriela 2002 LUKS MGOKSiR Korfantów 15 pkt.
5. Pawelec Natalia 2002 LZS Victoria Chróścice 13 pkt.
6. Zając Aleksandra 2002 UKS Dalachów 12 pkt.
7. Zgorzelska Maria 2003 KTS MOKSiR Zawadzkie 10 pkt.
8. Przygoda Klaudia 2002 LUKS MGOKSiR Korfantów 9 pkt.
9-12. Skirzewska Ksenia 2004 UKS Sokolik Niemodlin 7 pkt.
Niedworok Hanna 2003 LZS Victoria Chróścice 7 pkt.
Pawelec Sylwia 2003 LZS Victoria Chróścice 7 pkt.
Taraszkiewicz Alicja 2003 KTS Kłodnica Kędzierzyn Koźle 7 pkt.
13-16. Mikitów Nikola 2002 UKS Sokolik Niemodlin 3 pkt.
Mucharska Martyna 2005 UKS Sokolik Niemodlin 3 pkt.
Ochlust Amelia 2002 KTS MOKSiR Zawadzkie 3 pkt.
Taibert Paulina 2002 KTS MOKSiR Zawadzkie 3 pkt.
17-20. Mazurek Zuzanna 2004 KTS MOKSiR Zawadzkie 2 pkt.
Rudzik Magdalena 2002 KTS MOKSiR Zawadzkie 2 pkt.
Krzysztoń Jagoda 2004 AZS PWSZ Nysa 2 pkt.
Hasiak Oliwia 2005 AZS PWSZ Nysa 2 pkt.
Szczepańska Amelia 2006 AZS PWSZ Nysa 2 pkt.
Jonientz Weronika 2004 AZS PWSZ Nysa 2 pkt.
Włodarczyk Anna 2006 AZS PWSZ Nysa 2 pkt.



REKLAMA Czytaj dalej



żacy:
1. Kolman Marek 2002 UKS Sokolik Niemodlin 20 pkt.
2. Kunaszewski Leon 2002 MKS Wołczyn 18 pkt.
3. Droś Wojciech 2002 UKS Dalachów 16 pkt.
4. Kozubek Rafał 2002 LZS Victoria Chróścice 15 pkt.
5. Mróz Filip 2002 UKS Sokolik Niemodlin 13 pkt.
6. Dobruk Marek 2002 AZS PWSZ Nysa 12 pkt.
7. Wijatkowski Radosław 2002 UKS MOS Opole 10 pkt.
8. Telatyński Kamil 2004 UKS Sokolik Niemodlin 9 pkt.
9-12. Telatyński Michał 2002 UKS Sokolik Niemodlin 7 pkt.
Duda Piotr 2004 UKS Sokolik Niemodlin 7 pkt.
Rogoziński Szymon 2005 AZS PWSZ Nysa 7 pkt.
Mielnik Wiktor 2005 AZS PWSZ Nysa 7 pkt.
13-16. Wójcik Piotr 2005 AZS PWSZ Nysa 3 pkt.
Greszczuk Rafał 2004 AZS PWSZ Nysa 3 pkt.
Cichewicz Grzegorz 2005 AZS PWSZ Nysa 3 pkt.
Terlecki Franciszek 2006 AZS PWSZ Nysa 3 pkt.

kadetki:
1. Kolczyk Adrianna 2000 KTS MOKSiR Zawadzkie 60 pkt. OTK
2. Bartoszek Julia 2001 KTS MOKSiR Zawadzkie 57 pkt.
3. Zyzik Nicole 1998 KTS MOKSiR Zawadzkie 54 pkt.
4. Kozubek Magda 1999 LZS Victoria Chróścice 52 pkt.
5. Kluszewska Milena 2002 LUKS MGOKSiR Korfantów 50 pkt.
6. Kała Małgorzata 2000 KTS Kłodnica Kędzierzyn Koźle 48 pkt.
7. Kasperowicz Natalia 1998 AZS PWSZ Nysa 46 pkt.
8. Białowąs Patrycja 2003 UKS Sokolik Niemodlin 44 pkt.
9-12. Czech Angelika 1998 UKS Sokolik Niemodlin 40 pkt.
Warzycha Dominika 2000 UKS Sokolik Niemodlin 40 pkt.
Murzowska Dagmara 1999 LUKS MGOKSiR Korfantów 40 pkt.
Rataj Gabriela 2003 LUKS MGOKSiR Korfantów 40 pkt.
13-16. Walków Oktawia 2000 UKS Sokolik Niemodlin 33 pkt.
Janiak Karolina 2000 UKS Sokolik Niemodlin 33 pkt.
Zając Aleksandra 2002 UKS Dalachów 33 pkt.
Pawelec Natalia 2002 LZS Victoria Chróścice 33 pkt.
17-21. Setnicka Emilia 2001 LUKS MGOKSiR Korfantów 24 pkt.
Przygoda Klaudia 2002 LUKS MGOKSiR Korfantów 24 pkt.
Rakowska Karolina 2002 LUKS MGOKSiR Korfantów 24 pkt.
Taraszkiewicz Alicja 2003 KTS Kłodnica Kędzierzyn Koźle 24 pkt.
Marek Magdalena 2001 KTS Kłodnica Kędzierzyn Koźle 24 pkt.

kadeci:
1. Połoszczański Dawid 1998 LZS Victoria Chróścice 60 pkt. OTK
2. Gamrot Patryk 1998 LZS Victoria Chróścice 57 pkt.
3. Gabor Wojciech 1998 KTS Kłodnica Kędzierzyn K. 54 pkt.
4. Krąpiec Klaudiusz 2000 LUKS MGOKSiR Korfantów 52 pkt.
5. Bartoszek Dominik 1998 KTS MOKSiR Zawadzkie 50 pkt.
6. Kuźmiński Paweł 2000 UKS Sokolik Niemodlin 48 pkt.
7. Morawiec Daniel 1998 LUKS MGOKSiR Korfantów 46 pkt.
8. Kuźmiński Piotr 2000 UKS Sokolik Niemodlin 44 pkt.
9-12. Witczak Filip 1998 MKS Wołczyn 40 pkt.
Malecha Maciej 2001 LZS Victoria Chróścice 40 pkt.
Cież Michał 1999 KTS Kłodnica Kędzierzyn K. 40 pkt.
Wojtyła Norbert 2001 AZS PWSZ Nysa 40 pkt.
13-16. Zając Mateusz 2001 UKS Dalachów 33 pkt.
Pęcherczyk Filip 2001 LZS Victoria Chróścice 33 pkt.
Kołacha Konrad 2001 LZS Victoria Chróścice 33 pkt.
Dylsko Szymon 1998 LZS Victoria Chróścice 33 pkt.
17-20. Kolman Marek 2002 UKS Sokolik Niemodlin 24 pkt.
Jędrzejczak Patryk 2000 UKS MOS Opole 24 pkt.
Plewa Łukasz 2001 UKS Dalachów 24 pkt.
Hebda Daniel 1998 LZS Victoria Chróścice 24 pkt.
 


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.