...

Anna Węgrzyn i Przemysław Kwaszyński wygrali III WTK juniorów na Dolnym Śląsku

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 10 Lutego 2013

Anna Węgrzyn (MLKS Śnieżnik Stronie Śląskie) i Przemysław Kwaszyński (GLKS Orlęta Krosnowice) wygrali III WTK juniorów w woj. dolnośląskim.


REKLAMA Czytaj dalej

klasyfikacje:

juniorki:

1 WĘGRZYN_A ANNA 09.01.01 MLKS ŚNIEŻNIK STRONIE ŚL. 70
2 MATWISZYN_E EWELINA 15.12.97 MKSTS POLKOWICE 66
3 WĘGRZYN_K KATARZYNA 09.01.01 MLKS ŚNIEŻNIK STRONIE ŚL. 62
4 MARCHEWSKA AGNIESZKA 14.04.95 MLKS VICTORIA JELCZ-LASKOWICE 59
5 WOŁK AGATA 09.03.95 LZS ORION BUKOWICE 57
6 KASENBERG MAGDALENA 14.12.97 UKS DWUNASTKA WROCŁAW 55
7 JAWORSKA ALEKSANDRA 06.11.96 NIESTOW.- BRZEG DOLNY 53
8 UCHNAST AGATA 24.07.99 MKS ROKITA BRZEG DOLNY 51
9-12 WIERZBICKA_A ANNA 01.09.96 UKS ŻAK GIERAŁTOWIEC 47
BORSZOWSKA ALICJA 09.03.99 MLKS ŚNIEŻNIK STRONIE ŚL. 47
KRAWCZYK PATRYCJA 03.04.96 LKTS ZENIT MIĘDZYBÓRZ 47
RYDZ PAULINA 15.09.95 UKS DWUNASTKA WROCŁAW 47
13-16 GENDERA SONIA 12.03.02 UKS "SMECZ" MILICZ 39
KWIATKOWSKA URSZULA 16.11.99 MKS ROKITA BRZEG DOLNY 39
ANCYPA MARCELINA 23.01.98 MKS ROKITA BRZEG DOLNY 39
MATWISZYN_N NATALIA 02.06.00 MKSTS POLKOWICE 39
17-24 WAWRYKA ANNA 22.09.97 MKS NYSA KŁODZKO 28
WILCZOPOLSKA GABRIELA 24.01.99 UKS ŻAK GIERAŁTOWIEC 28
WIERZBICKA_D DOMINIKA 24.12.98 UKS ŻAK GIERAŁTOWIEC 28
KLIMEK ANGELIKA 08.01.01 LKTS ZENIT MIĘDZYBÓRZ 28
KOWALCZYK INES 21.01.96 GLKS ORLĘTA KROSNOWICE 28
NEBESNA MARTA 14.12.00 TOP BOLESŁAWIEC 28
CIURA ALEKSANDRA 09.05.99 MLKS ŚNIEŻNIK STRONIE ŚL. 28
JARECKA MARCELINA 28.02.02 MLKS VICTORIA JELCZ-LASKOWICE 28
25-26 SOŁOTWIŃSKA OLIWIA 11.10.02 GLKS ORLĘTA KROSNOWICE 16
BARCZYCKA DOROTA 13.06.97 UKS ŻAK GIERAŁTOWIEC 16

juniorzy:

1 KWASZYŃSKI_P PRZEMYSŁAW 12.01.95 GLKS ORLĘTA KROSNOWICE 70
2 ZAŁUSKI JAKUB 05.05.97 GLKS ORLĘTA KROSNOWICE 66
3 GALAS MICHAŁ 13.11.95 UKS DWUNASTKA WROCŁAW 62
4 ŁUCZYK MACIEJ 26.01.97 KU AZS UE WROCŁAW 59
5 BŁASZCZYK GRZEGORZ 29.12.97 KU AZS UE WROCŁAW 57
6 CZAJA CEZARY 01.04.97 KU AZS UE WROCŁAW 55
7 KOTYL_W WOJCIECH 29.09.96 LKS ODRA GŁOSKA 53
8 ŚWIRSKI MARCIN 24.03.96 UKS ŻAK GIERAŁTOWIEC 51
9-12 JAKUBOWSKI_T TOMASZ 24.08.96 TKS GRANIT STRZELIN 47
NEBESNY KAMIL 28.09.95 TOP BOLESŁAWIEC 47
DELIKATNY KAMIL 14.01.96 LKS ODRA GŁOSKA 47
MALINOWSKI PIOTR 26.07.95 MKSTS POLKOWICE 47
13-16 KWASZYŃSKI_D DANIEL 13.02.97 GLKS ORLĘTA KROSNOWICE 39
SKOWRONEK SZYMON 10.02.96 LZS NYSA WOLBROMEK 39
MAJEWSKI DANIEL 19.01.98 MLKS ŚNIEŻNIK STRONIE ŚL. 39
MAKAJEW MACIEJ 02.11.97 LZS NYSA WOLBROMEK 39
17-24 SUŁKOWSKI KAMIL 14.07.97 TKS GRANIT STRZELIN 28
JANISZEWSKI PAWEŁ 23.02.95 UKS GOKIS KĄTY WROCŁ. 28
WALOWSKI MATEUSZ 08.08.95 GUKS SOKÓŁ JERZMANOWA 28
ADAMCZEWSKI BARTOSZ 09.06.97 MLKS ŚNIEŻNIK STRONIE ŚL. 28
WITKOWSKI_J JAKUB 06.09.01 MKS ROKITA BRZEG DOLNY 28
MALEC DANIEL 28.02.96 GLKS ORLĘTA KROSNOWICE 28
HUMELT KRZYSZTOF 11.08.96 TKS GRANIT STRZELIN 28
WILCZOPOLSKI RAFAŁ 24.10.97 UKS ŻAK GIERAŁTOWIEC 28
25-32 CUCH PATRYK 04.06.97 MLKS ŚNIEŻNIK STRONIE ŚL. 16
SKONIECZNY ŁUKASZ 13.11.96 LKTS ZENIT MIĘDZYBÓRZ 16
SKÓRA SEBASTIAN 27.01.99 AKS STRZEGOM 16
SZARSKI JACEK 11.04.95 KU AZS UE WROCŁAW 16
WENDROWSKI WIKTOR 11.09.97 AKS STRZEGOM 16
KOZŁOWSKI KRZYSZTOF 09.04.98 GLKS ORLĘTA KROSNOWICE 16
KRZAK KONRAD 29.03.98 UKS DWUNASTKA WROCŁAW 16
CUPAK ŁUKASZ 10.06.95 TKS GRANIT STRZELIN 16
33-48 KOTOWICZ RAFAŁ 13.07.97 UKS GOKIS KĄTY WROCŁ. 10
RACZEK PIOTR 14.02.99 UKS "SMECZ" MILICZ 10
KOŚCIAK MACIEJ 20.03.97 SL SALOS DZIERŻONIÓW 10
BERESTECKI KRYSTIAN 13.09.97 AKS STRZEGOM 10
RYBKA SEBASTIAN 01.07.97 UKS "SMECZ" MILICZ 10
JURKIEWICZ BARTOSZ 12.01.96 GLKS ORLĘTA KROSNOWICE 10
SZEWCZYK MARCIN 27.02.97 UKS "SMECZ" MILICZ 10
KOTYL_M MARIUSZ 02.06.95 LZS ORION BUKOWICE 10
WITKOWSKI_T TOMASZ 06.09.01 MKS ROKITA BRZEG DOLNY 10
RYDZ PATRYK 21.03.01 UKS DWUNASTKA WROCŁAW 10
RAKOCZY DANIEL 10.03.98 UKS GOKIS KĄTY WROCŁ. 10
STANEK MATEUSZ 13.02.97 TKS GRANIT STRZELIN 10
KOWALCZYK KACPER 02.08.98 GLKS ORLĘTA KROSNOWICE 10
JASIŃSKI EMIL 28.02.96 UKS ŻAK GIERAŁTOWIEC 10
PIECZARKA DAMIAN 22.02.96 TOP BOLESŁAWIEC 10
WYSKWAR KRZYSZTOF 03.05.95 UKS ŻAK GIERAŁTOWIEC 10
49-64 GRONCZEWSKI ADRIAN 13.08.98 AKS STRZEGOM 8
RYSZ MARCIN 21.10.95 GUKS SOKÓŁ JERZMANOWA 8
GRZEGOREK ARKADIUSZ 11.03.00 UKS ŻAK GIERAŁTOWIEC 8
ŁĘCZYCKI WOJCIECH 03.06.96 MLKS VICTORIA JELCZ-LASKOWICE 8
DRZYZGA KAMIL 08.04.00 UKS ŻAK GIERAŁTOWIEC 8
CWENAR ROBERT 10.06.97 MDK FABRYCZNA WROCŁAW 8
MACIUSZEK KRYSTIAN 18.11.97 SL SALOS DZIERŻONIÓW 8
BŁACHUTA KACPER 27.04.02 TKS GRANIT STRZELIN 8
MAREK KRZYSZTOF 20.07.99 ULKS URSUS ZŁOTORYJA 8
ZIEMBICKI KAROL 25.06.98 UKS ŻAK GIERAŁTOWIEC 8
KOZYRA MATEUSZ 25.01.99 MKS ROKITA BRZEG DOLNY 8
KLIMEK DAMIAN 11.06.97 LKTS ZENIT MIĘDZYBÓRZ 8
WAPIŃSKI KAMIL 09.06.99 MKS ROKITA BRZEG DOLNY 8
WILK SEBASTIAN 06.07.98 TOP BOLESŁAWIEC 8
KICIŃSKI MACIEJ 06.05.00 UKS GOKIS KĄTY WROCŁ. 8
CAL RADOSŁAW 26.07.96 SL SALOS DZIERŻONIÓW 8
65-73 JANKOWICZ MATEUSZ 19.11.00 MKS NYSA KŁODZKO 3
KOPEĆ MATEUSZ 24.04.98 MKS NYSA KŁODZKO 3
STACHOWIAK ŁUKASZ 13.04.98 LZS NYSA WOLBROMEK 3
DZIEDZIŃSKI ALEKSANDER 05.03.99 UKS GOKIS KĄTY WROCŁ. 3
SOZAŃSKI MAREK 21.07.96 AKS STRZEGOM 3
GOLEŃSKI JAN 02.03.01 TOP BOLESŁAWIEC 3
KARWAN KONRAD 05.12.95 UKS ŻAK GIERAŁTOWIEC 3
ZIOBROWSKI FILIP 24.08.98 TOP BOLESŁAWIEC 3
JAKUBOWSKI_J JACEK 05.06.01 TKS GRANIT STRZELIN 3


Ilość komentarzy: 2

Chleb napisał:
10 Lutego 2013
IP: 83.4.76.*
Orlęta rządzą. Gratulacje !

kibol napisał:
16 Lutego 2013
IP: 178.235.132.*
poziom turnieju bardzo słaby

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.