...

Znamy zwycięzców IV GP Mikołowa

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 09 Lutego 2013

Mateusz Kowalczyk, Piotr Zemła, Stanisław Sójka, Agata Ciesielska i Jacek Balawajder wygrali czwarty turniej z cyklu Grand Prix Mikołowa w tenisie stołowym.

klasyfikacje:


KATEGORIA OPEN:

1. Mateusz Kowalczyk - RÓJ Żory

2. Grzegorz Procek - SPARTAKUS Gliwice



REKLAMA Czytaj dalej



3. Stanisław Sójka - WOLEJ Ruda Śląska

4. Tomasz Paździorny -SOKÓŁ Orzesze

5. Wojciech Wycisło - SOKÓŁ Orzesze

6. Rafał Opozda - KOLEJARZ Gliwice

7. Jerzy Miśkowiec - OGNIWO Rogoźna Żory

8. Jacek Balawajder - JEDYNKA Pszów

9/12. Adam Staniczek - Tychy

9/12. Roman Wiża - QUO VADIS Makoszowy

9/12. Wojciech Szczyrba - STRAŻAK Mikołów

9/12. Kazimierz Rybak - OGNIWO Rogoźna Żory

13/16. Łukasz Papis - KOLEJARZ Gliwice

13/16. Dominik Szmaj - ORZEŁ Stanica

13/16. Michał Miśkiewicz - Żory

13/16. Piotr Sasyków - QUO VADIS Makoszowy

17/20. Marcin Kuchta - STRAŻAK Mikołów

17/20. Michał Kuta - STRAŻAK Mikołów

17/20. Krzysztof Romik - Pyskowice

17/20. Tomasz Sorek - Tychy

Czołowa piątka po IV turniejach:

1.S.Sójka - 112 pkt.  2.T.Paździorny - 88 pkt.  3.M.Kowalczyk - 86 pkt.  4.K.Rybak - 70 pkt.  5.J.Balawajder - 70 pkt.

KATEGORIA WETERAN:

1. Piotr Zemła - TAJFUN Ligota Łabędzka

2. Jacek Balawajder - JEDYNKA Pszów

3. Rafał Serwata - STRAŻAK Mikołów

4. Kazimierz Rybak - OGNIWO Rogoźna Żory

5. Roman Wiża - QUO VADIS Makoszowy

6. Jerzy Miśkowiec - OGNIWO Rogoźna Żory

7. Janusz Kowalski - STRAŻAK Mikołów

8. Adam Staniczek - Tychy

9/12. Ryszard Kaczmarek - STRAŻAK Mikołów

9/12. Marian Budziński - STRAŻAK Mikołów

9/12. Zbigniew Wiża - QUO VADIS Makoszowy

9/12. Michał Klejnot - SOKÓŁ Orzesze

13/16. Edward Wojciechowski - Zabrze

13/16. Roman Termin - STRAŻAK Mikołów

13/16. Damian Dworski - ENERGETYK Zabrze

13/16. Piotr Pawlik - QUO VADIS Makoszowy

17/18. Zdzisław Kotowski - Zabrze

17/18. Bożena Kotowska - Zabrze

Czołowa piątka po IV turniejach:

1.P.Zemła - 120 pkt.  2.J.Balawajder - 106 pkt.  3.J.Miśkowiec - 96 pkt.  4.R.Serwata - 84 pkt.  5.R.Wiża - 74 pkt.

KATEGORIA SENIOR:


1. Stanisław Sójka - WOLEJ Ruda Śląska

2. Tomasz Paździorny - SOKÓŁ Orzesze

3. Mateusz Kowalczyk - RÓJ Żory

4. Dominik Szmaj - ORZEŁ Stanica

5. Wojciech Wycisło - SOKÓŁ Orzesze

6. Łukasz Papis - KOLEJARZ Gliwice

7. Rafał Opozda - KOLEJARZ Gliwice

8. Michał Miśkiewicz - Żory

9/12. Piotr Sasyków - QUO VADIS Makoszowy

9/12. Dawid Mrozik - SOKÓŁ Orzesze

9/12. Łukasz Bobrowski - SPARTAKUS Gliwice

9/12. Grzegorz Procek - SPARTAKUS Gliwice

13/16. Łukasz Jaworski - SOKÓŁ Orzesze

13/16. Monika Słowicka - STRAŻAK Mikołów

13/16. Marcin Kuchta - STRAŻAK Mikołów

13/16. Wojciech Szczyrba - STRAŻAK Mikołów

17/22. Michał Kuta - STRAŻAK Mikołów

17/22. Piotr Banasik - DWÓJKA Sosnowiec

17/22. Dawid Celiński - SOKÓŁ Orzesze

17/22. Grzegorz Jastrzębski - Zabrze

17/22. Jakub Bartel - SOKÓŁ Orzesze

17.22. Tomasz Sorek - Tychy

Czołowa piątka po IV turniejach:

1.S.Sójka - 120 pkt.  2.T.Paździorny - 106 pkt.  3.R.Opozda - 78 pkt.  4.M.Kowalczyk - 76 pkt.  5.D.Szmaj - 74 pkt.

KATEGORIA JUNIOR:


1. Mateusz Kowalczyk - RÓJ Żory

2. Dominik Szmaj - ORZEŁ Stanica

3. Łukasz Bobrowski - SPARTAKUS Gliwice

4. Agata Ciesielska - SILESIA Miechowice

5. Dawid Mrozik - SOKÓŁ Orzesze

6. Wojciech Szczyrba - STRAŻAK Mikołów

7. Łukasz Jaworski - SOKÓŁ Orzesze

8. Piotr Banasik - DWÓJKA Sosnowiec

9/12. Dawid Celiński - SOKÓŁ Orzesze

9/12. Wiktor Smolarczyk - BURZA Borowa Wieś

9/12. Michał Kuta - STRAŻAK Mikołów

9/12. Mateusz Lubina - Katowice

13. Jakub Bartel - SOKÓŁ Orzesze

Czołowa piątka po IV turniejach:

1.D.Szmaj - 106 pkt.  2.M.Kowalczyk - 88 pkt.  3.W.Szczyrba - 78 pkt.  4.D.Mrozik - 72 pkt.  5.Ł.Bobrowski - 72 pkt.

KATEGORIA KOBIET:

1. Agata Ciesielska - SILESIA Miechowice

2. Sabina Wyrobek - AKS Mikołów

3. Monika Jarosińska - AKS Mikołów

4. Karolina Tabacka - AKS Mikołów

5. Patrycja Kapek - RÓJ Żory

6. Martyna Dzierzyńska - Katowice

7. Monika Słowicka - STRAŻAK Mikołów

Czołowa piątka po IV turniejach:

1.S.Wyrobek - 112 pkt.  2.M.Jarosińska - 102 pkt.  3.K.Tabacka - 98 pkt.  4.P.Kapek - 80 pkt.  5.M.Słowicka - 64 pkt.

KATEGORIA AMATOR:

1. Jacek Balawajder - JEDYNKA Pszów

2. Rafał Serwata - STRAŻAK Mikołów

3. Adam Staniczek - Tychy

4. Michał Miśkiewicz - Żory

5. Tomasz Sorek - Tychy

6. Zbigniew Wiża - QUO VADIS Makoszowy

7. Krzysztof Romik - Pyskowice

8. Grzegorz Jastrzębski - Zabrze

9/10. Zdzisław Kotowski - Zabrze

9/10. Bożena Kotowska - Zabrze

Czołowa piątka po IV turniejach:

1.J.Balawajder - 120 pkt.  2.R.Serwata - 112 pkt.  3.A.Staniczek - 88 pkt.  4.M.Miśkiewicz - 96 pkt.  5.K.Zięty - 54 pkt.


Ilość komentarzy: 1

jula napisał:
11 Lutego 2013
IP: 195.242.129.*
Brawo Agata super

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.