...

Znamy najlepszych zawodników w Oświęcimiu

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 07 Lutego 2013

Mateusz Zębala, Jakub Pawlusiak, Michał Rosiek, Marek Kądziela, Aleksandra Warpacha i Jurij Fomin wygrali turniej tenisa stołowego z okazji 68. rocznicy wyzwolenia miasta Oświęcimia.

klasyfikacje:

Kategoria młodzicy:

1.  Zębala        Mateusz        KS Bronowianka Kraków
2.  Dziedzic        Piotr            KS Spektrum Słopnice
3.  Sowa        Jakub            Feniks Pyskowice
4.  Bieńczycki    Jakub         KS Podwawelski Kraków
5.  Mitoraj        Paweł            UKS Polfin Ogrodzenia Biz Oświęcim
6.  Broszkiewicz    Łukasz        Brzeszcze
7.  Mitoraj        Jan            UKS Polfin Ogrodzenia Biz Oświęcim
8.  Złahoda        Borys            UKS Polfin Ogrodzenia Biz Oświęcim
9.  Olak        Piotr            SP 9 Oświęcim
10.Pazdyła        Remigiusz        SP 9 Oświęcim



REKLAMA Czytaj dalej



Kategoria kadeci:
1.  Pawlusiak    Jakub            UKS Polfin Ogrodzenia Biz Oświęcim  
2.  Zębala        Mateusz        KS Bronowianka Kraków
3.  Zębala        Paweł            KS Bronowianka Kraków  
4.  Gonet        Szymon        KS Podwawelski Kraków
5.  Dziedzic        Piotr            KS Spektrum Słopnice
6.  Bury        Mateusz        ULKS Lachowice
7.  Rosiek        Tomasz        UKS Polfin Ogrodzenia Biz Oświęcim 
8.  Fraś        Paweł            KS Skawa Wadowice
9.  Pietrańczyk    Jakub            UKS Polfin Ogrodzenia Biz Oświęcim 
10.Maroszek    Artur            SALOS Zasole  Oświęcim    
11.Sowa        Jakub            Feniks Pyskowice
12.Brusik        Albert        KS Skawa Wadowice
13.Mitoraj        Jan            UKS Polfin Ogrodzenia Biz Oświęcim
14.Mitoraj        Paweł            UKS Polfin Ogrodzenia Biz Oświęcim
15.Złahoda        Borys            UKS Polfin Ogrodzenia Biz Oświęcim
16.Olak        Piotr            SP 9 Oświęcim
17.Pazdyła        Remigiusz        SP 9 Oświęcim

Kategoria juniorzy:
1.  Rosiek        Michał        UKS Polfin Ogrodzenia Biz Oświęcim
2.  Pawlusiak    Jakub            UKS Polfin Ogrodzenia Biz Oświęcim
3.  Skowron        Daniel        LKS Lachowice
4.  Bieńczycki    Łukasz        KS Podwawelski Kraków
5.  Fraś        Paweł            KS Skawa Wadowice
6.  Pater        Wojciech        KS Skawa Wadowice
7.  Maroszek    Artur            SALOS Zasole  Oświęcim                                     
8.  Pietrańczyk    Jakub            UKS Polfin Ogrodzenia Biz Oświęcim 
9.  Brusik        Albert        KS Skawa Wadowice
10.Przybyła        Damian        UKS Polfin Ogrodzenia Biz Oświęcim                                           
11.Rosiek        Tomasz        UKS Polfin Ogrodzenia Biz Oświęcim
12.Dylewski    Sebastian        SALOS Zasole

Kategoria seniorzy:
1.  Kądziela        Marek        UKS Polfin Ogrodzenia Biz Oświęcim
2.  Kapik        Krzysztof        KS Podwawelski Kraków
3.  Fomin        Jurii            Mysłowice
4.  Nowakowski    Witold        Gliwice
5.  Skowron        Daniel        LKS Lachowice
6.  Rosiek        Michał        UKS Polfin Ogrodzenia Biz Oświęcim                                         
7.  Bieńczycki    Łukasz        KS Podwawelski Kraków
8.  Strzałka        Marian        Gliwice
9.  Kozieł        Michał        UKS Polfin Ogrodzenia Biz Oświęcim
10. Budzyński    Henryk        Tychy
11.Warmuz        Kamil            KS Spytkowice
12.Kupczak        Adam            Cięcina   
13.Lach        Marek        Węgierska Górka
14.Drabek        Kazimierz        UKS Polfin Ogrodzenia Biz Oświęci   
15.Dyrlaga        Daniel        Węgierska Górka   
16.Oborski        Marek        Gliwice
17. Chojna        Dawid        KS Spytkowice
18.Jurzak        Jan            U-50 Kęty
19.Polakow        Aleksander        U-50 Kęty
20.Rutana        Adam            Chrzanów
21.Pikul        Ryszard        SITPChem Oświęcim
22. Maroszek    Artur            SALOS Zasole                                      
23.Sowa        Jakub            Feniks Pyskowice
24.Tokarz         Dominik        Oświęcim
25. Maroszek    Patryk        LKS Olmex Przeciszów
26.Gonet        Szymon        KS Podwawelski Kraków
27.Jarosz        Jerzy            U-50 Kęty
28.Pietrańczyk    Jacek            UKS Polfin Ogrodzenia Biz Oświęcim
29.Mania        Marek        SITPChem Oświęcim
30.Mitoraj        Beata            SALOS Zasole Oświęcim       
31.Zonenberg    Dariusz        Gliwice
32.Dylewski    Sebastian        SALOS Zasole
33.Kanik        Grzegorz        Łodtgowice
34.Rosiek        Tomasz        UKS Polfin Ogrodzenia Biz Oświęcim 
35.Techmański    Jan            UKS Polfin Ogrodzenia Biz Oświęcim
36.Sarna        Ryszard        UKS Polfin Ogrodzenia Biz Oświęcim

Kategoria kobiety:
1.  Warpacha    Aleksandra        KS Skawa Wadowice   
2.  Mitoraj        Beata            SALOS Zasole Oświęcim
3.  Nowak        Aleksandra        KS Skawa Wadowice       

Kategoria weterani:
1.  Fomin        Jurii            Mysłowice
2.  Nowakowski    Witold        Gliwice         
3.  Strzałka        Marian        Gliwice
4.  Budzyński    Henryk        Tychy
5.  Pikul        Ryszard        SITPChem Oświęcim
6.  Łysak        Franciszek        Chrzanów
7.  Drabek        Kazimierz        UKS Polfin Ogrodzenia Biz Oświęcim
8.  Moskała        Ryszard        SITPChem Oświęcim                             
9.  Polakow        Aleksander        U-50 Kęty
10.Mania        Marek        SITPChem Oświęcim                             
11.Jarosz        Jerzy            U-50 Kęty
12.Oborski        Marek        Gliwice
13.Górczyński    Stanisław        Oświecim
14.Ciołczyk        Bronisław        Trzebinia
15.Kosek         Krzysztof        Chrzanów
16.Pietrańczyk    Jacek            UKS Polfin Ogrodzenia Biz Oświęcim
17.Jurzak        Jan            U-50 Kęty
18.Zonenberg    Dariusz        Gliwice
19.Dźwigoński    Marian        Oświęcim
20.Karyl        Ireneusz        Kraków
21.Techmański    Jan            UKS Polfin Ogrodzenia Biz Oświęcim
22.Sarna        Ryszard        UKS Polfin Ogrodzenia Biz Oświęcim
 


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.