...

Rafał Stąpor i Dominika Kułacz najlepsi w III WTK kadetów na Podkarpaciu

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 30 Stycznia 2013

Rafał Stąpor (KU AZS Politechnika Rzeszów) i Dominika Kułacz (PUKS Arka Łętownia) wygrali III WTK kadetów w woj. podkarpackim.


REKLAMA Czytaj dalej

Pełna klasyfikacja kadetek:
1. Dominika Kułacz (PUKS Arka Łętownia) - awans do III OTK
2. Patrycja Jucha (KKTS MOSiR Krosno)
3. Karolina Piasecka (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)
4. Monika Antosiak (UMKS Dubiecko)
5. Katarzyna Kuliga (KTS GOSiR Krościenko Wyżne)
6. Wiktoria Rut (UKS MAAWSport Dedal Urzejowice)
7. Weronika Pelczar (KKTS MOSiR Krosno)
8. Barbara Wereda (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)
9. Julia Stachiewicz (UKS MAAWSport Dedal Urzejowice)
10. Urszula Burchała (KKTS MOSiR Krosno)
11. Patrycja Wąchała (TKS Pro-Familia Wojaszówka)
12. Agata Jędrzejczyk (LKS Brzostowianka Brzostek)
13. Beata Daszykowska (LKS Strażak Bratkówka)
14. Emilia Piotrowska (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)
15. Kinga Kuliga (PKS Iskra Blizne)
16. Dominika Szozda (LZS Kąkolówka)
17. Katarzyna Grec (TKS Pro-Familia Wojaszówka)
18. Anna Szura (LKS Jar Kielnarowa)
19. Natalia Chruściel (LKS Jar Kielnarowa)
20. Katarzyna Strzęciwilk (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)
21. Martyna Motyka (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)
22. Michelle Englot (LKS Strażak Bratkówka)
23. Justyna Sas (MLKS Nurt Przemyśl)
24. Karolina Patruś (UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna)
25. Natalia Hadała (LZS Kąkolówka)
26. Gabriela Hadała (LZS Kąkolówka)
27. Oliwia Uczarczyk (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)
28. Natalia Wolan (UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna)
29. Barbara Antochów (LZS Kąkolówka)

Pełna klasyfikacja kadetów:
1. Rafał Stąpor (KU AZS Politechnika Rzeszów) - awans do III OTK
2. Dawid Pelczar (KSTS MOSiR Karpaty Krosno)
3. Maksymilian Mroczka (PKS Kolping Jarosław)
4. Filip Kociuba (KTS GOSiR Krościenko Wyżne)
5. Maciej Gołąbski (LKS Jar Kielnarowa)
6. Adrian Szczurek (KTS GOSiR Krościenko Wyżne)
7. Dominik Miśków (MLKS Nurt Przemyśl)
8. Karol Wiśniewski (KSTS MOSiR Karpaty Krosno)
9. Kamil Klocek (PUKS Arka Łętownia)
10. Michał Andreasik (LKS Brzostowianka Brzostek)
11. Adrian Kowal (PKS Kolping Jarosław)
12. Bartłomiej Wiśniewski (KSTS MOSiR Karpaty Krosno)
13. Antoni Rejterowski (PKS Kolping Jarosław)
14. Kamil Pierzycki (PKS Kolping Jarosław)
15. Arkadiusz Suchy (PKS Kolping Jarosław)
16. Damian Wywiórski (LKS Strażak Bratkówka)
17. Michał Urban (LKS Jodłowa)
18. Karol Śliwiński (UKS Olimp Łęki Dukielskie)
19. Gabriel Woźny (PKS Kolping Jarosław)
20. Kacper Kozimala (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)
21. Bartłomiej Englot (LKS Strażak Bratkówka)
22. Jakub Kondrat (PKS Kolping Jarosław)
23. Maksymilian Miłoś (MKS TS Mielec)
24. Łukasz Madej (PUKS Arka Łętownia)
25. Krzysztof Kędzierski (KTS Tarnobrzeg)
26. Karol Angrys (KU AZS Politechnika Rzeszów)
27. Michał Majcher (KU AZS Politechnika Rzeszów)
28. Marcel Bal (UMKS Dubiecko)
29. Patryk Warchoł (LKS Jar Kielnarowa)
30. Piotr Front (UMKS Dubiecko)
31. Dominik Stańko (PUKS Arka Łętownia)
32. Michał Klocek (PUKS Arka Łętownia)


Ilość komentarzy: 2

STS-TRIO napisał:
30 Stycznia 2013
IP: 62.93.41.*
Brawo Rafał

Bolo Yeung napisał:
31 Stycznia 2013
IP: 89.231.10.*
tak brawo Rafał bo przygotowywał sie dodatkowo jak nalezy w starym klubie zamiast bawic sie w berka z dziecmi w STS. Jak go tam wiecej nie zepsuja to jeszcze pokaze co potrafi na OTK i MP jak w ubieglym sezonie.

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.