...
Nocny 2019

Dawid Balcerzak, Mateusz Podsędek i Witold Uzarczyk wygrali turniej WOŚP w Łowiczu

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 15 Stycznia 2013

WOŚP - logo

Wyświetleń: 1912

Komentarzy: 0

Tagi:
WOŚP
Łowicz
Dawid Balcerzak
Witold Uzarczy
Mateusz Podsędek

Dawid Balcerzak (Słupca), Mateusz Podsędek (Łowicz) i Witold Uzarczyk (Kleszczów) wygrali turniej WOŚP, który rozegrano w Łowiczu.

klasyfikacje:

szkoły podstawowe:

1.     Balcerzak  Dawid    - Słupca
2.     Guzek Mateusz -  Wyborów 
3.     Wojtczak  Ola – Budki Piaseckie
4.      Panek  Ola – Budki Piaseckie
      5-6.  Kozłowski Bartosz - Łowicz
Wróblewicz Wiktoria – Budki Piaseckie
7.     Sierota Szymon - Bobrowniki



REKLAMA Czytaj dalej



gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne:
1.     Podsędek Mateusz – Łowicz
2.    Uzarczyk Witold    – Kleszczów
3.     Szczepanek Michał  – Łowicz
4.    Wąsicki Jakub - Łask
      5-6. Podsędek Piotr – Łowicz
Selerski Mateusz – Budki Piaseckie
7-8. Włuczyńska Ksenia – Łowicz
Nowakowska Anna - Iłów
9-12.  Politowicz Filip - Zduny
              Podleśny Konrad - Zduny
Gładki Wiktor  - Popów
              Guzek Rafał – Zduny
13-16.  Surma Damian - Złaków
Nasalski Patryk - Zduny
SieczkowskiPaweł – Zduny
              Kruk Mateusz – Bąków Górny
17-18.  Muras Piotr – Zduny
   Tarkowski Bartłomiej – Zduny

open:
1.    Uzarczyk Witold – Kleszczów
2.    Paweł Stopiński - Kościerzyna
3.      Placek Krzysztof - Skierniewice
4.      Podsędek Piotr – Łowicz
5-6.  Nowicki Andrzej - Skierniewice
Wąsicki Jakub - Łask
      7-8.  Placek Jakub - Skierniewice
Selerski Mateusz – Budki Piaseckie
      9-12. Podsędek Mateusz – Łowicz
Jurzyk Radosław – Budki Piaseckie
Kołakowski Leszek – Skierniewice
               Makowski Maciej – Bogoria Górna
    13-16. Szczepanek Michał - Łowicz
Rudak Mateusz – Łowicz
Włuczyńska Ksenia – Łowicz
               Nowakowska Anna - Iłów
   17-24. Balcerzak Dawid – Słupca
              Nasalski Patryk - Zduny
Michalak Marek - Boczki
Makowski Wiesław – Bogoria Górna
Balcerzak Paweł  - Słupca
              Wójcik Paweł - Łowicz
GruzielAndrzej– Łaguszew
Guzek Rafał – Zduny
   25-32. Guzek Mateusz - Wyborów
Zaczkiewicz Jakub - Łowicz
              Wojtczak Ola – Budki Piaseckie
               Nowicki Rafał - Skierniewice
               Bednarek Łukasz – Głowno
Gładki Wiktor  - Popów
Panek  Ola – Budki Piaseckie
Politowicz Filip – Zduny
   33-40.  Surma Damian – Złaków
Wróblewicz Wiktoria – Budki Piaseckie
Rydczak Cezary – Łowicz
Muras Piotr – Zduny
Kruk Mateusz – Bąków
Sierota Szymon - Bobrowniki
Woliński Daniel – Płaskocin
Podleśny Konrad - Zduny
 


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.