W Polsce:
Mistrzostwa Polski |
OTK |
Pozostałe turnieje |
WTK |
Festiwal Tenisa Stołowego |
Puchar Polski
Za granicą:
Igrzyska Olimpijskie |
Mistrzostwa Europy |
Mistrzostwa Świata |
Pro Tour |
Puchar ETTU |
TOP 10 |
TOP 12 |
Pozostałe turnieje
Bruno Waszkiewicz, Mateusz Piasecki, Janusz Ślusarczyk i Paweł Gąsiorski najlepsi w Mstowie
Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 29 Grudnia 2012
Wyświetleń: 2880
Komentarzy: 8
Tagi:
Paweł Gąsiorski
turniej
Janusz Ślusarczyk
Mstów
Bruno Waszkiewicz
Mateusz Piasecki
Bruno Waszkiewicz (Mstów), Mateusz Piasecki (Mstów), Janusz Ślusarczyk (Pol-Cars Łojki) i Paweł Gąsiorski (Kebab Team Częstochowa) wygrali świąteczny turniej tenisa stołowego, który został rozegrany w Mstowie.
Klasyfikacje końcowe:
Szkoła podstawowa:
1. Waszkiewicz Bruno
2. Borkowski Łukasz
3. Knysak Damian
4. Michalak Dominik
5. Bajor Michał
6. Figzał Mateusz
Szkoły gimnazjalne
1. Piasecki Mateusz
2. Tyras Kacper
3. Pieśniakowska Dominika
4. Sieradzka Aleksandra
5. Mazanek Ernest
6. Nocuń Weronika
7. Nocuń Daria
8. Szczepanik Patryk
9. Urbańska Klaudia
10. Janik Karolina
11. Jarczok Julia
12. Więcław Wiktoria
Kategoria 16–35 lat:
1. Gąsiorski Paweł
2. Kumor Michał
3. Adamus Mariusz
4. Michalak Rafał
5-8.
Truchta Adrian
Kosin Tomasz
Kaczyński Piotr
Orzechowski Przemysław
9-14.
Siwek Robert
Polański Paweł
Wawrzyniak Natalia
Kobos Jakub
Dubiak Konrad
Palacz Łukasz
Kategoria 36–100 lat:
1. Ślusarczyk Janusz
2. Nabiałek Mariusz
3. Dziewoński Marian
4. Nowakowski Waldemar
5–8.
Skwara Krzysztof
Żywiołek Wojciech
Wawryło Sławomir
Skupiński Arkadiusz
9–14.
Siwek Rafał
Janus Sławomir
Nocuń Zbigniew
Kobos Ryszard
Danielewicz Tadeusz
Krawczyk Jarosław
Kategoria Open
1. Gąsiorski Paweł
2. Kaczyński Piotr
3. Kumor Michał
4. Adamus Mariusz
5. Nabiałek Mariusz
6. Ślusarczyk Janusz
7. Wawryło Sławomir
8. Żywiołek Wojciech
9. Orzechowski Przemysław
10. Dubiak Konrad
11. Palacz Łukasz
12. Dziewoński Marian
13. Polański Paweł
14. Kobos Ryszard
15. Michalak Rafał
16. Danielewicz Tadeusz
17. Nocuń Zbigniew
18. Krawczyk Jarosław
19. Siwek Rafał
20. Piasecki Mateusz
21. Kobos Jakub
22. Siwek Robert
23. Skupiński Arkadiusz
24. Nowakowski Waldemar
25. Skwara Krzysztof
26. Janus Sławomir
27. Waszkiewicz Bruno
28. Truchta Adrian
29. Wawrzyniak Natalia
30. Kosin Tomasz
Podziękowania dla Rafała Michalaka za opracowanie wyników.
michall napisał:
30 Grudnia 2012
IP: 94.42.186.*
brawo Paweł i Piotrek
karol ostalski napisał:
30 Grudnia 2012
IP: 83.22.153.*
brawo michal kumor!
... napisał:
30 Grudnia 2012
IP: 31.63.15.*
pawel jaki ten samochod wygrales ?
- napisał:
30 Grudnia 2012
IP: 195.205.139.*
żeby dać wyniki z Praszki i Gorzowa Śl to nie łaska jedynie tylko twoje tam gdzie jesteś na drugi dzień dajesz żal!
PawelG napisał:
30 Grudnia 2012
IP: 77.254.2.*
wyniki z Praszki czy z Gorzowa dostaje zazwyczaj kilka dni po turnieju teraz sa dni wolne od pracy, pewnie dostane je pod koniec przyszlego tygodnia. Cos jeszcze?
- napisał:
30 Grudnia 2012
IP: 195.205.139.*
nie
Adam S napisał:
30 Grudnia 2012
IP: 89.72.76.*
żal to czytać takie wypociny takich malkotentów , Paweł trzeba mieć w życiu dużo cierpliwości do takich ludzi , ręce opadają
Daro napisał:
30 Grudnia 2012
IP: 178.37.9.*
No brawo Mati liczyłem na Ciebie za rok pewnie tez wygrasz
Zostaw komentarz