...

MŚJ już bez Polaków

Kategoria: Turnieje za granicą - Mistrzostwa Świata / 14 Grudnia 2012

Jakub Dyjas i Konrad Kulpa odpadli w 2. rundzie gry podwójnej mistrzostw świata juniorów w tenisie stołowym. Polacy przegrali z faworyzowanymi Chińczykami, Fan Shengpeng i Fan Zhendong 2:3 (na przewagi w ostatnim secie) i odpadli z dalszej rywalizacji.

wyniki:

1. runda:

LAMADRID Juan CHI / 119 OLAVE Alfonso CHI - DYJAS Jakub POL / 174 KULPA Konrad POL 0:3 (-6, -2, -6)
ANGLES Enzo FRA / 136 HACHARD Antoine FRA - BANKOSZ Michal POL / 176 ZATOWKA Patryk POL 3:1 (-8, 0, 6, 7)

2. runda:
FAN Shengpeng CHN / 124 FAN Zhendong CHN - DYJAS Jakub POL / 174 KULPA Konrad POL 3:2 (9, -8, 7, -10, 11)

Ilość komentarzy: 4

oj kulpa kulpa napisał:
15 Grudnia 2012
IP: 83.17.240.*
Można obejrzeć relację na ittf , kulpa zrył sobie psychę meczem z niemcem , tyle szans nie wykorzystać???/

DarekZ napisał:
IP: 83.2.240.*
Szkoda, ale gratulacje za zaciętą walkę.

Jerry napisał:
IP: 79.184.58.*
i to jest właśnie najbardziej niebezpieczne: przez takie niewykorzystanie meczboli zawodnik, chcąc-niechcąc, wbija w swoją (pod)świadomość kompleks niższości i w kolejnych pojedynkach będzie podszyty strachem. A w PZTS-ie nie ma zdaje się psychologa sportowego, żeby pomóc sobie z takimi problemami radzić?

ttfan napisał:
17 Grudnia 2012
IP: 164.126.20.*
Bartek Such tez tak przegrywal przy proiwadzeniu 9:3 ale kiedys ogral Susa gdy sam przegrywal podobnie czyli 3:9. Tu czary nic nie daja, wyniku nie da sie przerw2idziec do konca, zawsze jest szansa przegrac (lub wygrac). W tym jest piekno tego sportu. Blaszczyk wygral kiedys w Bundeslidze mecz z Crisanem, gdy przegrywal 12:20, trener bral czas przy 17:20, nie pomoglo, potem jeszcze Crisan na przewagi mial meczbole, ale przegral tego seta i nastepnego i caly mecz.