...

Paulina Knyszewska i Nestor Wasylkowski wygrali II WTK seniorów na Dolnym Śląsku

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 02 Grudnia 2012

Paulina Knyszewska (KU AZS UE Wrocław) i Nestor Wasylkowski (LKS Odra Głoska) wygrali II WTK seniorów w woj. dolnośląskim.


REKLAMA Czytaj dalej

klasyfikacje:

kobiety:

1. KNYSZEWSKA PAULINA 16.08.97 KU AZS UE WROCŁAW 90
2. CHRABĄSZCZ MARTA 13.06.97 KU AZS UE WROCŁAW 85
3. DERLICH-SKRZYPCZAK MAŁGORZATA 17.10.84 TOP BOLESŁWIEC 81
4. WĘGRZYN_K KATARZYNA 09.01.01 MLKS ŚNIEŻNIK STRONIE ŚL. 77
5-6.
WĘGRZYN_A ANNA 09.01.01 MLKS ŚNIEŻNIK STRONIE ŚL. 73
RYDZ PAULINA 15.09.95 UKS DWUNASTKA WROCŁAW 73
7-8.
MATWISZYN_E EWELINA 15.12.97 MKSTS POLKOWICE 69
MATWISZYN_N NATALIA 02.06.00 MKSTS POLKOWICE 69
9-12.
KOTYL EWA 10.12.93 LZS ORION BUKOWICE 62
UCHNAST AGATA 24.07.99 MKS ROKITA BRZEG DOLNY 62
WOŁK AGATA 09.03.95 LZS ORION BUKOWICE 62
BROMBOSZCZ BARBARA 28.03.51 GLKS ORLĘTA KROSNOWICE 62
13-16.
RAKOCZY DOMINIKA 13.10.93 UKS GOKIS KĄTY WROCŁ. 53
GENDERA SONIA 12.03.02 UKS "SMECZ" MILICZ 53
KASENBERG MAGDALENA 14.12.97 UKS DWUNASTKA WROCŁAW 53
WACH MARTYNA 26.12.98 LKTS ZENIT MIĘDZYBÓRZ 53
17-21.
PIETKIEWICZ MARIANNA 02.10.01 KS AZS PW WROCŁAW 40
KWIATKOWSKA URSZULA 16.11.99 MKS ROKITA BRZEG DOLNY 40
KRAWCZYK PATRYCJA 03.04.96 LKTS ZENIT MIĘDZYBÓRZ 40
WOŹNIAK BARBARA 04.12.96 UKS TS SPARTA LUBAŃ 40
WOJTUŚ PAULINA 01.10.94 UKS TS SPARTA LUBAŃ 40

mężczyźni:

1. WASYLKOWSKI NESTOR 26.02.92 LKS ODRA GŁOSKA 90
2. DOROCIŃSKI JAKUB 08.08.92 LKS ODRA GŁOSKA 85
3. ROGÓŻ GRZEGORZ 31.08.83 TOP BOLESŁAWIEC 79
4. DWORAKOWSKI RAFAŁ 08.10.92 UKS DWUNASTKA WROCŁAW 77
5-6.
BEREZIUK PIOTR 27.01.84 TKS GRANIT STRZELIN 73
DUGIEL ADRIAN 15.11.97 LKS ODRA GŁOSKA 73
7-8.
BURGER DARIUSZ 12.08.94 TKS GRANIT STRZELIN 69
RACZYŃSKI MACIEJ 08.04.92 UKS DWUNASTKA WROCŁAW 69
9-12.
CZAJA CEZARY 01.04.97 KU AZS UE WROCŁAW 62
KOŚCIELNIAK PRZEMYSŁAW 13.06.93 KU AZS UE WROCŁAW 62
BŁASZCZYK GRZEGORZ 29.12.97 KU AZS UE WROCŁAW 62
GALAS MICHAŁ 13.11.95 UKS DWUNASTKA WROCŁAW 62
13-16.
WALENCKI_W WOJCIECH 14.12.93 MKS POGOŃ GÓRA 53
JASKULSKI GRZEGORZ 07.11.65 TKS GRANIT STRZELIN 53
MOCZKO_Mi MICHAŁ 23.05.96 UKS DWUNASTKA WROCŁAW 53
MATUSZEWSKI PIOTR 22.06.92 KU AZS UE WROCŁAW 53
17-20.
ADAMCZUK_Ł ŁUKASZ 18.12.94 LZS TS ZARĘBA 44
ZAŁUSKI JAKUB 05.05.97 GLKS ORLĘTA KROSNOWICE 44
KWASZYŃSKI_P PRZEMYSŁAW 12.01.95 GLKS ORLĘTA KROSNOWICE 44
SKORUPSKI DOMINIK 21.08.90 TKS GRANIT STRZELIN 44
21-24.
WALENCKI_M MICHAŁ 17.04.91 MKS POGOŃ GÓRA 36
BUREK SZYMON 10.05.97 LKS ODRA GŁOSKA 36
LEHR MATEUSZ 17.08.85 TKS GRANIT STRZELIN 36
GIRULSKI ROBERT 17.05.74 KS AZS AM WROCŁAW 36
25-32.
BATÓG TOMASZ 12.07.75 MKS POGOŃ GÓRA 25
MOCZKO_Ma MATEUSZ 11.07.90 UKS DWUNASTKA WROCŁAW 25
MAKAJEW MACIEJ 02.11.97 LZS NYSA WOLBROMEK 25
ŁUCZYK MACIEJ 26.01.97 KU AZS UE WROCŁAW 25
MATLĄG ŁUKASZ 01.02.90 TOP BOLESŁAWIEC 25
ADAMCZUK_A ANDRZEJ 10.11.67 LZS TS ZARĘBA 25
MALINOWSKI PIOTR 26.07.95 MKSTS POLKOWICE 25
DUBIK MATEUSZ 08.07.92 MLKS SUDETY MIĘDZYLESIE 25
33-48.
ROBAK PIOTR 28.11.91 KU AZS UE WROCŁAW 17
MAJEWSKI DANIEL 19.01.98 MLKS ŚNIEŻNIK STRONIE ŚL. 17
KWASZYŃSKI_D DANIEL 13.02.97 GLKS ORLĘTA KROSNOWICE 17
KORZYŃSKI MAREK 09.07.65 TKS GRANIT STRZELIN 17
ADAMCZUK_M MATEUSZ 05.09.93 LZS TS ZARĘBA 17
ELIAS BARTOSZ 21.06.90 KU AZS UE WROCŁAW 17
DĘBSKI JERZY 13.06.56 KS AZS AM WROCŁAW 17
KUC ROMAN 12.11.83 GLKS ŚWIDNICA 17
DELIKATNY KAMIL 14.01.96 LKS ODRA GŁOSKA 17
JAKUBOWSKI TOMASZ 24.08.96 TKS GRANIT STRZELIN 17
WITKOWSKI_J JAKUB 06.09.01 MKS ROKITA BRZEG DOLNY 17
SOBKÓW ZBIGNIEW 12.05.69 TKS GRANIT STRZELIN 17
KAPŁON ANDRZEJ 10.03.72 MKS POGOŃ GÓRA 17
JÓŹWIK DAMIAN 02.02.90 MKS ROKITA BRZEG DOLNY 17
KOTYL_W WOJCIECH 29.09.96 LKS ODRA GŁOSKA 17
CZARNIECKI ROMAN 23.08.70 LZS TS ZARĘBA 17
49-64.
BIELAK SŁAWOMIR 05.08.70 MLKS SUDETY MIĘDZYLESIE 14
ZDANOWSKI PAWEŁ 30.11.83 GLKS ŚWIDNICA 14
ŚCIEŻKA ŁUKASZ 01.10.77 UKS TS SPARTA LUBAŃ 14
KULAK RYSZARD 26.11.65 GLKS ORLĘTA KROSNOWICE 14
STANEK MATEUSZ 13.02.97 TKS GRANIT STRZELIN 14
RAKOCZY_D DANIEL 10.03.98 UKS GOKIS KĄTY WROCŁ. 14
PIRÓG GRZEGORZ 11.10.67 UKS GOKIS KĄTY WROCŁ. 14
KOTYL_M MARIUSZ 02.06.95 LZS ORION BUKOWICE 14
CUCH PATRYK 04.06.97 MLKS ŚNIEŻNIK STRONIE ŚL. 14
RAKOCZY_J JACEK 03.11.68 UKS GOKIS KĄTY WROCŁ. 14


Ilość komentarzy: 6

Jerry napisał:
02 Grudnia 2012
IP: 83.11.41.*
To był wutek seniorek czy raczej kadetek i juniorek? W pierwszej 10-ce kobiet zaledwie dwie (a może nawet tylko jedna?) w wieku rzeczywiście seniorskim. Darujmy sobie wyjasnienia w rodzaju, że taka zdolna jest młodzież w dolnośląskiem. Nie ma zaplecza seniorek w tym okręgu? Dodajmy: w tym TAK DOBRZE ZARZĄDZANYM (od 43 lat przez tego samego prezesa!) OKRĘGU?

Tom&Jerry napisał:
02 Grudnia 2012
IP: 37.47.53.*
a czy kolega Jerry raczył sprawdzić limity na II OTK i ilość znajdujących się tam zawodniczek z Dolnego Śląska?

Jerry napisał:
02 Grudnia 2012
IP: 83.11.41.*
@Tom&Jerry: doliczyłem się 6. Słownie: SZEŚCIU. Uważasz że to załatwia sprawę? No, cóż... może.

lol napisał:
02 Grudnia 2012
IP: 80.51.44.*
Grzybowska, Pastor , Michorczyk, Łuczakowska, Bajor, Jończyk, Jaworska

czyli 7
Pozdrawiam

siwy napisał:
02 Grudnia 2012
IP: 83.21.117.*
mati to pograles

Chory napisał:
03 Grudnia 2012
IP: 95.40.225.*
Na głowe.Bo Dolny Sląsk ma dobrą mlodzież.Zaliczany do od 30 lat do najsilniejszych Okręgów w kraju.

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.