...

Michał Galas i Marta Chrabąszcz wygrali II WTK juniorów na Dolnym Śląsku

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 26 Listopada 2012

Michał Galas (UKS Dwunastka Wrocław) i Marta Chrabąszcz (KU AZS UE Wrocław) wygrali II WTK juniorów w woj. dolnośląskim.

klasyfikacje:

juniorzy:

1. GALAS     MICHAŁ     13.11.95     UKS DWUNASTKA     WROCŁAW     70
2. ZAŁUSKI     JAKUB     05.05.97     GLKS ORLĘTA     KROSNOWICE     66
3. ŁUCZYK     MACIEJ     26.01.97     KU AZS UE     WROCŁAW     62
4. KOTYL     WOJCIECH     29.09.96     LKS ODRA     GŁOSKA     59
5. CZAJA     CEZARY     01.04.97     KU AZS UE     WROCŁAW     57
6. BŁASZCZYK     GRZEGORZ     29.12.97     KU AZS UE     WROCŁAW     55
7. KWASZYŃSKI     DANIEL     13.02.97     GLKS ORLĘTA     KROSNOWICE     53
8. MOCZKO     MICHAŁ     23.05.96     UKS DWUNASTKA     WROCŁAW     51
9-12.
MAJEWSKI     DANIEL     19.01.98     MLKS ŚNIEŻNIK     STRONIE ŚL.     47
MALINOWSKI     PIOTR     26.07.95     MKSTS     POLKOWICE     47
MALEC     DANIEL     28.02.96     GLKS ORLĘTA     KROSNOWICE     47
SKOWRONEK     SZYMON     10.02.96     LZS NYSA     WOLBROMEK     47
13-16.
SUŁKOWSKI     KAMIL     14.07.97     TKS GRANIT     STRZELIN     39
NEBESNY     KAMIL     28.09.95     TOP     BOLESŁAWIEC     39
JAKUBOWSKI     TOMASZ     24.08.96     TKS GRANIT     STRZELIN     39
PIECZARKA     DAMIAN     22.02.96     TOP     BOLESŁAWIEC     39
17-24.
MAKAJEW     MACIEJ     02.11.97     LZS NYSA     WOLBROMEK     28
WITKOWSKI     JAKUB     06.09.01     MKS ROKITA     BRZEG DOLNY     28
ADAMCZEWSKI     BARTOSZ     09.06.97     MLKS ŚNIEŻNIK     STRONIE ŚL.     28
ŚLIWA     MATEUSZ     11.07.98     LZS ORION     BUKOWICE     28
KOŚCIAK     MACIEJ     20.03.97     SL SALOS     DZIERŻONIÓW     28
DELIKATNY     KAMIL     14.01.96     LKS ODRA     GŁOSKA     28
WALOWSKI     MATEUSZ     08.08.95     GUKS SOKÓL     JERZMANOWA     28
SKONIECZNY     ŁUKASZ     13.11.96     LKTS ZENIT     MIĘDZYBÓRZ     28
25-32.
CUCH     PATRYK     04.06.97     MLKS ŚNIEŻNIK     STRONIE ŚL.     16
SZARSKI     JACEK     11.04.95     KU AZS UE     WROCŁAW     16
TRAWICKI     DANIEL     27.04.98     LZS     WŁOSIEŃ     16
KOWALCZYK     KACPER     02.08.98     GLKS ORLĘTA     KROSNOWICE     16
KLIMEK     DAMIAN     11.06.97     LKTS ZENIT     MIĘDZYBÓRZ     16
STANEK     MATEUSZ     12.02.97     TKS GRANIT     STRZELIN     16
HUMELT     KRZYSZTOF     11.08.96     TKS GRANIT     STRZELIN     16
WENDROWSKI     WIKTOR     11.09.97     AKS     STRZEGOM     16
33-48.
RYBKA     SEBASTIAN     01.07.97     UKS SMECZ     MILICZ     10
RYSZ     MARCIN     21.10.95     GUKS SOKÓL     JERZMANOWA     10
KOTYL     MARIUSZ     02.06.95     LZS ORION     BUKOWICE     10
SIOMONIUK     KONRAD     04.09.97     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     10
KOTOWICZ     RAFAŁ     13.07.97     UKS GOKiS     KĄTY WROCŁ.     10
CAL     RADOSŁAW     26.07.96     SL SALOS     DZIERŻONIÓW     10
CUPAK     ŁUKASZ     10.06.95     TKS GRANIT     STRZELIN     10
ŁĘCZYCKI     WOJCIECH     03.06.96     MLKS VICTORIA     JELCZ-LASKOWICE     10
WITKOWSKI     TOMASZ     06.09.01     MKS ROKITA     BRZEG DOLNY     10
ŚWIRSKI     MARCIN     24.03.96     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     10
TRAWICKI     DAMIAN     27.04.98     LZS     WŁOSIEŃ     10
BERESTECKI     KRYSTIAN     13.09.97     AKS     STRZEGOM     10
ZIEMBICKI     KAROL     25.06.98     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     10
JASIŃSKI     EMIL     28.02.96     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     10
RAKOCZY     DANIEL     10.03.98     UKS GOKiS     KĄTY WROCŁ.     10
SKÓRA     SEBASTIAN     27.01.99     AKS     STRZEGOM     10
49-58.
KUDELSKI     ADRIAN     05.02.98     LZS     WŁOSIEŃ     8
WILCZOPOLSKI     RAFAŁ     24.10.97     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     8
CWENAR     ROBERT     10.06.97     UKS GOKiS     KĄTY WROCŁ.     8
KARWAN     KONRAD     05.12.95     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     8
KICIŃSKI     MACIEJ     06.05.00     UKS GOKiS     KĄTY WROCŁ.     8
JURKIEWICZ     BARTOSZ     12.01.96     GLKS ORLĘTA     KROSNOWICE     8
PRYJDA     JAN     21.09.99     MLKS VICTORIA     JELCZ-LASKOWICE     8
SZEWCZYK     MARCIN     27.02.97     UKS SMECZ     MILICZ     8
MACIUSZEK     KRYSTIAN     18.11.97     SL SALOS     DZIERŻONIÓW     8
WACH     MATEUSZ     10.09.96     LKTS ZENIT     MIĘDZYBÓRZ     8



REKLAMA Czytaj dalej



juniorki:
1. CHRABĄSZCZ     MARTA     13.06.97     KU AZS UE     WROCŁAW     70
2. WĘGRZYN     ANNA     09.01.01     MLKS ŚNIEŻNIK     STRONIE ŚL.     66
3. MATWISZYN     EWELINA     15.12.97     MKSTS     POLKOWICE     62
4. UCHNAST     AGATA     24.07.99     MKS ROKITA     BRZEG DOLNY     59
5. RYDZ     PAULINA     15.09.95     UKS DWUNASTKA     WROCŁAW     57
6. MARCHEWSKA     AGNIESZKA     14.04.95     MLKS VICTORIA     JELCZ-LASKOWICE     55
7. WOŁK     AGATA     09.03.95     LZS ORION     BUKOWICE     53
8. CIURA     ALEKSANDRA     09.05.99     MLKS ŚNIEŻNIK     STRONIE ŚL.     51
9-12.
WIERZBICKA     ANNA     01.09.96     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     47
KASENBERG     MAGDALENA     14.12.97     UKS DWUNASTKA     WROCŁAW     47
KWIATKOWSKA     URSZULA     16.11.99     MKS ROKITA     BRZEG DOLNY     47
WĘGRZYN     KATARZYNA     09.01.01     MLKS ŚNIEŻNIK     STRONIE ŚL.     47
13-16.
MATWISZYN     NATALIA     02.06.00     MKSTS     POLKOWICE     39
KRAWCZYK     PATRYCJA     03.04.96     LKTS ZENIT     MIĘDZYBÓRZ     39
GENDERA     SONIA     12.03.02     UKS "SMECZ"     MILICZ     39
ANCYPA     MARCELINA     23.01.98     MKS ROKITA     BRZEG DOLNY     39
17-24.
KWIATKOWSKA     ELŻBIETA     24.01.03     MKS ROKITA     BRZEG DOLNY     28
JARECKA     MARCELINA     28.02.02     MLKS VICTORIA     JELCZ-LASKOWICE     28
KLIMEK     ANGELIKA     08.01.01     LKTS ZENIT     MIĘDZYBÓRZ     28
BUTRYM     SANDRA     31.05.00     LZS     WŁOSIEŃ     28
KOWALCZYK     INES     21.01.96     GLKS ORLĘTA     KROSNOWICE     28
GOLANOWSKA     ANETA     05.09.96     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     28
WIERZBICKA     DOMINIKA     24.12.98     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     28
WACH     MARTYNA     26.12.98     LKTS ZENIT     MIĘDZYBÓRZ     28
25-26.
PIETKIEWICZ     MARIANNA     02.10.01     KS AZS PW     WROCŁAW     20
GAWORSKA     ZUZANNA     30.04.03     KU AZS UE     WROCŁAW     20


Ilość komentarzy: 3

SKO napisał:
27 Listopada 2012
IP: 89.174.219.*
Brawo Marta! Nareszczcie wykorzystałaś swój talent, potencjał i już znaczne umiejętności.
Sukcesów na OTK-u!

faGSDG napisał:
27 Listopada 2012
IP: 37.109.9.*
UKS !!

Do sko napisał:
27 Listopada 2012
IP: 196.219.225.*
Mega infantylne.

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.