...

Znamy zwycięzców II GP Bielska-Białej

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 20 Listopada 2012

Piotr Ostachowski, Karolina Januś, Konrad Wójcik, Karolina Tokarczyk, Michał Ostanek, Patrycja Paszek, Adam Ramenda, Aneta Olendzka-Dziendziel, Antoni Biaduń, Henryk Budzyński, Piotr Zemła i Kamil Michalik wygrali drugi turniej z cyklu Grand Prix Bielska-Białej w tenisie stołowym.

klasyfikacje:

Żacy:

1m.Ostachowski Piotr
2m.Gałka Jakub



REKLAMA Czytaj dalej



Młodziczki:
1m.Januś Karolina
2m.Januś Weronika
3m.Rogóż Bernadeta
 
Młodzicy:
1m.Wójcik Konrad
2m.Ostachowski Piotr
3m.Gałka Jakub
4m.Duraj Beniamin
5m.Ornicz Przemysław
6m.Kocur Jakub

Kadetki:
1m.Tokarczyk Karolina
2m.Januś Weronika
3m.Januś Karolina
4m.Kopeć Justyna
5m.Rogóż Bernadeta

Kadeci:

1m.Ostanek Michał
2m.Gałka Mateusz
3m.Gocki Michał
4m.Wójcik Konrad
5m.Micek Michał

Juniorki:
1m.Paszek Patrycja
2m.Tokarczyk Karolina
3m.Blachura Joanna
4m.Topór Marzena
5m.Kopeć Justyna
6m.Baczewska Sara

Juniorzy:

1m.Ramenda Adam
2m.Łodziana Maciej
3m.Krawczyk Jędrzej
4m.Ostanek Michał
5m.Caputa Michał
6.mGołda Michał
7m.Zyzański Marcelian
8m.Siwiec Michał
9m.Waliczek Dawid
10m.Trochim Paweł
11m.Gocki Michał
12m.Gocki Jan

Seniorki Open:
1m.Olendzka-DziendzielAneta
2m.Paszek Patrycja
3m.Blachura Joanna
4m.Łukaszczyk Katarzyna
5m.Graboń Magdalena

Weterani 60+:

1m.Biaduń Antoni
2m.Kaptur Wojciech
3m.Paszek Władysław
4m.Hajdusianek Stanisław
5m.Pietrzyk Andrzej
6m.Banasik Zbigniew
7m.Hojnacki Jerzy
8m.Piter Bogdan
9m.Bukowski Jan

Weterani 50-59:

1m.Budzyński Henryk
2m.Makowski Janusz
3m.Mirek Krzysztof
4m.Kufel Tadeusz
5m.Dwornik Zdzisław
6m.Tokarski Jerzy
7m.Chomicki Bogdan
8m.Kaczmarek Ryszard

Weterani 40-49:
1m.Zemła Piotr
2m.Ramenda Krzysztof
3m.Waluś Robert
4m.Ihas Jerzy
5m.Cieślar Marek
6m.Torchalski Czarek
7m.Śliwka Zdzisław
8m.Graboń Adam
9m.Gacki Dariusz
10m.Żyrek Piotr

Open:
1m Michalik Kamil
2m.Ramenda Adam
3m.Michael Daniel
4m.Olendzka-Dziendziel Aneta
5m.Dziendziel Piotr
6m.Wróbel Dariusz
7m.Ihas Jerzy
8m.Wróbel Paweł
9-12m.Mazur Paweł, Makowski Janusz, Krawczyk Jędrzej, Waluś Robert,
13-16m.Ramenda Krzysztof, Torchalski Czarek, Budzyński Henryk, Żydek Sławomir
17-24m.Kufel Tadeusz, Śliwka Zdzisław, Pietrzyk Andrzej, Mirek Krzysztof, Roszkowski Adam, Hajdusianek Stanisław, Kudelski Paweł, Paszek Patrycja,
25-32m.Graboń Adam, Hojnacki Jerzy, Gacki Dariusz, Kaptur Wojciech, Paszek Władysław, Cieślar Marek, Tokarski Jerzy, Gołąb Paweł,
33-45m.Chomicki Bogdan, Matyśkiewicz Filip, Piter Bogdan, Łukaszczyk Katarzyna, Bukowski Robert, Dwornik Zdzisław, Żyrek Piotr, Graboń Magdalena, Czart Tomasz, Żaczek Łukasz, Blachura Joanna, Bukowski Jan, Banasik Zbigniew


Ilość komentarzy: 1

sly napisał:
25 Listopada 2012
IP: 83.30.225.*
brakuje grupy +40

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.