...

Znamy najlepszych zawodników w Praszce

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 13 Listopada 2012

Paulina Cieplińska, Wojciech Droś, Kaja Szurgot, Maciej Malecha, Aleksandra Praska, Arkadiusz Młynarczyk, Cezary Pawlik, Karolina Zając, Tomasz Kubacki, Leszek Janeczek, Jan Izydorczyk i Edmund Olszowy wygrali turniej tenisa stołowego z okazji Święta Niepodległości zorganizowany w Praszce.

klasyfikacje:

ŻAK  DZIEWCZĘTA:

1. PAULINA CIEPLIŃSKA  - DALACHÓW
2. ALEKSANDRA ZAJĄC – DALACHÓW

ŻAK  CHŁOPCY:
1. WOJCIECH DROŚ - DALACHÓW
2. LEON KUNASZEWSKI - WOLCZYN
3. KORNEL POKUSIŃSKI - DORUCHÓW

MŁODZIK   DZIEWCZĘTA:
1. KAJA SZURGOT - KŁOBUCK
2. PAULINA CIEPLIŃSKA - DALACHÓW
3. MARTYNA MATYSKA – DALACHÓW
4. MARIA SAS – DALACHÓW
5. ALEKSANDRA ZAJĄC – DALACHÓW
6. ZUZANNA KOWALCZYK – KŁOBUCK
7. NATALIA SOWA – DALACHÓW
8. ANNA MALY - WOLCZYN

MŁODZIK  CHŁOPCY:
1. MACIEJ MALECHA  -  PRASZKA
2. MATEUSZ ZAJĄC -  DALACHÓW
3. KONRAD KOŁACHA  -  PRASZKA
4. FILIP PECHERCZYK – PRASZKA
5. KACPER POKUSIŃSKI  – DORUCHÓW
6. MACIEJ MROS MACIEJ- KŁOBUCK
7. ŁUKASZ PLEWA – DALACHÓW
8. CYPRIAN MORAWIAK - DALACHÓW

SZKOŁY GIMNAZJALNE – DZIEWCZĘTA:
1. ALEKSANDRA PRASKA – HERBY
2. WIKTORIA JEZIORSKA – HERBY
3. WERONIKA KNOPIK – HERBY
4. PAULINA JACHYMSKA – GANA
5. ALEKSANDRA STAŃCZYK – PRASZKA
6. SYLWIA MOSIALA – WIERZBIE

SZKOŁY GIMNAZJALNE – CHŁOPCY:
1. ARKADIUSZ MŁYNARCZYK – PRASZKA
2. KORDIAN BORGUL - ZDZIECHOWICE

ZAWODNICY ZRZESZENI:
1. Pawlik Cezary - Częstochowa
2. Głuszek Wojciech - Korfantów
3. Milde Adam – Gorzów Sl.
4. Wnęk Andrzej - Częstochowa
5. Pychyński Sławomir - Wieluń
6. Mały Szczepan - Wołczyn
7. Krzyżanek Michał - Wołczyn
8. Zatylny Dariusz - Smardy

AMATORZY  DO 20 LAT:
1. Zając Karolina - Dalachów
2. Polański Paweł – Cz-wa
3. Dubiak Konrad – Cz-wa
4. Gacka Daniel - Uszyce
5. Styglic Patryk - Uszyce
6. Waleszczynski Krzysztof – Krzepice
7. Tylski Dawid - Praszka
8. Sereda Jakub – Uszyce

AMATORZY DO 40 LAT:
1. Kubacki Tomasz - Ostrzeszów
2. Krawczyk Jaroslaw - Rędziny
3. Żurek Paweł - Złochowice
4. Michalak Rafał - Rędziny
5. Piotrowski Leszek - Krzepice
6. Pokusiński Rafał - Doruchów
7. Wilk Marek – Gorzów Sl.
8. Kunaszewski Adam - Wołczyn.

AMATORZY 40 – 49 LAT:
1. Janeczek Leszek – Działoszyn
2. Graczyk Jacek – Działoszyn
3. Ciekański Jerzy – Wola Wiązowa
4. Wawryło Sławomir - Myszków
5. Hanas Andrzej – Gorzów Sl.
6. Grzyb Jerzy - Krzepice
7. Ciesielski Marek - Grabów

AMATORZY 50 – 59 LAT:
1. Izydorczyk Jan - Opole
2. Kasendra Jan - Kępno
3. Panek Jan - Jaworzno
4. Bulak Kazimierz – Kluczbork
5. Warzecha Wincenty – Działoszyn
6. Oset Jerzy - Krzepice

AMATORZY 60 LAT I STARSI:
1. Olszowy Edmund - Praszka
2. Panek Józef - Kozłowice
3. Krzyżanowski Wojciech - Pokój
4. Gilowski Henryk - Szyszków
5. Kącki Władyslaw - Kępno
6. Krupa Tadeusz - Praszka
 


Ilość komentarzy: 1

stillo napisał:
13 Listopada 2012
IP: 91.210.242.*
Paulina trzymaj tak dalej

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.