...

Karol Gryko i Joanna Sokołowska najlepsi w II WTK kadetów na Podlasiu

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 12 Listopada 2012

Wyświetleń: 1877

Komentarzy: 2

Tagi:
WTK
kadeci
podlaskie
Podlasie
Joanna Sokołowska
Karol Gryko

Joanna Sokołowska (UKS KOKIS Kolno) i Karol Gryko (UKS Sovit Białystok) wygrali II WTK kadetów w woj. podlaskim.

klasyfikacje:

kadetki:

1. SOKOŁOWSKA    JOANNA    UKS KOKIS     KOLNO
2. CIOŁKO    ALEKSANDRA    UKS TS ÓSEMKA    BIAŁYSTOK
3. MIELNICKA    WERONIKA    UKS "SOVIT"    BIAŁYSTOK
4. GILEWSKA    DOMINIKA    UKS TS ÓSEMKA    BIAŁYSTOK
5-6.
CHMIELEWSKA    PAULINA    MKS EUROCENTR    SUCHOWOLA
SAKOWICZ    EWELINA    KU AZS PWSIP    ŁOMŻA
7-8.
LIPSKA    EWELINA    MKS EUROCENTR    SUCHOWOLA
ZIMNOCH    IZABELA    UKS "SOVIT"    BIAŁYSTOK
9-12.
HALICKA    SYLWIA    MKS EUROCENTR    SUCHOWOLA
GRYKO    KAMILA    UKS "SOVIT"    BIAŁYSTOK
DYSZKIEWICZ    GABRIELA    UKS "SOVIT"    BIAŁYSTOK
BUDENAS    KAROLINA    MLUKS MOSIR    GRAJEWO
13-16.
SOŚNIUK    WIKTORIA    LUKS KOLEJARZ    CZEREMCHA
ZABIELSKA    KLAUDIA    UKS KOKIS     KOLNO
NOWOSADKO    KAMILA    SL SALOS    SUWAŁKI
JARMOSZKO    AGNIESZKA    MKS EUROCENTR    SUCHOWOLA
17-24.
KUKLICZ    KLAUDIA    ULKS CZARNI    CZARNA BIAŁ.
SZYMANOWSKA    ZUZANNA    UKS KOKIS     KOLNO
ZAWADZKA    MONIKA    KU AZS PWSIP    ŁOMŻA
RODZIEWICZ    SYLWIA    UKS "SOVIT"    BIAŁYSTOK
PIASECKA    KLAUDIA    KU AZS PWSIP    ŁOMŻA
JAWDOSIUK    ANETA    LUKS KOLEJARZ    CZEREMCHA
KUKLICZ    KINGA    ULKS CZARNI    CZARNA BIAŁ.
GRABOWIECKA    ANNA    MKS EUROCENTR    SUCHOWOLA
25-32.
WĄDOŁOWSKA    URSZULA    KU AZS PWSIP    ŁOMŻA
OMILIANOWICZ    OLIWIA    SL SALOS    SUWAŁKI
TURKIEWICZ    SYLWIA    LUKS KOLEJARZ    CZEREMCHA
MARGOL    KATARZYNA    UKS REMIK    STARY FOLWARK
MAKOWSKA    DOMINIKA    SL SALOS    SUWAŁKI
TERLECKA    MILENA    UKS REMIK    STARY FOLWARK
BYSZCZUK    MAGDA    LUKS KOLEJARZ    CZEREMCHA
ROMAŃCZUK    ALEKSANDRA    LUKS KOLEJARZ    CZEREMCHA
33-35.
ŻUKOWSKA    WIKTORIA    ULKS CZARNI    CZARNA BIAŁ.
HOŁUBOWICZ    OLIWIA    SL SALOS    SUWAŁKI
CITKO    MAGDA    UKS TS ÓSEMKA    BIAŁYSTOK



REKLAMA Czytaj dalej



kadeci:
1.    GRYKO    KAROL    UKS "SOVIT"    BIAŁYSTOK
2.    LIPIŃSKI    MATEUSZ    KU AZS PWSIP    ŁOMŻA
3.    PISZCZATOWSKI    PAWEŁ    KTS    WYSOKIE MAZOW.
4.    MACIOROWSKI    JAKUB    UKS "SOVIT"    BIAŁYSTOK
5-6.
    URBAN    PATRYK    UKS    BIAŁOBRZEGI
    SURAL     PIOTR    UKS "SOVIT"    BIAŁYSTOK
7-8.
    BUDZISZEWSKI    JAKUB    KTS    WYSOKIE MAZOW.
    WYSZYŃSKI    SZYMON    UKS DOJLIDY    BIAŁYSTOK
9-12.
    ŻUKOWSKI    ROBERT    UKS    BIAŁOBRZEGI
    PRZYGODZKI    MARCIN    UKS "SOVIT"    BIAŁYSTOK
    MIELNICKI    JAKUB    UKS "SOVIT"    BIAŁYSTOK
    OSTASZEWSKI    JAKUB    UKS "SOVIT"    BIAŁYSTOK
13-16.
    KĘDYŚ    MARCIN    UKS "SOVIT"    BIAŁYSTOK
    WASIK     MACIEJ    KU AZS PWSIP    ŁOMŻA
    MAŁYSZKO    KAMIL    UKS "SOVIT"    BIAŁYSTOK
    LUCKIN    ADRIAN    LUKS CZARNI    CZARNA BIAŁ.
17-24.
    MIASTKOWSKI    KRZYSZTOF    MOKS SŁONECZNY STOK    BIAŁYSTOK
    MIELNICKI    ŁUKASZ    UKS "SOVIT"    BIAŁYSTOK
    MARCZYKOWSKI    MATEUSZ    MLUKS MOSIR    GRAJEWO
    PISZCZATOWSKI    MACIEJ    KTS    WYSOKIE MAZOW.
    KURLENDA     KRZYSZTOF    UKS DOJLIDY    BIAŁYSTOK
    MACIOROWSKI    KRYSTIAN    MLUKS MOSIR    GRAJEWO
    ZUBRYCKI    MATEUSZ    UKS "SOVIT"    BIAŁYSTOK
    KLEJNO    BARTŁOMIEJ    MKS EUROCENTR    SUCHOWOLA
25-32.
    CZAJKOWSKI    DAMIAN    MLUKS MOSIR    GRAJEWO
    HAPONIK    KACPER    ULKS CZARNI    CZARNA BIAŁ.
    ŁANIEWSKI    MATEUSZ    UKS    BIAŁOBRZEGI
    WIECZEŃSKI    PIOTR    UKS "SOVIT"    BIAŁYSTOK
    CHLUDZIŃSKI    TOMASZ    MLUKS MOSIR    GRAJEWO
    IWANIUK    BARTOSZ    UKS "SOVIT"    BIAŁYSTOK
    ORZECHOWSKI    PATRYK    UKS TOP 28    BIAŁYSTOK
    SKOBODZIŃSKI    KACPER    LUKS CZARNI    CZARNA BIAŁ.
33-43.
    BRONAKOWSKI    JACEK    UKS    BIAŁOBRZEGI
    BOGDANOWICZ    PAWEŁ    MLUKS MOSIR    GRAJEWO
    PIESIECKI    KAROL    UKS "SOVIT"    BIAŁYSTOK
    SZUMOWSKI    ADAM    KTS    WYSOKIE MAZOW.
    MATYS     BARTOSZ    LUKS CZARNI    CZARNA BIAŁ.
    KLEPADŁO    DOMINIK    UKS TOP 28    BIAŁYSTOK
    GRYGORUK    PIOTR    UKS DOJLIDY    BIAŁYSTOK
    ŁUKJANIUK    PAWEŁ    LUKS KOLEJARZ    CZEREMCHA
    PIETROWSKI    JAKUB    LUKS CZARNI    CZARNA BIAŁ.
    KANOZA    PIOTR    UKS    BIAŁOBRZEGI
    CZARNECKI    KRYSTIAN    LUKS CZARNI    CZARNA BIAŁ.
 


Ilość komentarzy: 2

kibic napisał:
12 Listopada 2012
IP: 46.112.88.*
Gratulacje dla dwóch Karoli z Sovitu

kibic 2 napisał:
13 Listopada 2012
IP: 109.243.34.*
graty dla asi i karola !!!

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.