...

Dobry początek Szymańskiej w Polish Open

Kategoria: Turnieje za granicą - Pro Tour / 07 Listopada 2012

Antonina Szymańska/foto by Tomasz Osiak

Wyświetleń: 1635

Komentarzy: 3

Tagi:
Antonina Szymańska
Polish Open

Antonina Szymańska bardzo udanie rozpoczęła eliminacje do turnieju głównego Polish Open 2012. Polka w dwóch pierwszych meczach odniosła dwa zwycięstwa.


REKLAMA Czytaj dalej

wyniki 1. i 2. serii eliminacji:
gr. 4: Kinga Stefańska - Yeh Tung-Yi (Tajwan) 4:1 (6:11, 16:14, 11:6, 11:7, 11:4)
gr. 5: Roksana Załomska - Li Ching Wan (Hongkong) 3:4 (8:11, 6:11, 8:11, 11:7, 11:7, 11:9, 10:12)
gr. 6: Daria Łuczakowska - Ekaterina Guseva (Rosja) 4:2 (7:11, 11:6, 11:4, 2:11, 12:10, 14:12)
gr. 7: Maja Krzewicka - Sofia Polcanova (Austria) 1:4 (7:11, 11:4, 9:11, 5:11, 7:11)
gr. 8: Magdalena Sikorska - Cheng Hsien-Tzu (Tajwan) 1:4 (9:11, 9:11, 12:10, 7:11, 6:11)
gr. 9: Katarzyna Ślifirczyk - Li Isabelle Siyun (Singapur) 4:0 (11:3, 11:0, 13:11, 11:5)
gr. 10: Monika Pietkiewicz - Yoko Hirano (Japonia) 1:4 (8:11, 7:11, 9:11, 11:7, 3:11)
gr. 11: Magdalena Szczerkowska - Anna Rossikhina (Rosja) 4:0 (11:5, 11:7, 11:5, 12:10)
gr. 12: Renata Gumula - Guan Meng Yuan (Hongkong) 0:4 (7:11, 8:11, 10:12, 8:11)
gr. 13: Agata Pastor - Anna Blazhko (Rosja) 2:4 (11:5, 13:11, 8:11, 3:11, 9:11, 13:15)
gr. 14: Katarzyna Nowocin - Lin Ye (Singapur) 0:4 (10:12, 5:11, 3:11, 7:11)
gr. 15: Antonina Szymańska - Petra Petek (Chorwacja) 4:1 (11:7, 12:10, 15:17, 12:10, 11:8)
gr. 2: Piotr Chodorski - Krisztian Nagy (Węgry) 0:4 (6:11, 4:11, 7:11, 7:11)
gr. 7: Konrad Kulpa - Fabian Akerstrom (Szwecja) 1:4 (7:11, 9:11, 9:11, 17:15, 8:11)
gr. 11: Mateusz Gołębiowski - Julien Indeherberg (Belgia) 4:2 (11:5, 11:8, 11:9, 11:13, 12:14, 11:8 )
gr. 12: Jakub Dyjas - Enzo Angles (Francja) 2:4 (5:11, 11:9, 8:11, 9:11, 11:3, 6:11)
gr. 17: Paweł Chmiel - Luka Fucec (Chorwacja) 4:0 (11:8, 11:3, 11:6, 11:9)
gr. 18: Paweł Fertikowski - Emilien VanRossomme (Belgia) 4:2 (11:8, 11:6, 8:11, 14:12, 7:11, 11:4)
gr. 25: Artur Daniel - Jiri Vrablik (Czechy) 1:4 (11:5, 8:11, 6:11, 3:11, 7:11)
gr. 26: Szymon Malicki - Marc Duran (Hiszpania) 3:4 (4:11, 5:11, 11:8, 11:7, 5:11, 11:9, 7:11)
gr. 27: Jarosław Tomicki - Antonin Gavlas (Czechy) 4:3 (11:9, 10:12, 4:11, 16:14, 11:1, 7:11, 11:6)
gr. 28: Karol Szarmach - Marcos Madrid (Meksyk) 4:1 (11:6, 12:10, 11:9, 10:12, 12:10)
gr. 29: Tomasz Lewandowski - Wong Chun Ting (Hongkong) 2:4 (6:11, 11:8, 11:3, 5:11, 2:11, 3:11)
gr. 31: Filip Szymański - Kaito Fujimoto (Japonia) 3:4 (11:7, 5:11, 6:11, 11:9, 6:11, 11:8, 7:11)
gr. 1: Marta Gołota - Ng Wing Nam (Hongkong) 1:4 (7:11, 11:8, 7:11, 1:11, 6:11)
gr. 3: Klaudia Kusińska - Lin Chia-Hui (Tajwan) 2:4 (7:11, 8:11, 11:8, 8:11, 11:5, 11:13)
gr. 4: Kinga Stefańska - Hana Bartosova (Czechy) 4:0 (11:6, 14:12, 11:6, 11:5)
gr. 5: Roksana Załomska - Aneta Kucerova (Czechy) 2:4 (11:4, 7:11, 9:11, 5:11, 11:8, 5:11)
gr. 6: Daria Łuczakowska - Kristyna Mikulcova (Czechy) 4:1 (11:8, 11:2, 11:7, 11:13, 11:7)
gr. 7: Maja Krzewicka - Eriko Kitaoka (Japonia) 0:4 (6:11, 7:11, 1:11, 4:11)
gr. 8: Magdalena Sikorska - Stefanie Christensen (Dania) 4:0 (11:2, 11:4, 11:2, 11:5)
gr. 9: Katarzyna Ślifirczyk - Yoshimi Ikeda (Japonia) 0:4 (9:11, 6:11, 3:11, 6:11)
gr. 10: Monika Pietkiewicz - Katerina Penkavova (Czechy) 4:2 (11:9, 10:12, 11:4, 4:11, 11:9, 11:4)
gr. 11: Magdalena Szczerkowska - Alice Abbat (Francja) 1:4 (5:11, 3:11, 11:6, 8:11, 4:11)
gr. 12: Renata Gumula - Svetlana Mokhnacheva (Rosja) 4:3 (11:4, 6:11, 11:2, 10:12, 8:11, 11:3, 11:9)
gr. 13: Agata Pastor - Maryia Kuchuk (Białoruś) 4:1 (9:11, 12:10, 11:6, 11:7, 12:10)
gr. 14: Katarzyna Nowocin - Camila Arguelles (Argentyna) 1:4 (11:8, 1:11, 9:11, 3:11, 3:11)
gr. 15: Antonina Szymańska - Andrea Todorović (Serbia) 4:1 (8:11, 11:5, 11:9, 11:9, 11:8)
gr. 2: Piotr Chodorski - Kristian Karlsson (Szwecja) 2:4 (11:6, 12:14, 2:11, 11:9, 9:11, 4:11)
gr. 7: Konrad Kulpa - Quentin Robinot (Francja) 2:4 (5:11, 14:12, 8:11, 12:10, 2:11, 2:11)
gr. 8: Robert Floras - Frederick Jost (Niemcy) 4:0 (11:6, 11:3, 11:5, 11:9)
gr. 12: Jakub Dyjas - Pavel Platonov (Białoruś) 2:4 (7:11, 9:11, 11:9, 11:7, 7:11, 10:12)
gr. 13: Jakub Kosowski - Dzimitry Chumakou (Białoruś) 4:0 (11:8, 11:8, 11:5, 11:9)
gr. 25: Artur Daniel - Hung Tzu-Hsiang (Tajwan) 3:4 (11:7, 9:11, 11:4, 9:11, 12:10, 7:11, 10:12)
gr. 26: Szymon Malicki - Tomas Tregler (Czechy) 2:4 (8:11, 11:9, 9:11, 2:11, 11:9, 10:12)
gr. 27: Jarosław Tomicki - Masaki Yoshida (Japonia) 2:4 (14:16, 11:13, 11:9, 11:9, 4:11, 3:11)
gr. 28: Karol Szarmach - Romain Lorentz (Francja) 0:4 (1:11, 6:11, 4:11, 9:11)
gr. 29: Tomasz Lewandowski - Martin Olejnik (Czechy) 2:4 (11:4, 7:11, 9:11, 5:11, 11:5, 9:11)
gr. 31: Filip Szymański - Aly Walaa El-Din (Egipt) 4:1 (15:13, 5:11, 11:5, 11:5, 11:9)

źródło: oficjalna strona turnieju


Ilość komentarzy: 3

- napisał:
07 Listopada 2012
IP: 195.205.139.*
Mateusz Dykowski co to za amator ogladalem i zdobył w 3 setach 8 pkt haha w 2 i 3 secie dostał do 1 rzeczywiscie poziom mlodych niesamowity haha juz nie macie kogo brac heh jego by ograł 4 ligowiec albo 3

kol napisał:
08 Listopada 2012
IP: 46.169.232.*
Marnie coś wygladaja nasi ,,Reprezentanci" na tle innych naroodowosci, ale co tu sie dziwic jak prezesem jest ktos taki jak Waissbrot...
ktory nic nie robi dla TS tylko wszystko zagarnia do wlasnej kieszeni

ehh napisał:
08 Listopada 2012
IP: 94.78.188.*
Napiszcie Mi prosze, kto wystawil tych kilku pajacow do u21 !!!! ??? wiem, że jest sporo wiecej lepszych młodzieżowców !! moge wymieniac, ale chyba kazdy wie o kogo chodzi !

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.