...

EK: Zacięty mecz w Tarnobrzegu

Kategoria: Liga profesjonalna - Ekstraklasa / 02 Października 2012

Antonina Szymańska/foto by Tomasz Osiak

Wyświetleń: 4113

Komentarzy: 6

Tagi:
ekstraklasa
GLKS Nadarzyn
4. kolejka
KTS Zamek Tarnobrzeg

W najciekawszym wtorkowym meczu ligowym na pingpongowych stołach w Polsce, KTS ZAMEK Tarnobrzeg pokonał GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn 3:2.

wyniki:

ekstraklasa mężczyzn - 3. kolejka:



REKLAMA Czytaj dalej



GKS GORZOVIA Gorzów - CONDOHOTELS MORLINY Ostróda 3:1

Radek Mrkvicka - Karol Szarmach 3:0
Martin Olejnik - Patryk Chojnowski 3:2
Szymon Kulczycki - Anthony Amalraj 0:3
Radek Mrkvicka - Patryk Chojnowski 3:1

ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz - CARBO-KOKS SILESIA Miechowice 3:0
Bartosz Such - Martin Pavlica 3:1 (11-4,9-11,13-11,13-11)
Huang Sheng Sheng - Jiri Vrablik 3:0 (14-12,11-7,11-8)
Tomislav Kolarek - Jarosław Tomicki 3:2 (11-7,7-11,7-11,11-9,12-10)

SPAR AZS Politechnika Rzeszów - UKTS ALFA BANK SPÓŁDZIELCZY Radzyń Podl. 3:0
Michał Dąbrowski - Michał Wierzchowski 3:0 (11-5,11-9,11-9)
Paweł Platonow - Anton Sopelau 3:0 (11-4,11-5,11-5)
Paweł Chmiel - Łukasz Nadolski 3:1 (11-3,9-11,11-9,11-6)

KST ENERGA - MANEKIN Toruń - DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 0:3
Chen Wang - Daniel Górak 1:3 (12-10,8-11,3-11,6-11)
Konrad Kulpa - Robert Floras 0:3 (7-11,10-12,8-11)
Jakub Dyjas - Paweł Fertikowski 2:3 (11-7,9-11,5-11,11-7,2-11)

ekstraklasa kobiet - 4. kolejka:

SKTS Sochaczew - AZS PWSIP WAŁKUSCY Łomża 3:2

Natalia Partyka - Magdalena Sikorska 3:0 (11-2,11-8,11-9)
Magdalena Szczerkowska - Dong Rui Fang 1:3 (4-11,1-11,11-9,5-11)
Natalia Gawrylczyk-Zielińska - Bingran Ren 0:3 (3-11,3-11,3-11)
Natalia Partyka - Dong Rui Fang 3:1 (11-7,8-11,11-5,11-5)
Magdalena Szczerkowska - Magdalena Sikorska 3:1 (11-8,11-8,10-12,11-3)

WARMIA ZAMER Lidzbark Warmiński - KS STELLA Gniezno 3:1

Chen Man Jing - Roksana Załomska 3:0 (11-7,11-5,11-3)
Maja Krzewicka - Emilia Kijok 2:3 (4-11,11-5,11-8,13-15,8-11)
Monika Pietkiewicz - Paulina Nowacka 3:2 (9-11,6-11,13-11,11-6,11-9)
Chen Man Jing - Emilia Kijok 3:0 (11-3,11-9,11-5)

KU AZS AJD Częstochowa - MKSTS DWSPiT Polkowice 3:1
Jing Ya Shang - Magdalena Mazur 3:0 (11-7,11-4,11-9)
Xin Yang - Katarzyna Grzybowska 0:3 (9-11,7-11,9-11)
Katarzyna Ślifirczyk - Agata Pastor 3:2 (6-11,4-11,11-9,11-6,11-8)
Jing Ya Shang - Katarzyna Grzybowska 3:2 (6-11,7-11,11-5,11-8,11-8)

KTS ZAMEK Tarnobrzeg - GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn 3:2
Renata Strbikova - Antonina Szymańska 3:1 (11-9,11-13,11-4,11-5)
Margaryta Pesotska - Yi Bin Shen 1:3 (9-11,10-12,11-4,7-11)
Malwina Kantorowicz - Klaudia Kusińska 0:3 (2-11,4-11,2-11)
Renata Strbikova - Yi Bin Shen 3:0 (11-3,12-10,14-12)
Margaryta Pesotska - Antonina Szymańska 3:1 (11-2,11-8,10-12,11-8)

KU AZS UE Wrocław - KS SPÓJNIA Warszawa 3:1
Natalia Bajor - Natalia Bąk 3:0 (11-6,12-10,11-4)
Daria Łuczakowska - Katarzyna Nowocin 3:0 (11-4,11-8,12-10)
Ada Jończyk - Alicja Leśniak 2:3 (7-11,11-8,11-5,9-11,10-12)
Natalia Bajor - Katarzyna Nowocin 3:2 (11-8,9-11,8-11,11-9,11-7)

1. liga mężczyzn - 4. kolejka:

gr. północna:


POLTAREX POGOŃ Lębork - GLKS Nadarzyn 7:3

EUROSTYL MRKS Gdańsk - MOKS Słoneczny Stok Białystok 8:2
Paweł Lemański - Piotr Zdzienicki 3:0
Marcin Ściblak - Maksymilian Kulpa 3:2
Paweł Lemański - Maksymilian Kulpa 3:0
Marcin Ściblak - Piotr Zdzienicki 3:1
Mateusz Dykowski - Dmitrij Fareitarau 0:3
Przemysław Perzyński - Jakub Fiedorczuk 3:2
Mateusz Dykowski - Jakub Fiedorczuk 2:3
Przemysław Perzyński - Dmitrij Fareitarau 3:2
Skolimowski / Ściblak - Fareitarau / Zdzienicki 3:1
Lemański / Perzyński - Kulpa / Fiedorczuk 3:2

EKO-INSTAL ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz - KS AZS AWFiS Gdańsk 9:1
Patryk Jendrzejewski - Krzysztof Zieliński 3:0
Artur Białek - Tomasz Filbrandt 3:0
Patryk Jendrzejewski - Tomasz Filbrandt 3:2
Artur Białek - Bartosz Gajek 3:0
Adrian Rybak - Kamil Tomaszuk 3:2
Zbigniew Leszczyński - Mateusz Troka 3:2
Adrian Rybak - Mateusz Troka 3:0
Zbigniew Leszczyński - Kamil Tomaszuk 3:0
Jendrzejewski / Białek - Zieliński / Gajek 1:3
Leszczyński / Rybak - Filbrandt / Troka 3:0

KS SPÓJNIA Warszawa - DOJLIDY WSFiZ Białystok 3:7
Witold Skubiszewski - Piotr Napiórkowski 3:0
Jan Olek - Zhen Meng 0:3
Witold Skubiszewski - Zhen Meng 2:3
Jan Olek - Piotr Napiórkowski 3:0
Przemysław Sałaciński - Piotr Anchim 2:3
Michał Jarosławski - Kamil Zdzienicki 1:3
Daniel Draczka - Kamil Zdzienicki 0:3
Michał Jarosławski - Piotr Anchim 3:0
Skubiszewski / Jarosławski - Meng / Zdzienicki 1:3
Olek / Sałaciński - Napiórkowski / Anchim 1:3

gr. południowa:

LKS ODRA KGHM METRACO ROEBEN Miękinia - AZS PWSZ Nysa 8:2
Jest to mecz 5. kolejki rozegrany awansem

GMKS STRZELEC Frysztak - EDBAR SPA ORKANA Lublin 1:9

1. liga kobiet - 4. kolejka:

EUROSTYL MRKS Gdańsk - ULKS Moszczenica 10:0

Agnieszka Kaczmarek - Patrycja Wiktor 3:0
Aleksandra Rzeszutek - Klaudia Jagodzińska 3:0
Agnieszka Kaczmarek - Klaudia Jagodzińska 3:0
Aleksandra Rzeszutek - Patrycja Wiktor 3:0
Agata Duda - Katarzyna Kuwerska 3:0
Marta Szymańska - Ksenia Włuczyńska 3:0
Agata Duda - Ksenia Włuczyńska 3:2
Marta Szymańska - Katarzyna Kuwerska 3:0
Rzeszutek / Kaczmarek - Wiktor / Jagodzińska 3:1
Duda / Szymańska - Włuczyńska / Kuwerska 3:0

UKS CHROBRY Międzyzdroje - GKS GORZOVIA Gorzów 9:1
Marta Smętek - Agnieszka Maluszczak 3:1
Anna Zielińska - Aleksandra Leśnicka 3:0
Marta Smętek - Aleksandra Leśnicka 3:0
Anna Zielińska - Agnieszka Maluszczak 3:0
Sylwia Składanek - Anna Kowal 3:2
Sylwia Wandachowicz - Elżbieta Rogowska 3:0
Sylwia Składanek - Elżbieta Rogowska 3:0
Adrianna Kołaszewska - Anna Kowal 0:3
Smętek / Zielińska - Kowal / Maluszczak 3:0
Kołaszewska / Wandachowicz - Leśnicka / Rogowska 3:0

LUKS WARMIA II Lidzbark Warmiński - IKTS NOTEĆ Inowrocław 1:9
Zuzanna Chrulska - Katarzyna Gieryń 3:1
Małgorzata Stramowska - Adrianna Szulc 0:3
Zuzanna Chrulska - Adrianna Szulc 1:3
Małgorzata Stramowska - Katarzyna Gieryń 2:3
Ada Górska - Agata Kaszuba 0:3
Alicja Czarnomska - Aneta Olendzka 0:3
Maja Mańkiewicz - Aneta Olendzka 1:3
Alicja Czarnomska - Agata Kaszuba 2:3
Chrulska / Górska - Olendzka / Szulc 0:3
Stramowska / Czarnomska - Kaszuba / Gieryń 0:3

gr. południowa:

AZS PWSZ Nysa - LKS BRZOSTOWIANKA Brzostek 5:5

KKTS Krosno - KTS OPTIMA Lublin 0:10

Zuzanna Koza - Renata Gumula 1:3
Patrycja Jucha - Kinga Jabłońska 0:3
Zuzanna Koza - Kinga Jabłońska 1:3
Patrycja Jucha - Renata Gumula 0:3
Anna Bińczycka - Sylwia Pawlak 0:3
Weronika Pelczar - Natalia Cięszczyk 0:3
Anna Bińczycka - Martyna Dziadkowiec 0:3
Weronika Pelczar - Sylwia Pawlak 0:3
Koza / Jucha - Dziadkowiec / Pawlak 0:3
Bińczycka / Pelczar - Gumula / Jabłońska 1:3


Ilość komentarzy: 6

Tabela Ekstrakl napisał:
02 Października 2012
IP: 79.191.56.*
Chyba brak uaktualnień pierwszy raz zapraszam na stronę pzts..

gjl napisał:
03 Października 2012
IP: 194.146.128.*
Sikora przegrywa wszystkie ważne dla Łomży mecze

skuter napisał:
03 Października 2012
IP: 83.30.206.*
Sikora czas zmienić mena IRKA.

Jerry napisał:
03 Października 2012
IP: 83.20.231.*
Ale co wyprawia z przeciwniczkami Natalka Bajor - to się w głowie nie mieści! Wygrała 3:2 z mistrzynią Polski juniorek - Kasią Nowocin! Ja nie mogę!

kibic napisał:
06 Października 2012
IP: 83.27.97.*
Mecz zacięty ale Tarnobrzeg w rezerwowym składzie.

kibic1 napisał:
09 Października 2012
IP: 84.38.80.*
Dopóki Darek Kiełb będzie głównym sparingpartnerem Tarnobrzega będą same zwycięztwa tak jak teraz

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.