...

Daria Panek i Jakub Maruszak wygrali I WTK żaków na Kujawach

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 16 Września 2012

Wyświetleń: 1839

Komentarzy: 0

Tagi:
WTK
żacy
kujawsko-pomorskie
Kujawy
Daria Panek
Jakub Maruszak

Daria Panek (LUKS Chełmno) i Jakub Maruszak (KST Elektryk Toruń) wygrali I WTK żaków w woj. kujawsko-pomorskim.

klasyfikacje:

żacy:

1. Maruszak    Jakub    TST Energa-Manekin Toruń    2002    50
2. Jarząbkowski    Paweł    TST Energa-Manekin Toruń    2002    47
3. Ciołkowski    Paweł    Olimpia Grudziądz    2002    44
4. Marchlewski    Kacper    TST Energa-Manekin Toruń    2003    42
5. Lemański    Stanisław    Krajna Sępólno    2003    40
6. Błachnio    Piotr    Piast Łasin    2004    39
7. Zakrzewski    Bartłomiej    Sokół Gniewkowo    2004    38
8. Gończewski    Kacper    Olimpia Grudziądz    2002    36
9-12.
Paczkowski    Rafał    Emdek Bydgoszcz    2003    33
Kwaśnik    Michał    Sokół Gniewkowo    2003    33
Adamczyk    Krystian    Olimpia Grudziądz    2003    33
Szyc    Hubert    Krajna Sępólno    2002    33
13-16.
Kubiak    Jędrzej    LUKS Chełmno    2003    28
Makarewicz    Mateusz    Gwiazda Bydgoszcz    2002    28
Marnocha    Patryk    Sokół Gniewkowo    2003    28
Majchrzak    Aleksander    Tytan 65 Bydgoszcz    2003    28
17-24.
Lutowski    Jakub    UKS Kusy Laskowice    2002    20
Miszczyk    Wojciech    Sokół Gniewkowo    2003    20
Leszczyński    Adrian    Gwiazda Bydgoszcz    2002    20
Cieślak    Jakub    UKS Kusy Laskowice    2002    20
Zaborowski    Konrad    LUKS Chełmno    2004    20
Chojnacki    Piotr    Start Lubraniec    2002    20
Jędrychowski    Olaf    LUKS Chełmno    2003    20
Steczeń    Mikołaj    LUKS Chełmno    2003    20
25-32.
Kocik    Fryderyk    Krajna Sępólno    2002    11
Błachowicz    Mikołaj    UKS Kusy Laskowice    2003    11
Chudecki    Patryk    UKS Kusy Laskowice    2002    11
Skowroński    Mateusz    LUKS Chełmno    2003    11
Szymczak    Łukasz    UKS Kusy Laskowice    2002    11
Kokoszko    Kacper    UKS Kusy Laskowice    2002    11
Koniarski    Igor    UKS Kusy Laskowice    2003    11
Szymański    Jan    Start Lubraniec    2002    11
33-34.
Plutowski    Kacper    UKS Kusy Laskowice    2002    7
Jagodziński    Mateusz    LUKS Chełmno    2006    7



REKLAMA Czytaj dalej



żaczki:
1. Panek    Daria    LUKS Chełmno
2. Adamska    Wiktoria    Tytan 65 Bydgoszcz
3. Płachta    Weronika    LUKS Chełmno
4. Sikorska    Zuzanna    Tytan 65 Bydgoszcz
5. Sikorska    Julia    Tytan 65 Bydgoszcz
6. Kocoń    Roksana    LUKS Chełmno
7. Lange     Lilia    Tytan 65 Bydgoszcz
8. Wachowska    Sara    UZTS Barcin
9-12.
Piłat    Agnieszka    LUKS Chełmno
Kaczmarek    Weronika    UZTS Barcin
Krukowska    Antonina    LUKS Chełmno
Forney    Agata    LUKS Chełmno
13-16.
Ligmanowska    Julia    UKS Kusy Laskowice
Grzybowska    Natalia    UKS Kusy Laskowice
Nogalska    Agata    LUKS Chełmno
Dajewska    Weronika    LUKS Chełmno
17-24.
Grzybowska    Natalia    UKS Kusy Laskowice
Błach    Amelia    UKS Kusy Laskowice
Rujner    Martyna    UKS Kusy Laskowice
Palmowska    Oliwia    LUKS Chełmno
Wrzeszczyńska    Natalia    UKS Kusy Laskowice
Wierzchucka    Rozalia    Krajna Sępólno
Żukowska    Marta    UKS Kusy Laskowice
Drąg    Marta    LUKS Chełmno
25-32.
Róg    Wiktoria    UKS Kusy Laskowice
Kijewska    Dominika    Start Lubraniec
Partyka    Dominika    UKS Kusy Laskowice
Suchomska    Małgorzata    UKS Kusy Laskowice
Papierowska    Angelika    UKS Kusy Laskowice
Korzeńska    Małgorzata    LUKS Chełmno
Kilanowska    Emilia    UKS Kusy Laskowice
Piątkowska    Daria    UKS Kusy Laskowice


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.