...

Sonia Gendera i Oskar Opyd wygrali I WTK młodzików na Dolnym Śląsku

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 03 Września 2012

Sonia Gendera (UKS Smecz Milicz) i Oskar Opyd (ULKS Ursus Złotoryja) wygrali I WTK młodzików na Dolnym Śląsku.


REKLAMA Czytaj dalej

klasyfikacje:

młodziczki:

1. GENDERA SONIA 12.03.02 UKS "SMECZ" MILICZ 50
2. BUTRYM SANDRA 31.05.00 LZS WŁOSIEŃ 47
3. MATWISZYN NATALIA 02.06.00 MKSTS POLKOWICE 44
4. CHRABĄSZCZ MILENA 19.11.02 MKS ROKITA BRZEG DOLNY 42
5. MALICHA NATALIA 05.05.01 KS AZS PW WROCŁAW 40
6. KWIATKOWSKA ELŻBIETA 24.01.03 MKS ROKITA BRZEG DOLNY 39
7. GAWORSKA ZUZANNA 30.04.03 KU AZS UE WROCŁAW 38
8. JARECKA_Mr MARCELINA 28.02.02 MLKS VICTORIA JELCZ-LASKOWICE 36
9-12.
KLIMEK ANGELIKA 08.01.01 LKTS ZENIT MIĘDZYBÓRZ 33
ŻYWIECKA AGNIESZKA 16.01.01 KU AZS UE WROCŁAW 33
PIETKIEWICZ MARIANNA 02.10.01 KS AZS PW WROCŁAW 33
SAJEWSKA MARTYNA 04.02.02 GOKIS KĄTY WROCŁ. 33
13-16.
BAJAKA KAROLINA 21.12.00 MLKS VICTORIA JELCZ-LASKOWICE 28
NEBESNA MARTA 14.12.00 TOP BOLESŁAWIEC 28
SATŁAWA_Ad ADRIANNA 21.11.02 GLKS ORLĘTA KROSNOWICE 28
PIECH SANDRA 03.05.00 KS AZS PW WROCŁAW 28
17-24.
PETRUŚ_M MARIKA 02.08.02 LKS ODRA GŁOSKA 20
BARTKÓW_M MAGDALENA 06.06.00 MKSTS POLKOWICE 20
PRZYLIBSKA KINGA 24.11.01 KU AZS UE WROCŁAW 20
ŁADNO KATARZYNA 04.09.00 TKS GRANIT STRZELIN 20
OLBIŃSKA JULIA 17.06.01 LKS ODRA GŁOSKA 20
SATŁAWA_Al ALEKSANDRA 05.02.04 GLKS ORLĘTA KROSNOWICE 20
SOŁOTWIŃSKA OLWIA 11.10.02 GLKS ORLĘTA KROSNOWICE 20
PETRUŚ_N NIKOLA 31.12.00 LKS ODRA GŁOSKA 20
25-32.
BARTKÓW_N NATALIA 06.11.02 MKSTS POLKOWICE 11
POCHROŃ MAGSDALENA 22.07.03 KS AZS PW WROCŁAW 11
SARWA ANNA 04.01.02 LZS ORION BUKOWICE 11
WALOWSKA WIKTORIA 08.12.00 GUKS SOKÓŁ JERZMANOWA 11
JAGIELSKA KLAUDIA 18.03.05 MKS ROKITA BRZEG DOLNY 11
PASTUSZAK MARTYNA 02.07.02 MKSTS POLKOWICE 11
PASTUCHA OLIWIA 10.11.00 MKSTS POLKOWICE 11
NOWAK KAROLINA 14.11.04 KS AZS PW WROCŁAW 11
33-39.
RAK WIKTORIA 10.07.05 MKS ROKITA BRZEG DOLNY 6
FRĄSZCZAK AGNIESZKA 09.01.02 KS AZS PW WROCŁAW 6
KUCHARSKA PAULINA 07.11.03 LZS ORION BUKOWICE 6
KASPERKIEWICZ KATARZYNA 06.06.05 MKS ROKITA BRZEG DOLNY 6
WIŚNIEWSKA ALEKSANDRA 29.09.04 MKS ROKITA BRZEG DOLNY 6
MUSIAŁ NINA 01.08.01 MKS ROKITA BRZEG DOLNY 6
JARECKA_Ml MALWINA 08.03.06 MLKS VICTORIA JELCZ-LASKOWICE 6

młodzicy:

1. OPYD OSKAR 28.11.01 ULKS URSUS ZŁOTORYJA 50
2. WITKOWSKI_T TOMASZ 06.09.01 MKS ROKITA BRZEG DOLNY 47
3. KICIŃSKI MACIEJ 06.05.00 GOKIS KĄTY WROCŁ. 44
4. KOT DOMINIK 04.07.02 MKS ROKITA BRZEG DOLNY 42
5. JAKUBOWSKI JACEK 05.06.01 TKS GRANIT STRZELIN 40
6. ŻYCHOWSKI JAKUB 06.01.00 MKS NYSA KŁODZKO 39
7. KOLEŚNIAK ERYK 28.06.02 MKS ROKITA BRZEG DOLNY 38
8. BŁACHUTA KACPER 27.04.02 TKS GRANIT STRZELIN 36
9-12.
JANKOWICZ MATEUSZ 19.11.00 MKS NYSA KŁODZKO 33
WAPIŃSKI MACIEJ 28.09.01 MKS ROKITA BRZEG DOLNY 33
RYDZ PATRYK 21.03.01 UKS DWUNASTKA WROCŁAW 33
SZUMERA BARTŁOMIEJ 19.04.00 LKS ODRA GŁOSKA 33
13-16.
KOZŁOWSKI BARTŁOMIEJ 15.12.03 GLKS ORLĘTA KROSNOWICE 28
ZIELIŃSKI TOBIASZ 12.06.04 TKS GRANIT STRZELIN 28
KASZUBA KACPER 06.08.00 MKS NYSA KŁODZKO 28
WNĘK STANISŁĄW 15.10.04 TKS GRANIT STRZELIN 28
17-24.
UCHEREK ADAM 14.06.02 GOKIS KĄTY WROCŁ. 20
ZAŁUSKI MICHAŁ 21.08.03 GLKS ORLĘTA KROSNOWICE 20
KRĘCICHWOST PIOTR 27.07.00 ULKS URSUS ZŁOTORYJA 20
KĘDZIERSKI JEREMIASZ 24.01.00 SLSO SALOS DZIERŻONIÓW 20
WINTER ERYK 11.03.00 TOP BOLESŁAWIEC 20
WAŚNIEWSKI MAKSYMILIAN 17.03.01 LKS ODRA GŁOSKA 20
KOPEĆ_T TYMOTEUSZ 25.05.01 MKS NYSA KŁODZKO 20
WOŹNIAK KAROL 04.05.02 KS AZS PW WROCŁAW 20
25-32.
BEDNARZ MARCEL 11.04.00 SLSO SALOS DZIERŻONIÓW 11
GOLEŃSKI_J JAN 02.03.01 TOP BOLESŁAWIEC 11
KOPEĆ_M MICHAŁ 12.12.02 MKS NYSA KŁODZKO 11
DYKIEL KRZYSZTOF 25.07.02 GOKIS KĄTY WROCŁ. 11
GOLEŃSKI_A ADAM 14.07.02 TOP BOLESŁAWIEC 11
GRZYMISŁAWSKI EMIL 01.08.02 ULKS URSUS ZŁOTORYJA 11
SZEWC JONASZ 22.01.02 MKS ROKITA BRZEG DOLNY 11
GŁAZOWSKI KACPER 14.04.05 TKS GRANIT STRZELIN 11
33-42.
ZAŁUDZKI MACIEJ 20.06.00 GUKS SOKÓL JERZMANOWA 6
WĄSIK SEBASTIAN 17.08.00 TOP BOLESŁAWIEC 6
MARMOL MICHAŁ 05.10.00 SLSO SALOS DZIERŻONIÓW 6
PIASECKI EMIL 22.09.03 LKS ODRA GŁOSKA 6
CHMIELOWIEC JAKUB 04.08.00 MKS NYSA KŁODZKO 6
PAŹ KACPER 18.12.04 LZS ORION BUKOWICE 6
NOWACKI MATEUSZ 01.01.01 LKTS ZENIT MIĘDZYBÓRZ 6
JAKUBCZAK JAKUB 25.06.04 MKS ROKITA BRZEG DOLNY 6
KUBIAK OLIWIER 17.12.02 TKS GRANIT STRZELIN 6
KLIMEK_P PIOTR 18.11.04 LKTS ZENIT MIĘDZYBÓRZ 6


Ilość komentarzy: 1

kibol napisał:
05 Września 2012
IP: 178.235.132.*
Poziom zawodów słaby ale gratulacje dla najlepszych

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.