...

KS ATS Warszawa wycofał się z 1. ligi!

Kategoria: Liga profesjonalna - I liga / 24 Lipca 2012

Wyświetleń: 4812

Komentarzy: 21

Tagi:
1. liga
PZTS
KS ATS Warszawa

Uważamy, że niezbędna jest powszechna dyskusja o odpowiedzialności klubów sportowych za jakość rozgrywek.

Bezwolne poddanie się dyktatowi ludzi dla których sport oznacza tylko możliwość zamanifestowania swojej władzy, dla których "współzawodnictwo sportowe" to możliwość administracyjnej manipulacji wynikiem sportowym, dla których zasady, reguły to swobodna wymiana zdań, które w każdej chwili można dopasować do właściwego zapotrzebowanego wyniku. Dla tego celu są ONI w stanie posunąć się by pod osłoną nocy, zmienić regulaminy z mocą wsteczną.

Tak działo się w latach komuny, nie przypuszczaliśmy, że to się wydarzy teraz, w demokratycznej Polsce. Rezygnacja sponsorów zmusiła nas do opuszczenia rozgrywek sportowych, gdyż bez nich nie da się uprawiać profesjonalnego sportu na wysokim poziomie.  Jak wynika z naszego oświadczenia, nie potrafimy zagwarantować niezmienności wyniku, gdyż fakty mówią, że PZTS potrafi  kształtować rzeczywistość do własnych potrzeb. Taka magia to nie nasza liga, a nasi sponsorzy to nie prestidigitatorzy. Nie namawiamy do protestów, gdyż to wasza osobista postawa moralna, etyczna, decyduje o ocenie zjawisk które zaszły pod koniec sezonu 2011/2012 w rozgrywkach centralnych PZTS. REKLAMA Czytaj dalejŻyczymy wam sukcesów w rozgrywkach w których uczestniczycie, życzymy niezmienność reguł i zasad które regulują te rozgrywki.

z poważaniem
KS ATSIlość komentarzy: 21

ks ats napisał:
24 Lipca 2012
IP: 31.11.133.*
panie Pawle w załączniku jest pismo, warto by je było załączyć

obserwator napisał:
24 Lipca 2012
IP: 83.18.114.*
Jest to wyjście ( jedno z wielu )umożliwiające wymuszenie zmian w PZTS-ie.
Jak widać na przykładach ( sprawa orzełka na koszulkach czy sprawa Polonii Warszawa ) zjednoczenie ludzi zainteresowanych ts może te zmiany spowodować. Może nie bojkot rozgrywek, może jeszcze nie teraz, bo już prawie początek sezonu. Może w przyszłym sezonie trzeba zastosować manewr ATS-u i zawiesić członkostwo w PZTS-ie. Jeżeli zrobią to kluby największe w Polsce ( ale nie tylko ) to to musi przynieść efekty. Może na początek koszulki dla zawodników z napisem ,, Nie popieram PZTS-u ,, zakładane przed każdym oficjalnym meczem ?? A może inne formy nacisku ?? Jakie są wasze propozycje ??

asd napisał:
24 Lipca 2012
IP: 83.29.231.*
przykro mi to mówić, ale pewnie panowie z PZTSu z tak pięknie sformułowanego tekstu nic nie zrozumieją...

PawelG napisał:
24 Lipca 2012
IP: 212.50.20.*
nie dostalem zalacznika

obserwator napisał:
24 Lipca 2012
IP: 193.34.52.*
czy aby pan Filip nie będzie grał w beniaminku I ligi Słopnice ?

obserwator 1 napisał:
24 Lipca 2012
IP: 193.34.52.*
czy aby pan Filip nie będzie grał w beniaminku I ligi Słopnice ?

Do klesiów z Gd napisał:
24 Lipca 2012
IP: 95.48.148.*
A teraz zmiana. Nic ująć nic dodać.Pan Małecki na Prezesa

siemion napisał:
24 Lipca 2012
IP: 95.6.42.*
Wydaje mi się trochę niepoważne, takie stawianie sprawy. Straciliście sponsora i to jest główny powód rezygnacji. Niepotrzebnie dopisujecie do tego ideologię. Skoro macie młodzież, to nią zagrajcie. To napewno ograniczy koszty Waszej gry w I lidze.

zawodnik napisał:
24 Lipca 2012
IP: 89.69.135.*
a moze wszystkie kluby powinny sie wycofac, powinnlismy sie zlaczyc w tych czsach i zamanifestować naszą wiare w lepsze czasy...

marian napisał:
25 Lipca 2012
IP: 83.22.187.*
Siemion ma rację. Nie mają kasy i zwalają na związek swoją nieudolność i nierzetelność. Ponoć mają wiele długów i pewnie dlatego żaden sponsor nie chce płacić za długi panów prezesów z ateesu. Pan Jerry Piwowarski jak zwykle odwraca kota ogonem. Mistrz krętactwa.

Kolo napisał:
25 Lipca 2012
IP: 87.205.9.*
Siemion ma rację, skoro nie mają sponsorów to teraz mogą zwalić na wszystko. Trzeba było się wycofać zaraz po tych zmianach to wtedy ta cała gadka byłaby wiarygodna.

czytamy napisał:
25 Lipca 2012
IP: 87.206.248.*
jednak trzeba umieć czytać, przecież główny zarzut dotyczy tego, że pzts może w każdej chwili zmienić wynik sportowy, i to dlatego sponsorzy się wycofali, tak to czytam.
jeżeli klub ma ambicje utrzymanie poziomu sportowego na dobrym poziomie i próbę awansu, to musi się posiłkować najemnymi zawodnikami, granie własnym zawodnikami widocznie klub doszedł do wniosku, że ich poziom to 2 liga i nie warto wystawiać na bicie nieogranych młodych.
w całym tym zajściu widać więcej rozsądku u sponsorów którzy ocenili realnie sytuację, zaś klub dokonał samooceny swych warunków i podjął właściwa decyzje.
Innej ocenie podlega to co się dzieje w PZTS, jeżeli faktycznie dokonuje się zmiany regulaminu z dziadzieniem wstecz to jest wielki skandal, i o tym trzeba dyskutować.

miecio napisał:
25 Lipca 2012
IP: 83.22.187.*
Sponsor się wycofał (jak był) bo nie chciał brać udziału i być umaczanym w awanturnictwie Jerrego Piwkowarskiego. Skoro kogoś stać na podróżowanie po Ameryce to może sam zasponsorować a nie wyciągać kasę dla amatorszczyzny jaką jest ten klub. Za rok już go najprawdopodobniej nie będzie i winny będzie znowu PZTS albo ktoś inny. Prezesi ATS są przecież cacy.

kibic napisał:
25 Lipca 2012
IP: 95.41.97.*
Muszę niestety również postawić się za tymi którzy twierdzą, że ATS chce zwalić swoje problemy na barki PZTS. Sponsorzy się wycofali, bo ATS nic im nie oferował z własnej strony. Mając takiego awanturnika w klubie szanse na pozyskanie środków prywatnych jest niewielka ... ...

krzysztof p. napisał:
25 Lipca 2012
IP: 77.254.43.*
gdy czytam wpisy Miecia, kibica, to smutek ogarnia mnie na pustogłowie obydwu autorów. jeden związany z centrala (być może i z samej centrali) drugi nic samodzielnego, smutek, smutek, smuta ogarnia. czy trzeba tłumaczyć dlaczego, dlaczego jakiś zazdrośnik wytyka moje wojaże po świecie, przecież są za moje ciężko zapracowane pieniądze, nie funduje mi ich PZTS.
Obronna PZTS jak "przysłowiowej Częstochowy" w wykonaniu co niektórych wpisatieli, obraża zdrowa cześć społeczeństwa. Rodzi się pytanie, kto tak od kilku lat kombinuje w tym związku, ze jest coraz gorzej, dlaczego jest tylko 10000 licencji, a nie 20000 jak było, różnych dlaczego można mnożyć i mnożyć, być może jest na to przyzwolenie, ale nie moje. i to na tyle z innych głupot wpisywanych nie będę się tłumaczył, bo z głupota nie da się wygrać!!!

++ napisał:
26 Lipca 2012
IP: 212.160.172.*
Ciekawe, jak z nowej sytuacji cieszą się ci co awans wypracowali na stołach. Zastanawia mnie też, dlaczego Grodzisk i Tarnobrzeg nie wycofały się w geście solidarności z klubem z Warszawy i w proteście przeciwko działaniom zarządu PZTS?

Ciekawy napisał:
26 Lipca 2012
IP: 86.148.170.*
A kto wejdzie na miejsce ATSu do pierwszejligi??

bardziej ciekaw napisał:
26 Lipca 2012
IP: 31.11.133.*
z pisma ats wynika ze pzts dokonal jakis zmian w regulaminie dzialajace wstecz. czy ktos moglby to wyjasnic, bo problem chyba wlasnie tego dotyczy. jezeli jest to prawda ze zmieniono regulamin pod kogos to calkowicie zrozumialy jest protest tego klubu. co do poparcia tego protestu, trzeba miec wysokie poczucie uczciwosci by zauwazyc te niuanse moralne o jakich napisal ats, a wiekszosc prowadzacych kluby to lesne dziadki o takich samych normach etycznych jak panowie z pzts.
kto ma racje, to pokaze przyszlosc!!!!

*** napisał:
27 Lipca 2012
IP: 195.114.180.*
W historii polskich lig wycofywały się już dziesiątki drużyn ale żadna swojej nieudolności organizacyjnej nie zwalała na PZTS. To paranoja i początek końca tego klubu.

ciekawy napisał:
27 Lipca 2012
IP: 31.11.133.*
byc moze masz racje, tylko nigdy jeszcze w historii pzts nikt nie sfalszowal wynikow ligowych, kogo chronic, ats czy pzts

wszyscy to wied napisał:
28 Lipca 2012
IP: 178.36.129.*
Doskonale wiemy, że PZTS to smieszna organizacja. Nie raz widziałem ich załosne decyzje i postanowienia. Nie gram juz w ten sport więc mnie to nie dotyczy, aczkolwiek fajnie by było gdyby kiedyś się coś zmieniło wśród leśnych dziadków. pozdrawiam

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.