...

Wyniki I Grand Prix Bielska-Białej

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 06 Czerwca 2012

Agata Paszek, Karolina Januś, Dawid Dziembała, Michał Pszonka, Patrycja Paszek, Adam Ramenda, Aneta Olendzka, Piotr Zemła, Tadeusz Durka, Marian Strzałka i Kamil Michalik wygrali pierwszy turniej z cyklu Grand Prix Bielska-Białej w tenisie stołowym.

klasyfikacje:

ŻACY/KI:

1miejsce: Paszek Agata
2miejsce: Wiecheć Adrian
3miejsce: Libiszewski Grzegorz
4miejsce: Paździór Krzysztof
5miejsce: Ostachowski Piotr
6miejsce: Hławiczka Edward



REKLAMA Czytaj dalej



MŁODZICZKI:
1miejsce: Januś Karolina
2miejsce: Januś Weronika
3miejsce: Szymura Wiktoria
4miejsce: Paszek Agata
5miejsce: Graboń Magdalena

MŁODZICY:
1miejsce: Dziembała Dawid
2miejsce: Pszczółka Bartłomiej
3miejsce: Wiecheć Adrian
4miejsce: Hławiczka Grzegorz
5-6miejsce: Rucki Patryk, Sowa Jakub
7-8miejsce: Paździór Krzysztof, Libiszewski Grzegorz
9-11miejsce: Ostachowski Piotr, Ostachowski Bartłomiej, Hławiczka Edward

KADECI:
1miejsce: Pszonka Michał
2miejsce: Dziembała Dawid
3miejsce: Misiniec Łukasz
4miejsce: Pszczółka Bartłomiej
5miejsce: Sowa Jakub
6miejsce: Hławiczka Grzegorz
7miejsce: Rucki Patryk
8miejsce: Micek Michał

KADETKI:

1miejsce: Januś Karolina
2miejsce: Januś Weronika
3miejsce: Szymura Wiktoria
4miejsce: Morys Julia
5miejsce: Tomzik Kinga
6miejsce: Graboń Magdalena
7miejsce: Herma Anna

JUNIORKI:

1miejsce: Paszek Patrycja
2miejsce: Blachura Joanna
3miejsce: Morys Julia
4miejsce: Staniek Dorota
5miejsce: Skoczylas Paulina
6miejsce: Herma Marta

JUNIORZY:
1miejsce: Ramenda Adam
2miejsce: Zyzański Marcelian
3miesjce: Dziembała Dominik
4miejsce: Szymura Adrian
5miejsce: Wiecheć Klaudiusz
6miejsce: Micek Michał

SENIORKI:
1miejsce: Olendzka Aneta
2miejsce: Białowąs Katarzyna
3miejsce: Paszek Patrycja
4miejsce: Blachura Joanna
5-6miejsce: Krzok Joanna, Baczewska Barbara
7-8miejsce: Graboń Magdalena, Łukaszczyk Katarzyna
9miejsce: Januszko Renata

WETERAN 40-49:
1miejsce: Zemła Piotr
2miejsce: Wiża Roman
3miejsce: Ihas Jerzy
4miejsce: Ramenda Krzysztof
5-6miejsce: Pełka Jerzy, Kaczorek Marek
7-8miejsce: Urbaniec Radim, Skacelik Richard
9-12miejsce: Cieślar Marek, Skacelik Franciszek, Torchalski Czarek, Graboń Adam

WETERANI 50-59:

1miejsce: Durka Tadeusz
2miejsce: Lewczuk Mirosław
3miesjce: Madej Bogusław
4miejsce: Nowakowski Witold
5-6miejsce: Kufel Tadeusz, Budzyński Henryk
7-8miejsce: Kachno Wiktor, Sanetra Andrzej
9-11miejsce: Dwornik Zdzisław, Milan Weber, Tokarski Jerzy

WETERANI 60+:
1miejsce: Strzałka Marian
2miesjce: Biaduń Antoni
3miejsce: Kaptur Wojcieh
4miejsce: Hojnacji Jerzy
5-6miejsce: Wisiński Eugeniusz, Bednarz Jan
7-8miejsce: Pietrzyk Andrzej, Piter Bogdan
9-12miejsce: Maślanka Włodzimierz, Żyrek Edward, Szwab Antoni, Hajdusianek Stanisław
13miejsce: Paszek Władysław

OPEN:
1miejsce: Michalik Kamil
2miesjce: Michael Daniel
3miesjce: Zemła Piotr
4miejsce: Wróbel Dariusz
5-6miejsce: Durka Tadeusz, Ramenda Adam
7-8miejsce: Olendzka Aneta, Strzałka Marian
9-12miejsce: Madej Bogusław, Jakubiec Krzysztof, Burkacki Mateusz, Giza Bartosz
13-16miejsce: Machej Adrian, Nowakowski Witold, Skacelik Franciszek, Rucki Sylwester
17-24miejsce: Wiża Roman, Lewczuk Mirosław, Pełka Jerzy, Kaczorek Marek, Skacelik Richard, Urbaniec Radim, Chwedyna Łukasz, Ihas Jerzy
25-32miejsce: Graboń Adam, Krzok Joanna, Żydek Sławomir, Budzyński Henryk, Białowąs Katarzyna, Dziendziel Piotr, Szwab Antoni, Ramenda Krzysztof
33-48miejsce: Czart Tomasz, Olencki Robert, Milan Weber, Brak Sławomir, Bednarz Jan, Cieślar Marek, Torchalski Czarek, Broniszewski Jerzy, Marciniec Grzegorz, Broniszewski Michał, Żyrek Edward, Zyzański Marcelian, Pietrzyk Andrzej, Hajdusianek Stanisław, Tokarski Jerzy, Wisiński Eugeniusz
49-62miejsce: Hojnacki Jerzy, Dwornik Zdzisław, Paszek Władysław, Graboń Magdalena, Klajman Krzysztof, Kaptur Wojciech, Maślanka Włodzimierz, Kachno Wiktor, Piter Bogdan, Gołąb Paweł, Blachura Joanna, Baczewska Barbara, Paszek Piotr, Łukaszczyk Katarzyna


Ilość komentarzy: 12

xl napisał:
07 Czerwca 2012
IP: 83.29.92.*
fajny turniej, mocna obsada

Tomas Włocławek napisał:
07 Czerwca 2012
IP: 77.91.56.*
Gratulacje dla Agaty i Patrycji Paszek pozdrawiam

zawodnik napisał:
07 Czerwca 2012
IP: 195.222.112.*
ile jest tych GP?

zawodnik napisał:
07 Czerwca 2012
IP: 83.7.4.*
cztery

Uczestnik napisał:
07 Czerwca 2012
IP: 212.106.167.*
Ja słyszałem ze są trzy turnieje w tym roku...

zawodnik napisał:
07 Czerwca 2012
IP: 83.4.52.*
jeszcze sa trzy we wrzesniu, pazdzierniku i grudniu a jeden juz sie odbył to razem cztery

m-ce napisał:
08 Czerwca 2012
IP: 37.225.169.*
gratki Januski

magic napisał:
08 Czerwca 2012
IP: 195.222.112.*
W ilu kategoriach można grać? No i czy wszystkie turnieje liczą się do ogólnej kwalifikacji czy można jakiś opuścić?

zawodnik napisał:
08 Czerwca 2012
IP: 83.4.52.*
z tego co wiem licza sie wszystkie mozna grac w dwóch kategoriach

tenisista96 napisał:
08 Czerwca 2012
IP: 37.47.163.*
masz racje można grać w dwóch kategoriach i liczą się wszystkie

Beny napisał:
08 Czerwca 2012
IP: 37.47.163.*
karolina januś to moja koleżanka

Czarny Koń napisał:
14 Czerwca 2012
IP: 89.70.56.*
Co Daniossss jest w gazie

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.