...

Grand Prix wraca do Bielska-Białej

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 19 Kwietnia 2012

Wyświetleń: 2245

Komentarzy: 3

Tagi:
Bielsko-Biała
Grand Prix Bielska-Białej

Po dwóch latach przerwy wraca do Bielska-Białej - Grand Prix w tenisie stołowym. Grand Prix w Bielsku-Białej ma swoją 12 letnią historię. W turniejach w Bielsku-Białej zaczynali swoją pingpongową karierę m.in. Artur Białek, Łukasz Pietraszko, Mateusz Zagajewski, którzy dziś grają w 1. lidze.


REKLAMA Czytaj dalej

W hali w Bielsku-Białej można było zobaczyć również starsze pokolenie zawodników Jarosława Góralika, Bogdana Madeja, Mariana Strzałkę, Henryka Grabowskiego, którzy w swojej karierze grali w I lidze (dzisiejsza ekstraklasa) Dzięki zaangażowaniu Pana Ryszarda Radwana Naczelnika Wydziału Kultury Fizycznej i Turystyki UM oraz niezbędnego wsparcia finansowego, w Bielsku-Białej będzie można znowu zobaczyć i zagrać z Mistrzami Polski weteranów, byłymi zawodnikami ekstraklasy i I ligi oraz sprawdzić swoje umiejętności w młodszych kategoriach wiekowych skierowanych do dzieci. i młodzieży. Współorganizatorem zawodów będzie Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu

i Rekreacji, który znany był z profesjonalnego prowadzenia poprzednich edycji Grand Prix. Na pewno i tym razem będzie się starał aby utrzymać ten poziom, tym bardziej, że w jego szeregach mają osoby wywodzące się z tenisa stołowego. Pierwszy turniej nowej edycji odbędzie się 2 i 3 czerwca. W pierwszym dniu zagrają dzieci i młodzież, w drugim seniorzy/ki  open i weterani. Kolejne trzy turnieje planowane są od września do grudnia. Szczegóły dotyczące regulaminu oraz miejsca rozgrywek na stronie BBOSiR-u. www.bbosir.bielsko.pl. Serdecznie zapraszamy.
 
Paweł Mazur


Ilość komentarzy: 3

ziom napisał:
19 Kwietnia 2012
IP: 213.17.159.*
Bardzo dobra inicjatywa. Przez ten turniej przewinęło się wielu dobrych zawodników. Kiedyś prawie cała czołówka Śląska jeździła na te turnieje. Młodzież musi mieć miejsce, by się ogrywać (Białek chyba tam zebrał najwięcej doświadczenia jak był dzieckiem).

Zorak napisał:
19 Kwietnia 2012
IP: 83.5.245.*
To super nowina ,nawet w czerwcu można zagrać , tylko czemu nie było do tej pory kategori senior amator ?skoro dla 2-3 pań robicie kategorie to spokojnie możecie zrobić dla mężczyzn apel z tego miejsca do organizatorów wstyd i chańba że ważniesze są 2-3 baby i goście ze śląska niż lokalni amatorzy , ogarnijcie się !

amator z poza l napisał:
20 Kwietnia 2012
IP: 87.105.133.*
Zorak Ty się stuknij w główkę deską zanim coś jeszcze chlapniesz . - i wcale nie jesteś przedstawicielem bielskich amatorów. Bo Ci w odróżnieniu od Ciebie mają pełny szacunek zarówno dla Pań jak i gości ze Śląska. Masz ligę i osiedlowe turnieje to tam sobie graj a nie trzęś portkami przed kobietami

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.