...

Weronika Pelczar i Antoni Rejterowski najlepszymi żakami na Podkarpaciu!

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 03 Marca 2012

Wyświetleń: 1953

Komentarzy: 0

Tagi:
WTK
Podkarpackie
Podkarpacie
Weronika Pelczar
Antoni Rejterowski

Weronika Pelczar (KKTS MOSiR Krosno) i Antoni Rejterowski (PKS Kolping Jarosław) zostali mistrzami Podkarpacia żaków w tenisie stołowym.


REKLAMA Czytaj dalej

Pełna klasyfikacja żaczek:
1. Weronika Pelczar (KKTS MOSiR Krosno) - rocznik 2001
2. Dominika Szozda (LZS Kąkolówka) - 2001
3. Julia Stachiewicz (UKS Dedal Urzejowice) - 2001
4. Natalia Hadała (LZS Kąkolówka) - 2001
5. Martyna Motyka (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola) - 2001
6. Barbara Struś (UKS Dedal Urzejowice) - 2001
7. Martyna Stachniak (MLKS Nurt POSiR Przemyśl) - 2003
8. Anna Lipa (UKS SP Korzeniów) - 2002
9. Wiktoria Wilk (KKTS MOSiR Krosno) - 2002
10. Barbara Antochów (LZS Kąkolówka) - 2002
11. Justyna Zielińska (LUKS ZSP Zasów) - 2002
12. Maja Woźniak (KKTS MOSiR Krosno) - 2004
13. Gabriela Hadała (LZS Kąkolówka) - 2003
14. Alicja Woszczyk (KKTS MOSiR Krosno) - 2003
15. Katarzyna Fujarowicz (UKS Feniks SP Krzeczowice) - 2001
16. Julia Pasieka (LKS Strażak Bratkówka) - 2002
17. Paulina Przybysz (PUKS Arka Łętownia) - 2003
18. Wiktoria Typer (LUKS ZSP Zasów) - 2002
19. Michele Englot (LKS Strażak Bratkówka) - 2002
20. Dominika Wąchała (TKS Pro-Familia Wojaszówka) - 2003
21. Natalia Sieńko (PUKS Arka Łętownia) - 2001
22. Klaudia Kolano (PUKS Arka Łętownia) - 2001
23. Anna Nosal (LUKS ZSP Zasów) - 2002
24. Aleksandra Kubicka (UKS Kubuś Łopuszka Wielka) - 2001
25. Natalia Szczęch (UKS SP Korzeniów) - 2001
26. Kamila Ziętek (UKS Feniks SP Krzeczowice) - 2004
27. Zuzanna Wielgos (LZS Kąkolówka) - 2005

Pełna klasyfikacja żaków:
1. Antoni Rejterowski (PKS Kolping Jarosław) - rocznik 2001
2. Dominik Stańko (PUKS Arka Łętownia) - 2001
3. Jakub Kondrat (PKS Kolping Jarosław) - 2001
4. Karol Angrys (KS Łańcut) - 2001
5. Filip Bochnacki (MLKS Nurt POSiR Przemyśl) - 2002
6. Miłosz Wielgos (LZS Kąkolówka) - 2002
7. Michał Klocek (PUKS Arka Łętownia) - 2001
8. Piotr Chłodnicki (KS Łańcut) - 2002
9. Mateusz Rzeźnikiewicz (KS Łańcut) - 2002
10. Piotr Krukar (UKS Olimp Łęki Dukielskie) - 2003
11. Bartosz Ryczak (UKS Olimp Łęki Dukielskie) - 2001
12. Marcin Wolanin (UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna) - 2002
13. Marcin Liszka (UKS Kubuś Łopuszka Wielka) - 2001
14. Szczepan Ryczak (UKS Olimp Łęki Dukielskie) - 2001
15. Maciej Kołek (TKS Pro-Familia Wojaszówka) - 2004
16. Dawid Sapa (LZS Kąkolówka) - 2002
17. Karol Wojdyła (LKS Brzostowianka Brzostek) - 2002
18. Karol Lelek (LZS Kąkolówka) - 2002
19. Bartłomiej Flisiak (UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna) - 2002
20. Kacper Gąsior (KS Łańcut) - 2002
21. Jakub Godek (GMKS Strzelec Frysztak) - 2001
22. Patryk Kubicki (UKS Kubuś Łopuszka Wielka) - 2003
23. Kamil Smela (UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna) - 2001
24. Dominik Baran (LKS Jar Kielnarowa) - 2001
25. Jakub Leja (PKS Kolping Jarosław) - 2002
26. Bartłomiej Golonka (UKS Feniks SP Krzeczowice) - 2001
27. Bartosz Ziaja (LKS Jar Kielnarowa) - 2001
28. Dominik Kołodziej (LZS Kąkolówka) - 2002
29. Wojciech Konkol (LKS Jar Kielnarowa) - 2003
30. Miłosz Rząsa (LKS Strażak Bratkówka) - 2002
31. Kacper Chruściel (LKS Jar Kielnarowa) - 2001
32. Kacper Widz (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola) - 2003
33. Marcin Chowaniec (PUKS Arka Łętownia) - 2001
=. Kacper Kardasiński (UKS Kubuś Łopuszka Wielka) - 2001
=. Mateusz Wilk (LKS Jar Kielnarowa) - 2003
=. Jarosław Błądziński (UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna) - 2001
=. Kamil Baraniak (PUKS Arka Łętownia) - 2002
=. Tomasz Szarek (LKS Strażak Bratkówka) - 2002
=. Jonasz Pasieka (LKS Strażak Bratkówka) - 2001
=. Arkadiusz Rec (GMKS Strzelec Frysztak) - 2001
=. Miłosz Sawczak (LKS Jar Kielnarowa) - 2005
=. Krzysztof Szeniak (UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna) - 2002
=. Kamil Warchoł (LKS Jar Kielnarowa) - 2001
=. Jakub Maląg (LKS Strażak Bratkówka) - 2001
=. Marcin Sołtys (UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna) - 2001
=. Patryk Popiołek (UKS SP Korzeniów) - 2002
=. Hubert Pikuła (UKS Fenisk SP Krzeczowice) - 2002
=. Paweł Kondej (LKS Strażak Bratkówka) - 2001
=. Kacper Leski (UKS SP Korzeniów) - 2002


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.