...

Paulina Knyszewska i Przemysław Kwaszyński wygrali III WTK juniorów na Dolnym Śląsku

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 12 Lutego 2012

Paulina Knyszewska (AZS UE Wrocław) i Przemysław Kwaszyński (Orlęta Krosnowice) wygrali III WTK juniorów w woj. dolnośląskim.

klasyfikacje:

juniorzy:
1. KWASZYŃSKI_P     PRZEMYSŁAW     12.01.95     GLKS ORLĘTA     KROSNOWICE     70
2. MOCZKO_Mi     MICHAŁ     23.05.96     UKS DWUNASTKA     WROCŁAW     66
3. ZAŁUSKI     JAKUB     05.05.97     GLKS ORLĘTA     KROSNOWICE     62
4. JAMRÓZ     REMIGIUSZ     05.07.96     MLKS ŚNIEŻNIK     STRONIE ŚL.     59
5. ŁUCZYK     MACIEJ     26.01.97     KU AZS UE     WROCŁAW     57
6. BŁASZCZYK     GRZEGORZ     29.12.97     KU AZS UE     WROCŁAW     55
7. JAKUBOWSKI_T     TOMASZ     24.08.96     TKS GRANIT     STRZELIN     53
8. KOTYL_W     WOJCIECH     29.09.96     LZS ORION     BUKOWICE     51
9-12.
CZAJA     CEZARY     01.04.97     KU AZS UE     WROCŁAW     47
KWASZYŃSKI_D     DANIEL     13.02.97     GLKS ORLĘTA     KROSNOWICE     47
DELIKATNY     KAMIL     14.01.96     UKS DWUNASTKA     WROCŁAW     47
NEBESNY     KAMIL     28.09.95     TOP     BOLESŁAWIEC     47
13-16.
ADAMCZUK_Ł     ŁUKASZ     18.12.94     LZS TS     ZARĘBA     39
MAKAJEW     MACIEJ     02.11.97     LZS NYSA     WOLBROMEK     39
MALEC     DANIEL     28.02.96     GLKS ORLĘTA     KROSNOWICE     39
KOZAK_Ma     MATEUSZ     10.06.95     ULKS URSUS     ZŁOTORYJA     39
17-24.
SZARSKI     JACEK     11.04.95     KU AZS UE     WROCŁAW     28
HUMELT     KRZYSZTOF     11.08.96     TKS GRANIT     STRZELIN     28
ŚWIRSKI     MARCIN     24.03.96     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     28
MAJEWSKI     DANIEL     19.01.98     MLKS ŚNIEŻNIK     STRONIE ŚL.     28
ADAMCZEWSKI     BARTOSZ     09.06.97     MLKS ŚNIEŻNIK     STRONIE ŚL.     28
CUCH     PATRYK     04.06.97     MLKS ŚNIEŻNIK     STRONIE ŚL.     28
CAPAJA     ADRIAN     23.03.96     GLKS ORLĘTA     KROSNOWICE     28
SKOWRONEK     SZYMON     10.02.96     LZS NYSA     WOLBROMEK     28
25-32.
OSTROWSKI     MARCIN     22.11.95     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     16
WALCZEWSKI     ARTUR     29.03.96     KU AZS UE     WROCŁAW     16
SUŁKOWSKI     KAMIL     14.07.97     TKS GRANIT     STRZELIN     16
KOŚCIAK     MACIEJ     20.03.97     SL SALOS     DZIERŻONIÓW     16
CIEŚLIK     TOBIASZ     19.07.94     TKS GRANIT     STRZELIN     16
KOZYRA     MATEUSZ     25.01.99     MKS ROKITA     BRZEG DOLNY     16
PISKORSKI_R     RADOSŁAW     29.10.94     LKTS ZENIT     MIĘDZYBÓRZ     16
JASIŃSKI     EMIL     28.02.96     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     16
33-43.
CUPAK     ŁUKASZ     10.06.95     TKS GRANIT     STRZELIN     10
WACH     MATEUSZ     10.09.96     LKTS ZENIT     MIĘDZYBÓRZ     10
CICHOCKI     MICHAŁ     22.12.94     SL SALOS     DZIERŻONIÓW     10
PIECZARKA     DAMIAN     22.02.96     TOP     BOLESŁAWIEC     10
JURKIEWICZ     BARTOSZ     12.01.96     GLKS ORLĘTA     KROSNOWICE     10
NASTIUK     MATEUSZ     06.02.96     KU AZS UE     WROCŁAW     10
ŁĘCZYCKI     WOJCIECH     0     MLKS VICTORIA     JELCZ-LASKOWICE     10
STASZEWSKI     DAWID     0     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     10
SKONIECZNY     ŁUKASZ     13.11.96     LKTS ZENIT     MIĘDZYBÓRZ     10
MANOWIEC_Mi     MIŁOSZ     13.02.95     ULKS URSUS     ZŁOTORYJA     10
HARDY     KRYSTIAN     31.05.94     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     10



REKLAMA Czytaj dalej



juniorki:
1. KNYSZEWSKA     PAULINA     16.08.97     KU AZS UE     WROCŁAW     70
2. CHRABĄSZCZ     MARTA     13.06.97     KU AZS UE     WROCŁAW     66
3. WĘGRZYN_K     KATARZYNA     09.01.01     MLKS ŚNIEŻNIK     STRONIE ŚL.     62
4. WĘGRZYN_A     ANNA     09.01.01     MLKS ŚNIEŻNIK     STRONIE ŚL.     59
5. WOŁK     AGATA     09.03.95     LZS ORION     BUKOWICE     57
6. KASENBERG     MAGDALENA     14.12.97     UKS DWUNASTKA     WROCŁAW     55
7. RYDZ     PAULINA     15.09.95     UKS DWUNASTKA     WROCŁAW     53
8. ANCYPA     MARCELINA     23.01.98     MKS ROKITA     BRZEG DOLNY     51
9-12.
CIURA     ALEKSANDRA     09.05.99     MLKS ŚNIEŻNIK     STRONIE ŚL.     47
UCHNAST     AGATA     24.07.99     MKS ROKITA     BRZEG DOLNY     47
CHRZĄSTOWSKA     ALICJA     11.10.94     KU AZS UE     WROCŁAW     47
MARCHEWSKA     AGNIESZKA     14.04.95     MLKS VICTORIA     JELCZ-LASKOWICE     47
13-16.
BORKOWSKA     ANJA     20.07.95     KU AZS UE     WROCŁAW     39
KRAWCZYK     PATRYCJA     03.04.96     LKTS ZENIT     MIĘDZYBÓRZ     39
KOWALCZYK     INES     21.01.96     GLKS ORLĘTA     KROSNOWICE     39
SZUL_A     AGATA     03.04.95     LZS NYSA     WOLBROMEK     39
17-24.
BONTKIEWICZ     MARTA     19.04.96     GLKS ORLĘTA     KROSNOWICE     28
POMORSKA     JAGODA     06.01.94     LKTS ZENIT     MIĘDZYBÓRZ     28
BORSZOWSKA     ALICJA     09.03.99     GLKS ORLĘTA     KROSNOWICE     28
WIERZBICKA_D     DOMINIKA     24.12.98     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     28
NAPOROWSKA     KAROLINA     11.04.94     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     28
MATWISZYN     EWELINA     15.12.97     AZS DWSPIT     POLKOWICE     28
WIERZBICKA_A     ANNA     01.09.96     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     28
SZUL_P     PATRYCJA     21.01.94     LZS NYSA     WOLBROMEK     28


Ilość komentarzy: 1

hahaah napisał:
14 Lutego 2012
IP: 46.134.210.*
kwachu wracac

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.