...

Jarosław Nitek najlepszy w Gniewie

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 06 Lutego 2012

Jarosław Nitek/foto by MKS Jedynka Łódź

Wyświetleń: 1934

Komentarzy: 0

Tagi:
Gniew
Jarosław Nitek
otwarte mistrzostwa Gniewa

Jarosław Nitek wygrał trzeci turniej z cyklu otwarte mistrzostwa Gniewa w tenisie stołowym. W zawodach wystartowało 63. zawodników i zawodniczek.


REKLAMA Czytaj dalej

klasyfikacja:
1.  Nitek Jarosław                     25 pkt
2.  Zabrocki Bartosz                      23 pkt
3.  Choszcz Tomasz                     21 pkt
4.  Manterys Paweł                        20 pkt 
5.  Rychlicki Mateusz                    19 pkt
6.  Wiktor Patrycja                       18 pkt
7.   Dau Łukasz                        17 pkt
8.   Banaszczyk Michał                    16 pkt
9.   Dering Filip                        15 pkt
10. Kamiński Ariel                    15 pkt
11. Nowak Adrian                    14 pkt
12. Kuwerska Katarzyna                14 pkt
13. Kozikowski Adam                    13 pkt
14. Tomczyk Mariusz                    13 pkt
15. Wendzierski Piotr                    12 pkt
16. Guzik Bartosz                    12 pkt
17. Charczuk Stanisław                    11 pkt
18. Urbańczyk Grzegorz                11 pkt
19. Nowak Ariel                    11 pkt
20. Janeczek Czesław                         11 pkt
21. Nowak Piotr                    10 pkt
22. NalezińskiSzymon                     10 pkt
23. Rybarska Kamila                    10 pkt
24. Baranowski Jakub                    10 pkt
25. Dobrogoszcz Karol                     9 pkt
26. Rekowski Zygmunt                     9 pkt
27. Górski Wojciech                     9 pkt
28. Kwiatkowski Patryk                 9 pkt
29. Kapinos Adam                     8 pkt
30. Glazik Piotr                           8 pkt
31. Kapuściński Julian                     8 pkt
32. Pek Maksymilian                     8 pkt
33. Czajka Jarosław                    7 pkt
34. Szwarc Zbigniew                    7 pkt
35. Droszkowski Piotr                    7 pkt
36. Zellka Filip                                7 pkt
37. Klofczyński Bartosz                7 pkt
38. Drywa Mateusz                       7 pkt
39. Klofczyńskia Patrycja                7 pkt
40. Woźniak Kacper                    7 pkt
41.Włodarczyk Magdalena                    6 pkt
42. Surma Dominik                    6 pkt
43. Rezmer Dawid                    6 pkt
44. Nadolny Grzegorz                    6 pkt
45. Nadolny Ireneusz                    6 pkt
46. Midera Paulina                    6 pkt
47. Rytych Natalia                         6 pkt
48. Lange Michał                              6 pkt
49. Banach Zbigniew                              5 pkt
50. Kuwerska Karina                              5 pkt
51. Krauza Bartosz                    5 pkt
52. Flisik Marcin                    5 pkt
53. Malinowski Kacper                    5 pkt
54. Brzycki Mikołaj                    5 pkt
55. Cejer Filip                        5 pkt
56. Midera Angelika                    5 pkt
57. Pior Norman                      4 pkt
58. Drągowska Anna                    4 pkt
59. Midera Amelia                    4 pkt
60. Szymańska Iga                    4 pkt
61. Drywa Wiktoria                    4 pkt
62. Drągowski Michał                    4 pkt
63. Szmit Kacper                    4 pkt

 


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.