...

Agata Uchnast i Maciej Łuczyk wygrali III WTK kadetów na Dolnym Śląsku

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 05 Lutego 2012

Agata Uchnast (MKS Rokita Brzeg Dolny) i Maciej Łuczyk (KU AZS UE Wrocław) wygrali III WTK kadetów w woj. dolnośląskim.

klasyfikacje:

kadetki:
1. UCHNAST     AGATA     24.07.99     MKS ROKITA     BRZEG DOLNY     60
2. WĘGRZYN_A     ANNA     09.01.01     MLKS ŚNIEŻNIK     STRONIE ŚL.     57
3. KASENBERG     MAGDALENA     14.12.97     UKS DWUNASTKA     WROCŁAW     54
4. ANCYPA     MARCELINA     23.01.98     MKS ROKITA     BRZEG DOLNY     52
5. CIURA     ALEKSANDRA     09.05.99     MLKS ŚNIEŻNIK     STRONIE ŚL.     50
6. BORSZOWSKA     ALICJA     09.03.99     GLKS ORLĘTA     KROSNOWICE     48
7. WĘGRZYN_K     KATARZYNA     09.01.01     MLKS ŚNIEŻNIK     STRONIE ŚL.     46
8. GENDERA     SONIA     12.03.02     UKS "SMECZ"     MILICZ     44
9-12.
BUTRYM     SANDRA     31.05.00     LZS     WŁOSIEŃ     40
WAWRYKA     ANNA     22.09.97     MKS NYSA     KŁODZKO     40
WIERZBICKA     DOMINIKA     24.12.98     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     40
BIEDA     KINGA     30.03.97     UKS MARATON     PISARZOWICE     40
13-16.
GOŁUCKA     ADRIANNA     31.03.97     MKS BOBRY     JELENIA GÓRA     33
MATWISZYN     NATALIA     02.06.00     AZS DWSPIT     POLKOWICE     33
CHRABĄSZCZ     MILENA     19.11.02     MKS ROKITA     BRZEG DOLNY     33
MALICHA     NATALIA     05.05.01     KS AZS PW     WROCŁAW     33
17-24.
KUCIŃSKA     KAMILA     19.02.97     TOP     BOLESŁAWIEC     24
TOKARSKA     PAULINA     18.02.97     UKS MARATON     PISARZOWICE     24
WACH     MARTYNA     26.12.98     LKTS ZENIT     MIĘDZYBÓRZ     24
ORSZULAK     KLAUDIA     0     UKS MARATON     PISARZOWICE      
KWIATKOWSKA_E     ELŻBIETA     24.01.03     MKS ROKITA     BRZEG DOLNY     24
DRZYZGA     DOMINIKA     22.10.02     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     24
JARECKA     MARCELINA     28.02.02     MLKS VICTORIA     JELCZ-LASKOWICE     24
HAJNISZ     PATRYCJA     27.02.97     SL SALOS     DZIERŻONIÓW     24
25-29.
WILCZOPOLSKA     GABRIELA     24.01.99     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     13
PIETKIEWICZ     MARIANNA     02.10.01     KS AZS PW     WROCŁAW     13
CHMIELOWSKA     DOROTA     28.07.00     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     13
DZIEDZIC     DARIA     02.08.98     GOKIS     KĄTY WROCŁ.     13
GNIAZDOWSKA     ZUZANNA     11.04.99     MKS NYSA     KŁODZKO     13



REKLAMA Czytaj dalej



kadeci:
1. ŁUCZYK     MACIEJ     26.01.97     KU AZS UE     WROCŁAW     60
2. CZAJA     CEZARY     01.04.97     KU AZS UE     WROCŁAW     57
3. BŁASZCZYK     GRZEGORZ     29.12.97     KU AZS UE     WROCŁAW     54
4. KWASZYŃSKI     DANIEL     13.02.97     GLKS ORLĘTA     KROSNOWICE     52
5. CUCH     PATRYK     04.06.97     MLKS ŚNIEŻNIK     STRONIE ŚL.     50
6. KRZAK     KONRAD     29.03.98     UKS DWUNASTKA     WROCŁAW     48
7. MAJEWSKI     DANIEL     19.01.98     MLKS ŚNIEŻNIK     STRONIE ŚL.     46
8. KOŚCIAK     MACIEJ     20.03.97     SL SALOS     DZIERŻONIÓW     44
9-12.
MAKAJEW     MACIEJ     02.11.97     LZS NYSA     WOLBROMEK     40
ADAMCZEWSKI     BARTOSZ     09.06.97     MLKS ŚNIEŻNIK     STRONIE ŚL.     40
KOZYRA     MATEUSZ     25.01.99     MKS ROKITA     BRZEG DOLNY     40
SUŁKOWSKI     KAMIL     14.07.97     TKS GRANIT     STRZELIN     40
13-16.
WITKOWSKI_J     JAKUB     06.09.01     MKS ROKITA     BRZEG DOLNY     33
TRAWICKI_Dn     DANIEL     27.04.98     LZS     WŁOSIEŃ     33
DRZYZGA_Km     KAMIL     08.04.00     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     33
SIMONIUK     KONRAD     04.09.97     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     33
17-24.
GRZEGOREK     ARKADIUSZ     11.03.00     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     24
ŚLIWA     MATEUSZ     11.07.98     KS AZS PW     WROCŁAW     24
KOZŁOWSKI_M     MAREK     23.09.97     TOP     BOLESŁAWIEC     24
WILCZOPOLSKI     RAFAŁ     24.10.97     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     24
KOCAN     MICHAŁ     23.04.98     LZS     WŁOSIEŃ     24
ZIEMBICKI     KAROL     25.06.98     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     24
STANEK     MATEUSZ     13.02.97     TKS GRANIT     STRZELIN     24
KOWALCZYK     KACPER     02.08.98     GLKS ORLĘTA     KROSNOWICE     24
25-32.
RYBKA     SEBASTIAN     01.07.97     UKS "SMECZ"     MILICZ     13
SZEWCZYK     MARCIN     27.02.97     UKS "SMECZ"     MILICZ     13
WITKOWSKI_T     TOMASZ     06.09.01     MKS ROKITA     BRZEG DOLNY     13
KOTOWICZ     RAFAŁ     13.07.97     GOKIS     KĄTY WROCŁ.     13
KROCZAK     RAFAŁ     03.11.98     LKS ODRA     GŁOSKA     13
TRAWICKI_Dm     DAMIAN     27.04.98     LZS     WŁOSIEŃ     13
KOZŁOWSKI_K     KRZYSZTOF     09.04.98     GLKS ORLĘTA     KROSNOWICE     13
KLIMEK     DAMIAN     11.06.97     LKTS ZENIT     MIĘDZYBÓRZ     13
33-48.
CIESIELSKI     KONRAD     28.09.97     UKS MARATON     PISARZOWICE     8
MIGACZ     TOMASZ     0     UKS MARATON     PISARZOWICE     8
WAPIŃSKI     KAMIL     09.06.99     MKS ROKITA     BRZEG DOLNY     8
TURKIEWICZ     MATEUSZ     31.05.97     LKS ODRA     GŁOSKA     8
MAMCZAREK     KACPER     27.01.00     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     8
KICIŃSKI     MACIEJ     06.05.00     GOKIS     KĄTY WROCŁ.     8
RELISZKA     JAKUB     21.03.99     SPARTA     LUBAŃ     8
MACIUSZEK     KRYSTIAN     18.11.97     SL SALOS     DZIERŻONIÓW     8
TARANTINO     DOMINIK     12.09.98     KS AZS PW     WROCŁAW     8
RAKOCZY     DANIEL     10.03.98     GOKIS     KĄTY WROCŁ.     8
ZABÓWKA     MICHAŁ     21.02.99     KS AZS PW     WROCŁAW     8
KRÓL     DARIUSZ     08.12.98     LKS ODRA     GŁOSKA     8
DRZYZGA_Kc     KACPER     08.04.99     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     8
BERESTECKI     KRYSTIAN     13.09.97     AKS     STRZEGOM     8
KIRICZYŃSKI     MARCIN     11.11.98     UKS DWUNASTKA     WROCŁAW     8
TOKARSKI     ANDRZEJ     10.11.98     UKS MARATON     PISARZOWICE     8
49. TAMA     MATEUSZ     0     UKS MARATON     PISARZOWICE     7


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.